Фільтр товарів
  • Производитель
    0
  • Вид
    0
  • Країна
    0

Крани поліпропіленові Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кран кульовий латунний з двома переходами на поліпропіленову трубу VTp.745.0 Поліпропіленові крани Valtec застосовуються для контролю потоку гарячої або холодної води в системах з поліпропіленовими трубами. Даний фітінг може використовуватися в різних системах, наприклад у водопостачанні та о..
412.06 грн.
Кран кульовий латунний з переходом на поліпропіленову трубу VTp.742.0 Поліпропіленові крани Valtec застосовуються для контролю потоку гарячої або холодної води в системах з поліпропіленовими трубами. Даний фітінг може використовуватися в різних системах, наприклад у водопостачанні та опаленні..
369.58 грн.
Кран кульовий радіаторний поліпропіленовий кутовий VTp.718.0 Поліпропіленові крани Valtec застосовуються для контролю потоку гарячої або холодної води в системах з поліпропіленовими трубами. Даний фітінг може використовуватися в різних системах, наприклад у водопостачанні та опаленні, його мо..
250.63 грн.
Кран поліпропіленовий кульової з латунної обоймою VTp.744.0 Поліпропіленовий кран Valtec VTp.744.0 застосовуються для контролю потоку гарячої або холодної води в системах з поліпропіленовими трубами. Даний фітінг може використовуватися в різних системах, наприклад у водопостачанні та опален..
236.12 грн.
Кульовий кран поліпропіленовий VTp.743.0 Поліпропіленові крани Valtec застосовуються для контролю потоку гарячої або холодної води в системах з поліпропіленовими трубами. Даний фітінг може використовуватися в різних системах, наприклад у водопостачанні та опаленні, його можна застосовувати в ..
128.50 грн.
Крани поліпропіленові Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами