Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Крани кульові Bonomi

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Зараз кран " метелик " Tamigi Bonomi вважається найкращим вибором, якщо необхідно забезпечити систему опалення чи водопостачання якісною запірною арматурою. Такі крани використовуються для ефективного відкриття, закриття, потоку води. Виконані вони на основі італійських стандартів якості, що познач..
243.35 грн.
Кран з воздухоотводчікрм ВВ від італійського виробника відрізняється підвищеною якістю і надійністю. Він створений для використання в опалювальних системах, а також водопроводах. Максимальний робочий тиск дорівнює 30 Барам. Використовуватися кран може при температурі від - 10 до + 95 градусів. Ви..
711.48 грн.
Кульові крани від італійського виробника Missouri відрізняються високою якістю, великою сферою використання. Модель з воздухоотводчікрм ВВ " метелик " представлена ​​в трьох варіаціях з розмірами, що дозволяє підібрати запірну арматуру з ідеальним діаметром. Відповідно до розміру змінюється і варті..
272.81 грн.
Кульовий кран Tamigi Bonomi оснащений зручною ручкою-метеликом, яка гарантує швидке та ефективне перемикання. Ціна моделі доступна, може дещо відрізнятися в залежності від розміру. Виробник пропонує декілька варіантів з розмірами, щоб можна було під конкретні експлуатаційні потреби знайти ідеальне ..
168.69 грн.
Кульовий кран Tamigi Bonomi з ручкою з міцної сталі являє собою еталонну запірну арматуру, вартість якої завжди знаходиться в розумних межах. Наявність зручної ручки, виконаної за всіма стандартами з міцного металу, є великим плюсом. Завдяки ній легко перекрити потік робочої рідини в системі, знову..
160.62 грн.
Зараз кульової кран ВВ Niagara Bonomi можна назвати одним з оптимальних варіантів для установки в важкодоступному місці. Він володіє ретельно продуманою конструкцією, яка робить експлуатацію максимально ефективної в подібних місцях. Вартість крана невисока, якщо врахувати його надійність та інші до..
247.38 грн.
Кульовий кран ВВ Reno Bonomi поєднує в собі безліч незаперечних переваг. Це виріб, яке виготовлене з міцної бронзи. Використання такого матеріалу робить можливим установку в найрізноманітніших системах, в яких середовище є агресивною. Найчастіше така запірна арматура використовується в промислових ..
435.04 грн.
За допомогою кульового крана ВВ мініNiagara Bonomi, вартість якого залежить від розміру, можна гарантувати максимальну надійність різних систем. Ця модель використовується для установки в важкодоступному місці. Зазвичай застосовується вона для монтажу посудомийних і пральних машин. Конфігурація кра..
138.82 грн.
Кульовий кран Tamigi Bonomi ВН з ручкою з міцного алюмінію традиційно для цього виробника має повний набір переваг. Серед них довговічність експлуатації, ідеальне якість і непоганий вибір розмірів. Можна купити кульової кран під різні запити і типи трубопроводу. Є різні варіанти з розмірами, які по..
385.80 грн.
Високоякісний кран ВН " метелик " Tamigi Bonomi є ідеальним рішенням, коли потрібно забезпечити швидке і надійне перекриття потоку рідини всередині системи. Може використовуватися кульової кран в опалювальних і водяних системах різного типу. Це гарантує ідеальну якість і відсутність проблем в робот..
144.88 грн.
Якщо треба забезпечити надійне відкриття і перекриття потоку рідини всередині системи, варто звернути увагу на кран ВН " сталева ручка " Tamigi Bonomi. Це гарантія надійності і якості від перевіреного виробника. Вартість завжди знаходиться на належному рівні, що дозволяє без особливих труднощів обз..
173.13 грн.
Бабочкообразний кран Tamigi Bonomi - це висока якість і ідеальна вартість. Виробник пропонує декілька варіантів з різним діаметром. Можна знайти ідеальний формат запірної арматури під актуальні потреби. Функціонувати кран може в режимі температур від -10 до +95 градусів. Це великий діапазон, який д..
173.13 грн.
Кран Missouri Bonomi має масу переваг. Він стійкий до децінкофікацііі, що дозволяє ефективно використовувати його в різноманітних системах, серед яких опалювальні, а також водопроводи. Це різновид надійної італійської арматури, яка виконана з високоякісних матеріалів. Робочий тиск може становити до..
276.84 грн.
Цангові крани для мідних труб мають хорошим запасом міцності. Ціна трохи вище, ніж на деякі інші моделі, але зате забезпечується на сто відсотків висока надійність і довговічність. Кран для мідної труби цанговий Bonomi може експлуатуватися при широкому температурному діапазоні внутрішнього носія. В..
336.17 грн.
Запірна арматура може бути високоякісною і міцною. Кран для мідної труби хром. цанговий Bonomi є яскравим підтвердженням цього факту. Якщо в системі тиск не перевищує 30 Бар, а температура знаходиться в межах від - 10 до + 95 градусів, кран прослужить максимально довго. Цікаво, що офіційна гарантія..
418.90 грн.
Крани кульові Bonomi
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами