Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Країна
  0

Кульові крани Valvo

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кран кульовий Valvo з сітчастим фільтром використовується не тільки для відкриття і перекриття води, але і для її очищення від різних домішок (часток піску, глини, іржі, мікроорганізмів, хімічних елементів і іншого) завдяки особливій нержавіючої сітки. Виготовляють всі елементи з високоміцної латун..
135.58 грн.
Кран Valvo " Ранок " DT003 відноситься до кутових, з кульовим затвором. Його виготовляють із сталі з хромованим покриттям і використовують для перекриття холодної або гарячої води, стисненого повітря, нафти та інших рідин і газів, що не не є агресивними до основного матеріалу і знаходяться в темпер..
215.23 грн.
Кран-засувка від бренду Valvo виступає в якості робочого бар'єру і допомагає перекрити потік холодної та гарячої води, тепла або газу в системах трубопроводів і опалювальних системах за допомогою вентиля. Монтаж буде простим і дешевим завдяки стандартному проходу і особливої ​​конструкції. Матеріал..
68.32 грн.
Кран VALVO STEEL, М-М, П-М, з червоним метеликом, умовним проходом в 15 і 20 мм і діаметром 1/2 " і 3/4 " має кульовий тип затвора. Призначений для транспортування гарячої та холодної води при максимальній раб. температурі 100 градусів і є бар'єром для потоку рідини. Корпус виготовлений з латуні,..
66.55 грн.
Пряме призначення крана кульового Валве американки, 620 з червоним метеликом - відсікання робочого середовища. Матеріал виготовлення - латунь з хромованим напиленням. Це робить виріб міцними, надійними і коштують досить демократично. Кульовий кран не замінимо при роботі з опалювальними і вентиляц..
110.45 грн.
Кран кульовий Валве дачний 12 * 120 з умовним проходом в 15 і 20 мм і діаметром 1/2 " і 3/4 " має кульовий тип затвора і зовнішню різьбу. За допомогою даної моделі Ви зможете легко регулювати потік води і підключити поливальний шланг. Латунний кульовий кран з хромованим напиленням має масу переваг:..
88.15 грн.
Кран кульовий Валве міні, М-М, М-П, червоний застосовується в системах водо- і теплопостачання, рідше - в системі теплих підлог. Завдяки компактним розмірам, модель можна встановити в важкодоступному місці в якому не поміститися звичайна модель. Робоча температура раб. середовища повинна бути в діа..
77.88 грн.
Зараз триходовий кран 15 1/2 " 10 * 100 дуже популярний завдяки своїй надійності і функціональності. Він оснащений червоною ручкою, яка дуже ергономічна і зручна. Такі кульові крани для води мають набір різноманітних переваг. Компанія Валве використовує для цього виробництва міцні матеріали, надійн..
173.81 грн.
Запірна арматура, яку використовують в промислових і побутових цілях - регулюючі крани кульові Валве з червоною і жовтою метеликом, М-М, 602. Вони мають особливу надійну конструкцію. Одна з головних особливостей - кульова пробка, яка виступає в якості запірного елемента. Закривають / відкривають кр..
74.34 грн.
Кран кулю. Валве з червоною і жовтою метеликом, П-М, 607 - популярна запірна арматура. Вона використовується при ремонті і монтажі інженерних систем, які транспортують тепло, холодну і гарячу воду, газ і інші середовища, які не агресивні до матеріалів вироби. Різьбовій кран з високоміцної латуні..
77.88 грн.
Дуже важлива і цікава особливість крана кульового Валве, метелик, П-П, червоний, 627 - функція самоочищення. Коли по виробу тече вода (або транспортується інше середовище, неагресивна до матеріалів виготовлення), вона очищає поверхню кульової пробки і ущільнювач, омиваючи їх. Товар володіє антикоро..
78.23 грн.
Кран кульовий Валве хромований, ручка, М-М, червоний, 600 має масу переваг перед виробами інших виробників: поліпшена технологія виготовлення сферичного затвора; сучасні міцні матеріали для виробництва ущільнювача; високий рівень надійності; антикорозійні властивості; для того..
72.57 грн.
Кран кульовий Валве, ручка, П-М, червоний, 605 відноситься до простої, але функціональної арматурі, яка встановлюється перед змішувачем, унітазом, побутовою технікою (пральної і посудомийної машинки, опалювальному котлом, колонкою, бойлером та іншим). Завдяки цьому Ви зможете без проблем відкривати..
85.67 грн.
Кульові крани Valvo
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами