Запірна арматура

Замочно-регулююча арматура

Водопровідна арматура-це пристрої встановлені на водопровідних мережах, що дозволяють зупиняти, уповільнювати або регулювати натиск і швидкість руху рідини усередині системи. На перший погляд арматура водопровідна є найменшою і незначною частиною системи водопроводу, але усі прекрасно знають, що відбувається коли прорвало кран. Монтажники інтернет магазину remarm.com. ua неодноразово стикалися з аварійними ситуаціями, грунтуючись на власному досвіді ми рекомендуємо купувати виключно якісну замочно-регулюючу арматуру. Надійні крани для води дозволять спокійно поїхати у відпустку на декілька тижнів, не побоюючись отримати дзвінок від розлючених сусідів знизу.
Давайте тепер розглянемо, де використовують замочну трубопровідну арматуру і які види регулюючих кранів представлені на ринку.

Види замочної арматури :

Найпоширенішим представником регулюючої арматури є кран.

Кран на воду

Кран-замочно-регулюючий пристрій, призначений для регулювання потоку рідини шляхом перекриття пропускного отвору. Найчастіше як замочний елемент використовується поворотна куля з латуні, а самі пристрої називаються кульовими кранами. Перевагою крану є точне регулювання кількості рідини що проходить через пропускний отвір. Кульові крани завоювали прихильність покупців за рахунок низької ціни і компактності. Вони дозволяють регулювати натиск або повністю перекрити рух рідини в системі. Така перевага не характерна для наступного типу замочної арматури-засувок.

Засувки

Засувки-використовуються виключно для повного перекриття отвору того, що пропускає потік води. В якості замочного елементу в таких пристроях, використовується вже не куля, а засувка.

Вентилі

Вентилі-рекомендується встановлювати в місцях трубопроводу, де потрібне плавне регулювання потоку рідини. Основною перевагою вентиля є регулювання натиску води. Як і інші види водопровідної арматури, вентилі можуть повністю перекрити рух рідини в системі.
Зазвичай водозамочна арматура виготовляється з високоякісної сантехнічної латуні, яка підлягає ремонту.

Види монтажу водопровідної арматури

Існує декілька видів установки замочної арматури на водопровід, сьогодні ми розповімо про найпопулярніших.

Найпростіший і популярніший метод з'єднання-різьбовий. Перед установкою замочного кульового крану треба уважно вивчити місце монтажу на трубопроводі і вибрати кран з відповідним різьбленням. Різьблення буває:

  • Внутрішня з обох боків
  • Зовнішня з обох боків
  • Внутрішня з одного боку і зовнішня з іншого боку
  • Кріпленням типу "американка" з одного боку і внутрішнім різьбленням з іншою


Якщо Ви міняєте крани, то швидше за все різьблення вже нарізане, інакше необхідно нарізувати різьблення за допомогою плашки. Далі місце монтажу ущільнюють ФУМ-льотною і накручують кран на трубу. При дотриманні технології і правил монтажу, з'єднання здатне витримати до тиск до 80 атмосфер.

Фланцеві крани мають іншу специфіку установки. Відразу варто відмітити, що найчастіше фланцеве з'єднання замочної арматури використовують на водопровідних трубах з діаметром від 50мм. Місце кріплення має бути розташоване в доступному для візуального контролю місці. Корпус фланцевих кранів має спеціальні отвори, які з'єднаються з отворами на фланці торця труби за допомогою монтажних болтів. Якщо у момент проектування системи труби не були оснащені фланцями, їх кріплять до труби за допомогою зварювання.

Існують також способи кріплення за допомогою зварювання, але вони використовується рідко. Частіше зустрічаються комбіновані способи кріплення водопровідної арматури, де з одного боку фланцеве з'єднання, а з іншого боку зварне.

Переваги кульових кранів

Розглянемо достоїнства замочно-регулюючих кульових кранів :

Простота конструкції і управління потоком рідини
Висока надійність і герметичність
Малі габарити
Високий температурний максимум
Ремонтопридатність

Такі крани для води є кращим вибором серед усіх типів замочно-регулюючої арматури по співвідношенню ціна/якість.

Купити водопровідну арматуру в Києві

Інтернет магазин Remarm.com.ua пропонує широкий вибір кранів для води і іншої замочної арматури в Києві за доступними цінами. У нас представлені вироби одного з найвідоміших світових брендів інженерної сантехніки-Valtec. Хочемо звернути увагу покупців, що в прайсі вказані роздрібні ціни. Подзвонивши нашим менеджерам по телефонах: (044) 425-86-80, (044) 425-86-81, (063) 237-29-05, (097) 989-59-96 Ви зможете упізнати рівень знижки, який для кожного клієнта розраховується індивідуально. У інтернет магазині Remarm можна вибрати і купити водопровідну арматуру для будь-яких завдань з різноманітними типами кріплень. Кульові і радіаторні крани, фланцеві кульові крани і аксесуари для замочної арматури завжди є в наявності на складі. Ради бачитимемо Вас в нашому виставковому залі за адресою вул. Фрунзе 60

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами