Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
 • Країна
  0

Кульові крани Arco

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кульовий кран Sena Arco оснащений практичною і міцною ручкою, яка гарантує зручність перекриття і відкриття водяного потоку. Виробник пропонує масу переваг цієї моделі, серед яких розумна вартість, практично ідеальне якість і довговічність. Кутові і прямі крани зроблені з латуні, яка володіє відмін..
428.58 грн.
Якщо потрібен високоякісний кульової кран, варто звернути увагу на цю модель. Кран кульовий c фільтром Sena Arco є гармонійне поєднання надійності, функціональності і інших плюсів. Ціна при цьому знаходиться на самому прийнятному рівні. Іспанський виробник використовує високоякісні матеріали. Зокре..
193.82 грн.
Кран ВВ Sena Arco оснащений зручним бабочкообразним вентилем, який дозволяє перекрити водяний потік максимально швидко і надійно. Легко відкрити його. Виробник пропонує кутові і прямі модифікації кранів, які відрізняються і розміром діаметра. Ціна може змінюватися при обліку даних показників. Але, ..
116.54 грн.
Запірна арматура від Sena Arco представлена ​​у великому асортименті. Модель кульового крана ВВ Sena Arco зі зручною ручкою відрізняється практичністю і надійністю. Обумовлено це відносно простою конструкцією, яка виготовлена ​​з особливих якісним стандартам. Поєднується в корпусі латунь, покриття ..
125.32 грн.
Запірна арматура ВН метелик Sena Arco поєднує в собі надійність і міцність. Конструкція дуже проста, але дуже ефективна. Вона характеризується підвищеною міцністю і стійкістю до різноманітних впливів, тому що виконана з ретельно підібраних матеріалів. Латунний корпус характеризується реальною міцні..
117.80 грн.
Кран кульовий ВН ручка Sena Arco доступний в різних розмірах, від чого залежить вартість. Найдоступнішим варіантом є розмір 1/2. Найдорожчий - це 2 дюйма. Завдяки наявності багатьох розмірів можна для конкретної системи знайти ідеальне рішення. Використовується кран зазвичай в системі водопостачанн..
123.65 грн.
Крани кульового типу з американкою від відомого іспанського виробника зараз дуже затребувані. Це обумовлено тим, що вартість не найвища, а якість знаходиться на стабільно високому рівні. Кран кульовий кутовий з американкою Sena Arco виконаний за всіма стандартами з використанням міцної латуні. Щоб ..
185.89 грн.
Крани з бабочкообразной ручкою Sena Arco є непоганим вибором, тому що в них поєднується довговічність, надійність і прийнятна ціна. Використовуватися такі крани можуть в системах водопостачання для надійного і оперативного перекриття, відкриття потоку рідини. Виробник випускає якісну запірну армату..
121.56 грн.
Кульові крани Arco
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами