Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
 • Країна
  0
  0

Крани Маевського

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кран Маєвського Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний дизайн виробі..
20.15 грн.
Запірна арматура Fado присутній на ринку України близько 8 років. Продукція даного виробника якістю і надійністю заслужила довіру споживача. Вся продукція Fado виготовляється на новітньому обладнанні та перед випуском в продаж проходить ретельні випробування. Для виготовлення продукція використову..
58.08 грн.
Запірна арматура Fado присутній на ринку України близько 8 років. Продукція даного виробника якістю і надійністю заслужила довіру споживача. Вся продукція Fado виготовляється на новітньому обладнанні та перед випуском в продаж проходить ретельні випробування. Для виготовлення продукція використову..
37.17 грн.
Запірна арматура Fado присутній на ринку України близько 8 років. Продукція даного виробника якістю і надійністю заслужила довіру споживача. Вся продукція Fado виготовляється на новітньому обладнанні та перед випуском в продаж проходить ретельні випробування. Для виготовлення продукція використовує..
53.05 грн.
Крани Маевського

Як відомо, система опалювання наповнюється не лише теплоносієм, але і розчиненим повітрям. Коли кисень надмірно накопичується, створюються пробки, із-за яких рідина не здатна нормально звертатися. В результаті знижується рівень якості прогрівання приміщення. Щоб ліквідовувати завоздушивание системи, були придумані крани Маевского. Їх принцип функціонування є простим і зрозумілим, тому встановлюють цей пристрій повсюдно, починаючи від скромних котеджів і закінчуючи багатоповерховими будівлями.

Призначення крану Маевского

Повітря легше, ніж вода, тому іноді спостерігається його скупчення в певних точках огрівальних систем, а також в радіаторах. На це є самі різні причини:

 • Повільне заповнення труб водою.
 • Недостатньо заповнена система підживлення.
 • Велика кількість розчиненого кисню у воді.

Для видалення зайвого повітря в опалювальній системі рекомендується крани Маевского купити. Йдеться про нехитрий пристрій, який було розроблено грамотним інженером Чеславом Маевским в 1933 році. Його офіційна назва-радіаторний голчастий повітряний клапан. Сам виріб включає:

 • Корпусну частину.
 • Конусний гвинт з голівкою під ключ.
 • Поворотний елемент.
 • Вхідний і вихідний канал повітря.

Частенько повітря з батарей спускається в тих випадках, якщо батарея недостатньо добре гріла, залишалася холодною довгий час і так далі. Вищеописані крани можуть встановлюватися відразу з радіаторними установками. Їх монтують у батарею-радіатор, а для роботи потрібно наявність звичайної викрутки. При необхідності спуску повітря з батарей відкручується шуруп по центру крану, а далі треба почекати капіж або цівки води, після чого можна сміливо закручувати шуруп назад.

Багато хто вважає за краще крани Маевского замовити ручного типу. Їх ключова відмінність полягає в наявності спеціального руків'я поверх шурупа, що дозволяє спускати повітря, не користуючись викруткою. Йдеться про зручніших воздухоотводчиках. В цілому для цих пристроїв характерні переваги за типом:

 • Доступній вартості. Ціна крану маевского Київ і правда цілком прийнятна.
 • Підвищення ККД системи опалювання.
 • Спрощення радіаторного обслуговування.

Куди звертатися для купівлі крану Маевского?

Співробітники інтернет-магазину "РемАрматура" вже довгий час займаються реалізацією сантехнічного устаткування і завжди раді допомогти українським споживачам в рішенні відразу декількох завдань : підборі високоякісних товарів, що відповідають усім вимогам, побажанням, монтажі і установці, а також гарантії подальшого технічного обслуговування, ремонту і модернізації. Люди, які стають нашими постійними клієнтами, першими оцінюють вигоду співпраці з компанією : постійні і оптові покупці можуть розраховувати на гнучку скидочную систему і спеціальні акційні пропозиції.

Для отримання детальнішої інформації, пов'язаної з асортиментом, технічними нюансами і оформлення замовлення, рекомендується зв'язуватися з консультантами. Фахівці завжди професійно дадуть відповідь на будь-які питання і обов'язково допоможуть з підбором необхідних комплектуючих.

 

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами