Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Країна
  0

Кульові крани RBM

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кульовий кран вн-вн RBM може ефективно використовуватися для подачі води, перекриття в різноманітних системах. Завдяки гарному запасу міцності його можна використовувати в опалювальних системах і в звичайних водяних. Для виробництва корпусу використовується латунь, яка покривається нікелем для підв..
133.29 грн.
Кран кульовий вн-нар RBM є дуже функціональним і надійним. Нікельована латунь гарантує довговічність використання, захист від корозійних процесів і інші переваги. Робочий тиск становить до 40 Бар, що вважається дуже солідним показником. Також кран кульовий 1 2 і інші модифікації даної моделі можуть..
128.04 грн.
Кульовий кран від перевіреного виробника гарантує впевнену експлуатацію практично в будь-якій системі. Кран кульовий з американкою RBM купити можна з багатьох причин, серед яких відмінні робочі характеристики, використання тільки міцних матеріалів у виробництві і гарантія якості від виробника. Як..
195.44 грн.
Якісний кульової кран зі зливом вн-вн RBM володіє багатьма перевагами, може ефективно використовуватися в різних системах. Це дуже практичний варіант, який забезпечує надійну подачу і перекриття води в опалювальних і інших системах. Для виготовлення корпусу основним матеріалом послужила латунь, зве..
153.50 грн.
Кульові крани RBM
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами