Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Крани приладові Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кутовий вентиль для підключення побутової техніки Valtec 240 забезпечує безперебійну роботу як безпосередньо підключеного приладу, так і інших приладів в будинку або квартирі, оскільки своїми силами регулює витрата води. Крім цього вентиль забезпечує плавне перекриття і розкриття при..
253.12 грн.
Вентиль для змішувача служить з'єднанням між водопроводом і змішувачем. Вентиль здатний регулювати, а так само по необхідності перекривати подачу води до підключеного змішувача. Підходить для змішувачів з діаметром 10 мм, з жорсткими штанговими підводками. Виготовлений виріб з високоякісно..
193.92 грн.
Вентиль трійник Valtec 230 це якісна арматура застосовна для підключення різних побутових приладів до водопроводу. Підходить для підключення пральних та посудомийних машин та інших подібних приладів. Вентиль регулює подачу води, а так само дає можливість при необхідності перекрити воду без..
427.52 грн.
Вентиль трійник Valtec 255 застосовується для підключення пральних та посудомийних машин і інших подібних приладів. Цей вентиль приєднує прилади до транзитному трубопроводу. При цьому він регулює подачу тиску і при необхідності дозволяє перекрити воду до підключеному приладу. Пристрій..
251.52 грн.
Кутовий кульової кран Valtec 392 з'єднує між собою центральний трубопровід і різні побутові прилади, для роботи яких необхідно водопостачання. Кран відмінно підходить для важкодоступних місць, оскільки у нього маленькі габарити. Кран забезпечує нормальною роботу як безпосередньо підключен..
190.72 грн.
Кутовий кульової кран 282 створює з'єднання між водопроводом і побутовими приладами в будинку. Підходить для пральних машин, посудомийних машин, а так само іншої подібної техніки. Вентиль регулює подачу тиску до підключеного приладу, забезпечує безперебійну роботу не тільки підключеного п..
233.28 грн.
Побутовий трійник Valtec 256 створює з'єднання для побутових приладів таких як пральні і посудомийні машинки. Трійник підходить для температурних режимів до 90 градусів і тиском до 8 Бар. З'єднання відбувається за допомогою штуцерних кільця. Трійник виготовлений з сантехнічної латуні, він ..
207.04 грн.
Чашка декоративна VT 514 призначена для змішувачів, а так само для побутових приладів, таких як пральних машин та посудомийних машин. Якщо дана модель вам підходить , чашка декоративна хромована Valtec VT .5 14 в Києві , ви можете в нашому інтернет магазині Remarm.com.ua На са..
14.72 грн.
Крани приладові Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами