Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
 • Країна
  0
  0

Крани дренажні/зливні

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Головним завданням кульового зливного крана Binomi є злив води з баків, опалювальних котлів та інших ємностей. Середовище застосування крана - це неагресивна середовище, що не викликає корозії. Максимальний тиск - 25 Бар. Температура в використовуваної системі повинна бути не нижче 0 і не вище 90 ..
170.73 грн.
Головним завданням кульового зливного крана Binomi є злив води з баків, опалювальних котлів та інших ємностей. Середовище застосування крана - це неагресивна середовище, що не викликає корозії. Максимальний тиск - 25 Бар. Температура в використовуваної системі повинна бути не нижче 0 і не вище 90 ..
223.62 грн.
Кульові крани - це невід'ємна частина будь-якої водопровідної системи, Profactor - це сучасні і високотехнологічні крани, виготовлені відповідно до Європейських норм. Кульові крани Profactor виготовлені з хромованою високоякісної латуні, завдяки цьому кран відрізняється високою надійністю і не бої..
117.21 грн.
Крани дренажні/зливні

Зливні/дренажні крани є замочною арматурою, за допомогою якої здійснюється злив рідини з самих різних місткостей. В деяких випадках цей незамінний пристрій для функціонування певних систем. Здійснити купівлю подібного устаткування ви зможете в нашому перевіреному інтернет-магазині на вигідних умовах. Представлений щонайширший асортимент, тому підібрати для себе оптимальний варіант не складе труднощів.

Особливості зливних/дренажних кранів

В першу чергу, зливні/дренажні крани Київ застосовуються для забезпечення безперебійної роботи системи водопостачання і інших водних приладів у будинку. За допомогою подібних елементів з'являється можливість звільнення труб від води, що є актуальним у будинках сезонного перебування (дачі, котеджі). Таким чином, навіть у разі найсильніших морозів або низьких температур труби не лопатимуться.

Фахівцями встановлюється вищеописане устаткування в конкретних точках водних систем при монтажі труб. Існують такі монтажні системи, що передбачають наявність кранів (вони вже є вбудованими в труби). Як результат-істотно полегшується процес монтажу, а експлуатація приладів значно спрощується.

Виходить, зливне і дренажне устаткування монтується в трубопроводах, в яких регулярно накопичується конденсат. Їх ключовою відмітною здатністю вважається можливість відкриття затвора, це дозволяє видаляти зайву рідину і зливати робочу суміш з різного роду інженерних систем. Іноді конструкція таких кранів включає воздухоотводчики-завдяки подібним конструкціям можна проводити монтаж на стояках для того, щоб замінити стандартний кран кульового типу, який поєднаний з пробкою і трійником.

Зливні/дренажні крани ціна вважається цілком доступною, оскільки для устаткування характерна проста конструкція. Зазвичай їх обслуговування роблять в ручному режимі, рідину зливають після того, як кран відкривається. Незважаючи на таку звичайну конструкцію, саме це і сприяє продовженню експлуатаційного терміну механізму і забезпечує повноцінну роботу упродовж багатьох років, а також зберігає високий рівень герметичності.

Вигідна покупка за доступною ціною

Купити зливні/дренажні крани на максимально вигідних умовах ви зможете в нашій перевіреній і добре такій, що зарекомендувала себе компанії, яка успішно функціонує і надає свої послуги вже упродовж 15 років. Таким чином, сьогодні абсолютно у кожного українського споживача є прекрасна можливість купівлі високоякісних кранів від популярних виробників. Замовник точно виправдає свої очікування від купівлі і надалі співпрацюватиме виключно з нами. Усе устаткування, реалізацією якого ми займаємося, в обов'язковому порядку тестується перед продажем, включає необхідну документацію за типом сертифікатів якості, відповідності гігієнічним стандартам і так далі.

До речі, окрім продажу товарів співробітники компанії також можуть виконати певні монтажні послуги-у нас працюють досвідчені технологи, електрики, водопровідники, що знають толк у своїй справі і здатні легко розробити отопительные, каналізаційні і багато інших проектів, утілити їх в реальність і провести планове обслуговування.

Для отримання повної і детальної інформації про асортимент і технічні особливості, оформлення замовлення, завжди можна передзвонити грамотним менеджерам, які відразу проконсультують, допоможуть вибрати оптимальний варіант, а також розповідять про особливості тих або інших зливних/дренажних кранів. Чекаємо ваших дзвінків, звертайтеся!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами