Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Країна
  0

Газові крани Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Латунні кульові крани серії «Valgas» нікельовані з внутрішнім різьбленням, ставляться на газопріводи з низьким і середнім тиском. На корпусі є рукоятка типу прапорця, щоб користувачеві було максимально комфортно регулювати потоком робочого середовища (газом, води, пара, гликолями 50%) у виробі. Так..
244.48 грн.
Повнопрохідний кульовий кран Valtec Valgas VT.277.N відрізняється від інших відомих типів запірних пристроїв і є найефективнішим з них, адже він забезпечує мінімальні гідравлічні втрати при проходженні робочого середовища. Кран відповідає діаметру трубопроводу в відкритому положенні і підійде для в..
222.08 грн.
Відмінна альтернатива коркового клапану - кульовий кран Valgas VT.278.N від італійського виробника Valtec. Він підійде для газових магістралей низького і середнього тиску і зведе до мінімуму втрати води в системі природного газу, встановлюється для побутового газопостачання та трубопроводів з неагр..
254.08 грн.
Газовий кран Valtec VT.272.N має досить просту, але надійну конструкцію: корпус виготовлений з двох латунно-нікельованих деталей, з'єднаних один з одним різьбленням, запірний орган і шток з латуні, тефлонові кільця (сідельні ущільнювачі), ущільнення штока (2 кільця з Віттона) і рукоятка, що приєдну..
264.96 грн.
Газові крани Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами