Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0
  0

Фланцева запірна арматура

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Міжфланцеве поворотна засувка серії J9.000 від ТМ Brandoni - це запірно-регулююча арматура, яка широко застосовується в трубопровідних системах для авторегулировки витрат середовища, що транспортується, і при необхідності своєчасного її перекриття. Міжфланцеве затвор J9.000 - це пристрій з чавун..
1,201.28 грн.
Засувка від ТМ Brandoni серії 20.900 - це чавунний клапан з м'яким гумовим клином. Клин засувки виконаний з високоякісного синтетичного каучуку з відмінними параметрами термо- і зносостійкості, і має пряме наскрізний отвір для уникнення застою рідини при транспортуванні. Елементи засувки, які всту..
3,918.72 грн.
Засувка від ТМ Brandoni серії 20E900 - це чавунний клапан з м'яким гумовим клином. Клин засувки виконаний з високоякісного синтетичного каучуку з відмінними параметрами термо- і зносостійкості, і має пряме наскрізний отвір для уникнення застою рідини при транспортуванні. Елементи засувки, які вступ..
3,491.20 грн.
При установці трубопроводу потрібно продумати все до дрібниць, для досягнення практичного, якісного і захищеного з'єднання будуть корисні такі прилади як засувка батерфляй і зворотні клапан. Засувка батерфляй незамінний виріб, в разі, коли для установки запірного пристрою катастрофічно не вист..
318.16 грн.
Клапан зворотний від ТМ Brandoni серії D6.021 - це двостулкові пристрій зі сталевим корпусом. Клапан зворотний межфленцевий, ціна якого досить приваблива, призначений для монтажу в трубопровідних магістралях систем обігріву, кондиціювання та водоподачи побутового та промислового призначення, а ..
1,469.44 грн.
Клапан зворотний від ТМ Brandoni серії D6.031- це двостулкові пристрій з чавунним корпусом. Клапан зворотний межфленцевий, ціна якого досить приваблива, призначений для монтажу в трубопровідних магістралях систем обігріву, кондиціювання та водоподачи побутового та промислового призначення, а так..
2,250.88 грн.
Клапан зворотний від ТМ Brandoni серії М6.430 - це двостулкові пристрій зі сталевим корпусом. Клапан зворотний межфленцевий, ціна якого досить приваблива, призначений для монтажу в трубопровідних магістралях систем обігріву, кондиціювання та водоподачи побутового та промислового призначення, а ..
2,899.84 грн.
Міжфланцеве поворотна засувка серії J9.100 від ТМ Brandoni - це запірно-регулююча арматура, яка широко застосовується в трубопровідних системах для авторегулировки витрат середовища, що транспортується, і при необхідності своєчасного її перекриття. Міжфланцеве затвор J9.100 - це пристрій з чавун..
1,261.12 грн.
Клапан серії Ekoflux S - це балансування фланцеве пристрій з чавунним корпусом, і елементами ущільнювачів з синтетичного каучуку. Фланцеве клапан використовується в опалювальних системах і системах кондиціонування, і виконує функцію балансування витрати середовища, що транспортується, як в окрем..
5,398.72 грн.
11.000 M від ТМ Brandoni - це фланцевий фільтруючий елемент косого типу, виконаний за найновішим і вимогливим Техстандарт з високоякісного чавуну. Основне завдання фланцевого фільтра серії 11.000 M є забезпечення захисту кранів різних типів, насосного обладнання, редукторів тиску та лічильників ..
1,497.92 грн.
F15 Brandoni - це поршневий фланцевий редуктор тиску прямої специфіки роботи. Редуктор тиску моделі F15 широко використовується для контролю і редукції внутрісистемного тиску. Чавунний редуктор має спеціальне епоксидне покриття, що дозволяє використовувати даний пристрій в побутових системах пит..
40,715.20 грн.
При установці трубопроводу потрібно продумати все до дрібниць, для досягнення практичного, якісного і захищеного з'єднання будуть корисні такі прилади як засувка батерфляй і зворотні клапан. Засувка батерфляй незамінний виріб, в разі, коли для установки запірного пристрою катастрофічно не вист..
403.82 грн.
T8 від ТМ Brandoni - це м'яка і пружна муфта нарізного типу з чавунними сполучними елементами. Антивібраційна вставка серії T8 від ТМ Brandoni використовуються в гідросистемах, в системах обігріву і кондиціонування, в насосних станціях, в промислових і сільгосп системах, а також в системах з ро..
719.68 грн.
F8 від ТМ Brandoni - це м'яка і пружна муфта фланцевого типу зі сталевими поворотними фланцями. Антивібраційна вставка серії F8 від ТМ Brandoni використовуються в гідросистемах, в системах обігріву і кондиціонування, в насосних станціях, в промислових і сільгосп системах, а також в системах з р..
1,187.84 грн.
Фланцева запірна арматура

Класифікація фланцевої арматури

Для експлуатації трубопровідних систем потрібна якісна фланцева запірна арматура. Завдяки цій деталі забезпечується регулювання руху рідин усередині системи. Подібний виріб встановлюється на системи трубопроводів для контролю потоку. З його допомогою з'являється можливість зміни трубного перерізу аж до остаточного перекриття.

Засувки батерфляя і багато інших подібних деталей досить часто зустрічаються в різних сферах. Вони розташовані у ванних кімнатах і на кухні у вигляді стандартних кульових кранів, а також на газопроводі. Частенько вони встановлюються на трубопровідній гідравліці, де потрібно регулювання в положенні "відкрито" і "закрито". Серед основних арматурних видів виділяють клапани, засувки, затвори, вентилі і так далі. Вищеописані вироби також можна розділити за типом затвора. Він буває:

 

 1. Клиновим. В даному випадку затвором перекривається прохідний трубний отвір перпендикулярно до потокового руху. Цей різновид застосовується в трубопроводах газового і нафтового характеру.
 2. Паралельним. Тут ущільнювач розташовується в паралельній формі. Чергова відмінність полягає в характері руху шпинделя. Йдеться про деталь, що має висувну конструкцію, що здійснює поступальну ходу під час відкриття і закриття. Недолік виробів полягає у великому конструкційному розмірі. З невисувним шпинделем деталі підійдуть для водного, нафтового транспортування, а також інших речовин, що не викликають корозійний стан. Вони мають мінімальний розмір.

Достоїнства і правила вибору фланцевої арматури

Фланцева арматура стала такою затребуваною, оскільки відрізняється масою безперечних переваг. Наприклад, управління засувками доступно як в ручному, так і автоматичному режимі. Закриття і відкриття потоку за допомогою приводу відбувається украй зручно і легко. Нерідко на трубопровід встановлюють датчики, що служать для визначення міри потоку. Серед основних переваг можна виділити:

 • Можливість функціонування у будь-якому середовищі за типом води, газу, нафти, олії і так далі.
 • Великий температурний експлуатаційний режим. Максимум досягає 450 градусів Цельсія.
 • Робота при високому тиску аж до 25 МПа.
 • Солідний діапазон робочих параметрів.
 • Зручність установки за допомогою зварювальних робіт або фланців.
 • Прекрасна надійність і тривалий експлуатаційний термін.
 • Можливість швидко виконати ремонт.

 

Якщо фланцева засувка буде вірно підібрана, вона не лише прекрасно впорається зі своїми функціями і виправдає очікування споживача, але і прослужить довгий час. На що ж звертати увагу перед купівлею?

 

Так, в обов'язковому порядку варто врахувати максимум і мінімум тиску в системі. Більше того, не варто забувати про пропускну спроможність в уникнення аварій. Усі середовища роблять різний вплив на матеріал і можуть його руйнувати. Краще купувати фланцеву арматуру, що відрізняється корозієстійкими умовами.

 

Де купити фланцеву арматуру за низькою ціною?

Фланці сталеві купити можна в перевіреному інтернет-магазині "РемАрматура". Тут продаються такі вироби, які користуються заслуженою популярністю на ринку. Усі вони пройшли відповідність стандартам якості, міцності і зносостійкості. Співробітники починають реалізувати товари лише після перевірки експлуатаційних характеристик. У каталозі доступний солідний асортимент, тому у усіх клієнтів буде прекрасна можливість підбору для себе найбільш оптимального варіанту. Засувка фланцева ціна вважається цілком доступною. Якщо з'являться додаткові питання, краще передзвонити грамотним менеджерам компанії і проконсультуватися з ними.

 

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами