Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Фланцева замочна арматура Brandoni

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Міжфланцеве поворотна засувка серії J9.000 від ТМ Brandoni - це запірно-регулююча арматура, яка широко застосовується в трубопровідних системах для авторегулировки витрат середовища, що транспортується, і при необхідності своєчасного її перекриття. Міжфланцеве затвор J9.000 - це пристрій з чавун..
1,201.28 грн.
Засувка від ТМ Brandoni серії 20.900 - це чавунний клапан з м'яким гумовим клином. Клин засувки виконаний з високоякісного синтетичного каучуку з відмінними параметрами термо- і зносостійкості, і має пряме наскрізний отвір для уникнення застою рідини при транспортуванні. Елементи засувки, які всту..
3,918.72 грн.
Засувка від ТМ Brandoni серії 20E900 - це чавунний клапан з м'яким гумовим клином. Клин засувки виконаний з високоякісного синтетичного каучуку з відмінними параметрами термо- і зносостійкості, і має пряме наскрізний отвір для уникнення застою рідини при транспортуванні. Елементи засувки, які вступ..
3,491.20 грн.
Клапан зворотний від ТМ Brandoni серії D6.021 - це двостулкові пристрій зі сталевим корпусом. Клапан зворотний межфленцевий, ціна якого досить приваблива, призначений для монтажу в трубопровідних магістралях систем обігріву, кондиціювання та водоподачи побутового та промислового призначення, а ..
1,469.44 грн.
Клапан зворотний від ТМ Brandoni серії D6.031- це двостулкові пристрій з чавунним корпусом. Клапан зворотний межфленцевий, ціна якого досить приваблива, призначений для монтажу в трубопровідних магістралях систем обігріву, кондиціювання та водоподачи побутового та промислового призначення, а так..
2,250.88 грн.
Клапан зворотний від ТМ Brandoni серії М6.430 - це двостулкові пристрій зі сталевим корпусом. Клапан зворотний межфленцевий, ціна якого досить приваблива, призначений для монтажу в трубопровідних магістралях систем обігріву, кондиціювання та водоподачи побутового та промислового призначення, а ..
2,899.84 грн.
Міжфланцеве поворотна засувка серії J9.100 від ТМ Brandoni - це запірно-регулююча арматура, яка широко застосовується в трубопровідних системах для авторегулировки витрат середовища, що транспортується, і при необхідності своєчасного її перекриття. Міжфланцеве затвор J9.100 - це пристрій з чавун..
1,261.12 грн.
Клапан серії Ekoflux S - це балансування фланцеве пристрій з чавунним корпусом, і елементами ущільнювачів з синтетичного каучуку. Фланцеве клапан використовується в опалювальних системах і системах кондиціонування, і виконує функцію балансування витрати середовища, що транспортується, як в окрем..
5,398.72 грн.
11.000 M від ТМ Brandoni - це фланцевий фільтруючий елемент косого типу, виконаний за найновішим і вимогливим Техстандарт з високоякісного чавуну. Основне завдання фланцевого фільтра серії 11.000 M є забезпечення захисту кранів різних типів, насосного обладнання, редукторів тиску та лічильників ..
1,497.92 грн.
F15 Brandoni - це поршневий фланцевий редуктор тиску прямої специфіки роботи. Редуктор тиску моделі F15 широко використовується для контролю і редукції внутрісистемного тиску. Чавунний редуктор має спеціальне епоксидне покриття, що дозволяє використовувати даний пристрій в побутових системах пит..
40,715.20 грн.
T8 від ТМ Brandoni - це м'яка і пружна муфта нарізного типу з чавунними сполучними елементами. Антивібраційна вставка серії T8 від ТМ Brandoni використовуються в гідросистемах, в системах обігріву і кондиціонування, в насосних станціях, в промислових і сільгосп системах, а також в системах з ро..
719.68 грн.
F8 від ТМ Brandoni - це м'яка і пружна муфта фланцевого типу зі сталевими поворотними фланцями. Антивібраційна вставка серії F8 від ТМ Brandoni використовуються в гідросистемах, в системах обігріву і кондиціонування, в насосних станціях, в промислових і сільгосп системах, а також в системах з р..
1,187.84 грн.
Фланцева замочна арматура Brandoni
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами