Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0
  0
  0
  0
  0

Кульові крани

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Модель кульового крана Valtec Base VT 218.N предстваляет собою якісний виріб, яке відрізняється підвищеним ступенем придатності до ремонту. У виробництві використовуються міцні матеріали, які гарантують довговічність використання. На якісний кран кульовий 1 2 ціна знаходиться в розумних межах. За с..
169.92 грн.
Надійний кран кульовий 1 2 активно може використовуватися в водяних системах на різноманітних об'єктах. Він стане в нагоді в опалювальних системах, в об'єктів побутового типу і на виробничих підприємствах. Якщо через систему транспортуються неагресивні рідини, ця модель крана стане вдалим вибором. ..
107.84 грн.
Повнопрохідний кран від перевіреного виробника може стати ідеальним варіантом для опалювальних систем, а також водопровідних. Кран кульовий Valtec BASE VT.217.N є високоякісний виріб, яке володіє оптимальним набором технічних характеристик. Він може працювати в величезному діапазоні температур, поч..
159.68 грн.
Кран - американка PN 40 Fado New відноситься до категорії запірної арматури. Цей виробник давно представлений на українському ринку, зміг себе зарекомендувати з найкращого боку. Якість і надійність цієї продукції не викликає ніяких сумнівів. На кран кульовий 20 ціна знаходиться на оптимальному рі..
271.43 грн.
Використання кульових запірних елементів в водопровідних системах зараз дуже затребуване завдяки якісним характеристикам. Основна запірна функція виконується дуже надійно, що забезпечує повноцінну роботу всієї системи. Компанія Roda пропонує великий асортимент кульових кранів, які виготовлені з міц..
109.04 грн.
Використання кульових кранів від перевірених виробників є ідеальним вибором. Кульовий кран метелик Н / Н Roda має набір з необхідних технічних характеристик. Його можна ефективно використовувати в водопровідних системах різних габаритів. Зараз кран кульовий 1 2 дюйми розміри якого можуть бути і інш..
130.37 грн.
Кульові крани, виконані зі спеціальною ручкою, відрізняються надійністю і простотою використання. Головне вибирати вироби від перевіреного виробника. Кульовий кран ручка В / В Roda являє собою ідеальний варіант по багатьом параметрам. Це надійний елемент, який може ефективно використовуватися в різ..
375.70 грн.
Щоб забезпечити максимальну надійність, можна вибрати кульовий кран ручка Н / В Roda. Ця модель має оптимальні робочими характеристиками. Діаметр різьблення там варіюється в межах від 3/4 до 1 1/4. Тому під конкретні характеристики системи можна вибрати оптимальний діаметр. Можна використовувати кр..
451.56 грн.
Щоб забезпечити повноцінну роботу газової, водопровідної системи, важливо використовувати запірну арматуру відповідної якості. На кран кульовий латунний 20 мм ціна може бути дуже привабливою, особливо, якщо враховувати масу переваг. Модель PN 40 White Fado New відрізняється ідеальною якістю, тому щ..
269.10 грн.
Зараз кран " метелик " Tamigi Bonomi вважається найкращим вибором, якщо необхідно забезпечити систему опалення чи водопостачання якісною запірною арматурою. Такі крани використовуються для ефективного відкриття, закриття, потоку води. Виконані вони на основі італійських стандартів якості, що познач..
219.97 грн.
Кран типу американка кульовий від компанії НВ Fado Modern має набір необхідних характеристик, які роблять його практично ідеальним вибором для багатьох систем. Зараз на кран кульовий з американкою ціна може бути різноманітною. Відрізняється вона в залежності від діаметра, який вимірюється в дюймах...
232.71 грн.
В даний час можна побачити багато оголошень в мережі такого типу, як купити кульові крани. Це популярна запірна арматура, яка може використовуватися в різноманітних системах. Кран - американка кульовий НВ Метелик Fado Modern є затребуваною моделлю, яка представлена ​​в трьох основних розмірах. Під ..
161.85 грн.
Кульовий кран може бути міцним, надійним і довговічним. Головне вибрати марку Fado, яка багато років тому стала активно завойовувати український ринок запірної арматури. Модель американка кутовий PN 40 Fado виконана у відповідності з усіма якісними стандартами з міцної латуні. Про високу якість сві..
339.19 грн.
Кран з воздухоотводчікрм ВВ від італійського виробника відрізняється підвищеною якістю і надійністю. Він створений для використання в опалювальних системах, а також водопроводах. Максимальний робочий тиск дорівнює 30 Барам. Використовуватися кран може при температурі від - 10 до + 95 градусів. Ви..
643.14 грн.
Кульові крани від італійського виробника Missouri відрізняються високою якістю, великою сферою використання. Модель з воздухоотводчікрм ВВ " метелик " представлена ​​в трьох варіаціях з розмірами, що дозволяє підібрати запірну арматуру з ідеальним діаметром. Відповідно до розміру змінюється і варті..
246.60 грн.
Кульовий кран Sena Arco оснащений практичною і міцною ручкою, яка гарантує зручність перекриття і відкриття водяного потоку. Виробник пропонує масу переваг цієї моделі, серед яких розумна вартість, практично ідеальне якість і довговічність. Кутові і прямі крани зроблені з латуні, яка володіє відмін..
387.42 грн.
Якщо потрібен високоякісний кульової кран, варто звернути увагу на цю модель. Кран кульовий c фільтром Sena Arco є гармонійне поєднання надійності, функціональності і інших плюсів. Ціна при цьому знаходиться на самому прийнятному рівні. Іспанський виробник використовує високоякісні матеріали. Зокре..
175.21 грн.
Запірна арматура обов'язково повинна бути міцною. Ціна також вважається важливим фактором. Кран кульовий PN 40 Fado Classic відповідає основним запитам в даній сфері. Кран виготовлений відомим італійським виробником при дотриманні всіх технологій, використанні міцних матеріалів. Продукція цього бре..
245.10 грн.
Модель кульового крана PN 40 ВВ Fado Classic являє собою продукт розробок знаменитого італійського виробника. Компанія використовує у виробництві тільки перевірені технології, які пройшли перевірку часом, якісна сировина. Пропонується кілька модифікацій даної моделі, які відрізняються розміром. Цін..
161.85 грн.
Модель кульового крана PN 40 ВВ Метелик Fado New являє собою своєрідний еталон якості. Вона виконана з унікальним стандартам з використанням ретельно підібраних матеріалів підвищеної міцності. Ціна такої запірної арматури дивним чином гармонує з якістю. Купити кульової кран PN 40 ВВ можна за вигі..
176.95 грн.
Кульовий кран з ручкою PN 40 ВВ Fado Classic зроблений на совість з дотриманням усіх технологій. Виконаний він з міцних матеріалів, що гарантує захист від перепадів тиску, температур, забезпечує довговічність експлуатації. Вартість виробу при цьому не дуже висока, якщо врахувати велику кількість ва..
164.95 грн.
Кульовий кран PN 40 ВВ ручка Fado New - це продукт дуже високої якості. Італійський виробник намагається використовувати тільки найкращі матеріали, забезпечувати максимальну функціональність. Вартість крана залежить від розміру. Пропонується три основні варіанти розміру, які варіюються в межах від ..
690.76 грн.
Компанія Fado випускає великий асортимент запірної арматури, в який входить модель PN 40 ВВ з ручкою. Представлений кран в декількох розмірах, що дозволяє купити оптимальний варіант під конкретну систему. Відповідно з діаметром змінюється і вартість виробу. Продукція цієї марки виробляється з особл..
690.76 грн.
Модель кульового крана PN 40 НВ Fado Classic - це оптимальна ціна і гарантія високої якості. Італійський виробник давно працює на відповідному ринку, приділяє особливу увагу якості, довговічності своїх виробів. Кран виконаний за унікальними технологіями з використанням міцних матеріалів, що гаранту..
171.92 грн.
Кульові крани з ручкою від компанії Fado дуже популярні, тому що їх вартість завжди знаходиться в розумних межах. Італійський виробник навчився гармонійно поєднувати її з високою якістю своєї продукції. На українському ринку ця компанія представлена ​​досить давно, вже змогла завоювати довіру безлі..
175.01 грн.
Запірна арматура з ручкою відрізняється зручністю у використанні. Ціна на неї також прийнятна, як і якість. Надає виробник гарантію на такі кульові крани. Вона становить десять років, що говорить про впевненість компанії у високій якості. Дійсно, якщо дотримуватися всі основні правила, можна розрах..
232.71 грн.
Кульовий кран Fado New PN 40 НВ володіє всіма необхідними якісними характеристиками, щоб успішно використовуватися в українських системах. Італійський виробник адаптував кран під відповідні потреби, гарантував привабливу вартість і тривалість експлуатації. Ціна кульового крана залежить від розмір..
189.34 грн.
Модель PN 40 НН Fado Classic являє собою міцний і надійний кульової кран, вартість якого порівняно невисока. Цей виробник пропонує запірну арматуру найвищої якості. Дана модель не є винятком із загальних правил, вона відрізняється підвищеною міцністю завдяки використанню надійних матеріалів і дот..
196.31 грн.
Якщо потрібно забезпечити надійність системи опалення, водопостачання різного типу, варто звернути увагу на PN 40 НН ручка Fado New. Це кульової кран високої якості, виконаний на кращому сучасному обладнанні в Італії. Під час виготовлення виробник використовує не тільки сучасні технології та наді..
242.77 грн.
Використання кульового крана Fado New з ручкою відрізняється підвищеною зручністю і надійністю. Наявність міцної ручки зверху на корпусі гарантує швидке і просте перекриття рідинного потоку, оперативне відкриття в разі потреби. Ручка виконана з міцного металу, оброблена нікелем, полівінілхлоридом. ..
739.16 грн.
Кран кульовий Valtec BASE VT.214.N представлений у великому асортименті розмірів, що дозволяє під конкретні параметри системи підібрати оптимальний варіант. Повнопрохідний кран цієї моделі може ефективно використовуватися в опалювальних системах, в водопроводах, для транспортування вуглеводної сумі..
166.08 грн.
Модель кульового крана Valtec BASE VT.215.N відноситься до категорії ремонтопридатність і повнопрохідними виробів. Вона володіє оптимальними технічними характеристиками для використання в українських системах. Виробник підготував запірну арматуру для жорстких умов експлуатації. Вона може працювати ..
209.60 грн.
Використання кульового крана Valtec BASE VT.219.N є ідеальним рішенням для опалювальних і водяних систем. Якісний кран кульовий латунний муфтовий володіє оптимальними характеристиками для довговічною експлуатації. Можна використовувати його в великому температурному режимі. Різьба приєднань виконан..
216.64 грн.
Модель Valtec BASE VT.226.N - це якісний кульової кран від відомого виробника, який володіє повним набором необхідних для успішної експлуатації характеристик. Ця компанія стежить за якістю на всіх етапах виробництва, використовує тільки найкраща сировина, що і забезпечує ефективність в застосуванні..
291.84 грн.
Кульовий кран Valtec BASE VT.227.N доступний в декількох модифікаціях, які відрізняються діаметром. Можна під конкретну систему підібрати оптимальний розмір. Варіюється він в межах від 1/2 до 1 і 1/4 дюйма. Вартість змінюється пропорційно розміру. Всі модифікації виконані з міцної латуні. Можна при..
244.16 грн.
Модель кульового крана Valtec BASE VT.227.NW може ефективно використовуватися для опалювальних систем, а також питного водопостачання. Вона володіє для цього необхідними характеристиками. Варто відзначити і те, що виробник ідеально адаптував кран під умови експлуатації на території України. Це повн..
244.16 грн.
Використання кульового крана Valtec Base VT.228 NW можливо в різноманітних системах, серед яких опалювальне, питне водопостачання, транспортування різноманітних неагресивних рідин, стисненого повітря і т.д. Різьба приєднань в даній моделі внутрішня і зовнішня. Надійний кран кульовий 3 4 дюйма є і..
328.00 грн.
Для забезпечення повноцінного функціонування систем опалення, водопроводів, систем транспортування вуглеводнів, стисненого повітря та інших рідин неагресивного характеру підходить кран Valtec BASE VT.228.N. Це модель з бабочкообразной ручкою, яка виробляється з міцної і надійної стали. Покриття з П..
328.00 грн.
Адаптований кран кульового типу VALTEC COMPACT VT.090.N може використовуватися в різноманітних системах подачі води. Вони можуть мати питним, господарським та іншим призначенням. Це універсальний кран кульовий в в, тому що він буде корисний у системах обігріву, гарячого водопостачання та навіть в м..
125.12 грн.
Компанія Валтек пропонує великий асортимент кульових кранів, серед яких модель VALTEC COMPACT VT.092.N. Це високоякісний виріб, який належить до класу запірної арматури. Для українських систем опалення та водопостачання це ідеальний варіант, тому що цілком адаптований під них. Надійний кран кульови..
116.16 грн.
Кульовий кран Tamigi Bonomi оснащений зручною ручкою-метеликом, яка гарантує швидке та ефективне перемикання. Ціна моделі доступна, може дещо відрізнятися в залежності від розміру. Виробник пропонує декілька варіантів з розмірами, щоб можна було під конкретні експлуатаційні потреби знайти ідеальне ..
152.49 грн.
Кульовий кран Tamigi Bonomi з ручкою з міцної сталі являє собою еталонну запірну арматуру, вартість якої завжди знаходиться в розумних межах. Наявність зручної ручки, виконаної за всіма стандартами з міцного металу, є великим плюсом. Завдяки ній легко перекрити потік робочої рідини в системі, знову..
145.19 грн.
Зараз кульової кран ВВ Niagara Bonomi можна назвати одним з оптимальних варіантів для установки в важкодоступному місці. Він володіє ретельно продуманою конструкцією, яка робить експлуатацію максимально ефективної в подібних місцях. Вартість крана невисока, якщо врахувати його надійність та інші до..
223.62 грн.
Кульовий кран ВВ Reno Bonomi поєднує в собі безліч незаперечних переваг. Це виріб, яке виготовлене з міцної бронзи. Використання такого матеріалу робить можливим установку в найрізноманітніших системах, в яких середовище є агресивною. Найчастіше така запірна арматура використовується в промислових ..
393.25 грн.
За допомогою кульового крана ВВ мініNiagara Bonomi, вартість якого залежить від розміру, можна гарантувати максимальну надійність різних систем. Ця модель використовується для установки в важкодоступному місці. Зазвичай застосовується вона для монтажу посудомийних і пральних машин. Конфігурація кра..
125.49 грн.
Кульовий кран-метелик від Fado Modern вважається своєрідною гарантією високої якості, тривалої експлуатації. Виробник випускає високоякісну запірну арматуру, яка може прослужити протягом багатьох років. Ціна при цьому відносно невисока. Використовуватися кран-метелик ВВ може для різноманітних систе..
152.56 грн.
Кран ВВ Sena Arco оснащений зручним бабочкообразним вентилем, який дозволяє перекрити водяний потік максимально швидко і надійно. Легко відкрити його. Виробник пропонує кутові і прямі модифікації кранів, які відрізняються і розміром діаметра. Ціна може змінюватися при обліку даних показників. Але, ..
105.35 грн.
Завдяки крану ВВ Ручка Fado Modern можна гарантувати повноцінну роботу системи, довговічність і інші достоїнства. Компанія-виробник використовує унікальні технології, якісну сировину, що обробляється на сучасному обладнанні. Серед її основних переваг можна відзначити адекватну вартість, гідну якіст..
611.78 грн.
Запірна арматура від Sena Arco представлена ​​у великому асортименті. Модель кульового крана ВВ Sena Arco зі зручною ручкою відрізняється практичністю і надійністю. Обумовлено це відносно простою конструкцією, яка виготовлена ​​з особливих якісним стандартам. Поєднується в корпусі латунь, покриття ..
113.28 грн.
Кульовий кран Tamigi Bonomi ВН з ручкою з міцного алюмінію традиційно для цього виробника має повний набір переваг. Серед них довговічність експлуатації, ідеальне якість і непоганий вибір розмірів. Можна купити кульової кран під різні запити і типи трубопроводу. Є різні варіанти з розмірами, які по..
348.75 грн.
Кульові крани

Кульові вентилі належать до украй затребуваної категорії товарів для систем опалювання і водопостачання. Купувати їх рекомендується в магазині Remarm, де кожному клієнтові гарантуються максимально вигідні умови співпраці.

Кульові крани і їх основні переваги

Крани кульові є такими пристроями, усередині яких є присутніми хромована куля, що відповідає за процес подання і перекриття водопотоку. Замикаюча частина оснащена наскрізним отвором, через який і відбувається подання рідини. Після повернення кулі ручкою на штоку міняється положення замикаючого елементу. Для водоподачі вимагається настроїти вісь отвору паралельно осі водопроводу, а потім повернути ручку на 90 градусів для зупинки подання води.

Багато хто бажає купити шаровый кран, оскільки для нього характерна безліч безперечних переваг. Серед найосновніших виділяють адекватну вартість, високий рівень міцності і тривалий експлуатаційний термін. Оскільки вироби робляться з металу високої якості, вони здатні витримувати температурний режим аж до 150 градусів за Цельсієм-завдяки цьому значною мірою розширюється сфера застосування товарів.

Водопровідні кульові крани створюються з самих різних матеріалів. Так, сьогодні на ринку зосереджені вироби, під час виробництва яких були використані матеріали за типом латуні, бронзи, міді, заліза, чавуну і так далі. Чергова перевага вищеописаної продукції полягає в легені і простому монтажі, що особливо актуально, якщо на об'єкті потрібно установку відразу декількох сотень такого роду елементів.

За якими критеріями вибирати кульовий кран?

Принцип роботи кульового крану

Перш ніж придбати кульові крани, слід уважно ознайомитися з їх головними критеріями вибору. Йдеться про:

 • Діаметрі/умовному проході. Цей параметр відображений на самому корпусі. Діаметр самих затребуваних моделей знаходиться в діапазоні від 15 до 50 мм.
 • Типі приєднання. При устаткуванні домашньої системи зазвичай купують моделі, що мають муфтове з'єднання. Щоб забезпечити швидкий монтаж, зручною буде різновид під назвою "американка".
 • Максимальному робочому тиску. Характеристика також вказана на корпусі. Частенько клієнти купують моделі з тиском до 16 атмосфер. У опалювальні системи рекомендується ставити крани з невеликим запасом робочого тиску (до 40).
 • Корпусному матеріалі, товщині стінок. Практично для усіх непромислових систем оптимальним варіантом стануть крани, що мають корпус з латуні. Найнадійніші виготовляються з гарячепресованої латуні. Бюджетним рішенням можна назвати вироби із сплаву кремнію з алюмінієм. По вазі вони легші за латунні моделі.

Де слід придбавати кульові крани?

Шаровый кран ціна буде цілком прийнятною, якщо звертатися в інтернет-магазин Remarm і купувати цей виріб тут. Ми пропонуємо ознайомитися з великим модельними поруч, щоб клієнти могли максимально швидко визначитися з оптимальними варіантами. На сайті вказані номери телефонів-подзвонивши по них, замовник зв'яжеться з кваліфікованим менеджером, який розповість нюанси співпраці, дасть корисні поради по експлуатації і допоможе вибрати досить якісний виріб.

Інтернет-магазин піклується про надійність товарів і своєї репутації, тому тут реалізуються виключно та продукція, яка пройшла відповідність європейським стандартам якості. Кульові крани ціна і правда вважається цілком доступною. Переконатися в цьому ви зможете, якщо детально ознайомитеся з відповідним каталогом. Удачі!

 

 
 
 
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами