Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Країна
  0

Крани кульові фланцеві Brandoni

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Міжфланцеве кульової кран від ТМ Brandoni серії B2.100 використовується для комутації і замикання потоків рідин нейтрального складу і газів, які не агресивні до матеріалу крана. Так, в якості середовища, що може виступати вода, газ, повітря, нафтові продукти і масла. B2.100 Brandoni - це кульової..
2,083.84 грн.
Міжфланцеве кульової кран від ТМ Brandoni серії B1.000 використовується для комутації і замикання потоків рідин нейтрального складу і газів, які не агресивні до матеріалу крана. Так, в якості середовища, що може виступати вода, газ, повітря, нафтові продукти і масла. B1.000 Brandoni - це кульової..
2,022.40 грн.
Крани кульові фланцеві Brandoni

Крани кульові фланцеві-сталь міцна в усі віки!

Крани фланцеві стабільно має попит, завдяки своїм очевидним перевагам-простоті з'єднання і можливості багаторазового монтажу. До того ж, різноманітність марок стали, з якої сьогодні виготовляються елементи фланцевої арматури, дозволяє використати їх в якості комплектуючих для технологічних і водонапірних трубопроводів стосовно будь-яких умов, як зовнішнього середовища, так і тій, що створюється усередині труб (коливання температур, агресивні речовини і ін.

Компанія "Бытремарматура" реалізує крани кульові фланцеві за цінами нижче ринкових. Якість і довгий термін служби гарантовані!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами