Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Країна
  0

Кульові крани Roda

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Використання кульових запірних елементів в водопровідних системах зараз дуже затребуване завдяки якісним характеристикам. Основна запірна функція виконується дуже надійно, що забезпечує повноцінну роботу всієї системи. Компанія Roda пропонує великий асортимент кульових кранів, які виготовлені з міц..
109.04 грн.
Використання кульових кранів від перевірених виробників є ідеальним вибором. Кульовий кран метелик Н / Н Roda має набір з необхідних технічних характеристик. Його можна ефективно використовувати в водопровідних системах різних габаритів. Зараз кран кульовий 1 2 дюйми розміри якого можуть бути і інш..
130.37 грн.
Кульові крани, виконані зі спеціальною ручкою, відрізняються надійністю і простотою використання. Головне вибирати вироби від перевіреного виробника. Кульовий кран ручка В / В Roda являє собою ідеальний варіант по багатьом параметрам. Це надійний елемент, який може ефективно використовуватися в різ..
375.70 грн.
Щоб забезпечити максимальну надійність, можна вибрати кульовий кран ручка Н / В Roda. Ця модель має оптимальні робочими характеристиками. Діаметр різьблення там варіюється в межах від 3/4 до 1 1/4. Тому під конкретні характеристики системи можна вибрати оптимальний діаметр. Можна використовувати кр..
451.56 грн.
Кульовий кран з американкою-метелик Roda поєднує в собі масу переваг. Це запірна арматура, яка може ефективно використовуватися в водопровідних системах різних розмірів. Вартість знаходиться на прийнятному рівні, якщо враховувати достоїнства цієї моделі. У виробництві використовується нікельована..
160.00 грн.
Кран-метелик може бути функціональним, міцним і якісним. Кульовий кран метелик Н / В Roda представляє яскравий приклад такого твердження. Його вартість зовсім невисока, але якісні характеристики безумовно заслуговують на увагу. Є три варіанти доступних розмірів, які варіюються в межах від 1/2 до 2 ..
112.59 грн.
Кульові крани Roda
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами