Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Кульові крани Fado

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кран - американка PN 40 Fado New відноситься до категорії запірної арматури. Цей виробник давно представлений на українському ринку, зміг себе зарекомендувати з найкращого боку. Якість і надійність цієї продукції не викликає ніяких сумнівів. На кран кульовий 20 ціна знаходиться на оптимальному рі..
271.43 грн.
Щоб забезпечити повноцінну роботу газової, водопровідної системи, важливо використовувати запірну арматуру відповідної якості. На кран кульовий латунний 20 мм ціна може бути дуже привабливою, особливо, якщо враховувати масу переваг. Модель PN 40 White Fado New відрізняється ідеальною якістю, тому щ..
269.10 грн.
Кран типу американка кульовий від компанії НВ Fado Modern має набір необхідних характеристик, які роблять його практично ідеальним вибором для багатьох систем. Зараз на кран кульовий з американкою ціна може бути різноманітною. Відрізняється вона в залежності від діаметра, який вимірюється в дюймах...
232.71 грн.
В даний час можна побачити багато оголошень в мережі такого типу, як купити кульові крани. Це популярна запірна арматура, яка може використовуватися в різноманітних системах. Кран - американка кульовий НВ Метелик Fado Modern є затребуваною моделлю, яка представлена ​​в трьох основних розмірах. Під ..
161.85 грн.
Кульовий кран може бути міцним, надійним і довговічним. Головне вибрати марку Fado, яка багато років тому стала активно завойовувати український ринок запірної арматури. Модель американка кутовий PN 40 Fado виконана у відповідності з усіма якісними стандартами з міцної латуні. Про високу якість сві..
339.19 грн.
Запірна арматура обов'язково повинна бути міцною. Ціна також вважається важливим фактором. Кран кульовий PN 40 Fado Classic відповідає основним запитам в даній сфері. Кран виготовлений відомим італійським виробником при дотриманні всіх технологій, використанні міцних матеріалів. Продукція цього бре..
245.10 грн.
Модель кульового крана PN 40 ВВ Fado Classic являє собою продукт розробок знаменитого італійського виробника. Компанія використовує у виробництві тільки перевірені технології, які пройшли перевірку часом, якісна сировина. Пропонується кілька модифікацій даної моделі, які відрізняються розміром. Цін..
161.85 грн.
Модель кульового крана PN 40 ВВ Метелик Fado New являє собою своєрідний еталон якості. Вона виконана з унікальним стандартам з використанням ретельно підібраних матеріалів підвищеної міцності. Ціна такої запірної арматури дивним чином гармонує з якістю. Купити кульової кран PN 40 ВВ можна за вигі..
176.95 грн.
Кульовий кран з ручкою PN 40 ВВ Fado Classic зроблений на совість з дотриманням усіх технологій. Виконаний він з міцних матеріалів, що гарантує захист від перепадів тиску, температур, забезпечує довговічність експлуатації. Вартість виробу при цьому не дуже висока, якщо врахувати велику кількість ва..
164.95 грн.
Кульовий кран PN 40 ВВ ручка Fado New - це продукт дуже високої якості. Італійський виробник намагається використовувати тільки найкращі матеріали, забезпечувати максимальну функціональність. Вартість крана залежить від розміру. Пропонується три основні варіанти розміру, які варіюються в межах від ..
690.76 грн.
Компанія Fado випускає великий асортимент запірної арматури, в який входить модель PN 40 ВВ з ручкою. Представлений кран в декількох розмірах, що дозволяє купити оптимальний варіант під конкретну систему. Відповідно з діаметром змінюється і вартість виробу. Продукція цієї марки виробляється з особл..
690.76 грн.
Модель кульового крана PN 40 НВ Fado Classic - це оптимальна ціна і гарантія високої якості. Італійський виробник давно працює на відповідному ринку, приділяє особливу увагу якості, довговічності своїх виробів. Кран виконаний за унікальними технологіями з використанням міцних матеріалів, що гаранту..
171.92 грн.
Кульові крани з ручкою від компанії Fado дуже популярні, тому що їх вартість завжди знаходиться в розумних межах. Італійський виробник навчився гармонійно поєднувати її з високою якістю своєї продукції. На українському ринку ця компанія представлена ​​досить давно, вже змогла завоювати довіру безлі..
175.01 грн.
Кульовий кран Fado New PN 40 НВ володіє всіма необхідними якісними характеристиками, щоб успішно використовуватися в українських системах. Італійський виробник адаптував кран під відповідні потреби, гарантував привабливу вартість і тривалість експлуатації. Ціна кульового крана залежить від розмір..
189.34 грн.
Запірна арматура з ручкою відрізняється зручністю у використанні. Ціна на неї також прийнятна, як і якість. Надає виробник гарантію на такі кульові крани. Вона становить десять років, що говорить про впевненість компанії у високій якості. Дійсно, якщо дотримуватися всі основні правила, можна розрах..
232.71 грн.
Модель PN 40 НН Fado Classic являє собою міцний і надійний кульової кран, вартість якого порівняно невисока. Цей виробник пропонує запірну арматуру найвищої якості. Дана модель не є винятком із загальних правил, вона відрізняється підвищеною міцністю завдяки використанню надійних матеріалів і дот..
196.31 грн.
Якщо потрібно забезпечити надійність системи опалення, водопостачання різного типу, варто звернути увагу на PN 40 НН ручка Fado New. Це кульової кран високої якості, виконаний на кращому сучасному обладнанні в Італії. Під час виготовлення виробник використовує не тільки сучасні технології та наді..
242.77 грн.
Використання кульового крана Fado New з ручкою відрізняється підвищеною зручністю і надійністю. Наявність міцної ручки зверху на корпусі гарантує швидке і просте перекриття рідинного потоку, оперативне відкриття в разі потреби. Ручка виконана з міцного металу, оброблена нікелем, полівінілхлоридом. ..
739.16 грн.
Кульовий кран-метелик від Fado Modern вважається своєрідною гарантією високої якості, тривалої експлуатації. Виробник випускає високоякісну запірну арматуру, яка може прослужити протягом багатьох років. Ціна при цьому відносно невисока. Використовуватися кран-метелик ВВ може для різноманітних систе..
152.56 грн.
Завдяки крану ВВ Ручка Fado Modern можна гарантувати повноцінну роботу системи, довговічність і інші достоїнства. Компанія-виробник використовує унікальні технології, якісну сировину, що обробляється на сучасному обладнанні. Серед її основних переваг можна відзначити адекватну вартість, гідну якіст..
611.78 грн.
Кран кульовий з накидною гайкою PN 40 Fado представлений в трьох модифікаціях, які відрізняються розміром. Чим він більший, тим вище вартість. Це надійний кран, який характеризується підвищеною міцністю, може використовуватися в різноманітних системах, наприклад, газових, водопровідних, опалювальни..
308.60 грн.
Компанія Фадо є одним з лідерів в сфері виробництва запірної арматури. Вона пропонує великий асортимент, в якому вигідно виділяється кульової кран зі спускніка ВВ Fado. Зроблений він на основі кращих стандартів італійського виробника. Устаткування, яке використовується у виробництві, найновіше і пр..
505.30 грн.
Запірна арматура з спускніка ВВ Fado відрізняється високою якістю і надійністю. Ціна дуже приваблива, тому як повний набір переваг можна вважати неймовірно доступним. Представлений кран в двох основних модифікаціях, в яких є розмір 1/2 і 3/4. Вартість залежить і від цього. Відомий італійський бре..
505.30 грн.
Завдяки наявності в конструкції кульового крана накидної гайки спрощується процес монтажу. З'єднання від цього не стає менш надійним. Кран кульовий кутовий з накидною гайкою PN 40 Fado виконаний при дотриманні всіх технологій. Виробник дотримується високих якісних стандартів, що дозволяє йому стабі..
351.19 грн.
Існує особливий тип запірної арматури, який може використовуватися в нестандартних місцях. До цієї категорії продукції відноситься Кран кульовий МІНІ ВВ Fado. Це відносно невеликий кран, який випущений відомим італійським виробником для забезпечення надійної експлуатації деякої побутової техніки. К..
172.69 грн.
Міні кран НВ Fado є компактну модель запірної арматури, яка не дивлячись на невеликі розміри володіє величезним запасом міцності. Компанія займається випуском запірної арматури досить давно, що дозволило налагодити ідеальний процес. На італійському підприємстві використовується найкраще обладнанн..
171.92 грн.
Модель кульового крана МІНІ НН Fado відноситься до лінійки компактної запірної арматури. Понад вісім років компанія Fado поставляє свою продукцію на український ринок. За цей час не було ніяких нарікань на якість. Також варто відзначити, що ціна завжди знаходиться на самому привабливому рівні, що..
192.44 грн.
Крани із серії Fado Modern являють собою ідеальне рішення для багатьох систем. Модель кульового крана Fado Modern НВ з ручкою має низку плюсів, що гарантує надійність експлуатації. Ціна також завжди дуже приваблива, тому що виробник робить для цього все можливе. Його основним завданням є гармонія п..
665.21 грн.
Кульові крани Fado
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами