Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Труби і фітинг PE-X KAN

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Труби і фітинг PE-X KAN

Діє гнучка система знижок!!! Упізнати Вашу персональну знижку дзвоніть по телефону: (044) 425-86-80,81 або відправте нам список товару для прорахунку на пошта:remarm@ukr.net

Поліетиленові труби KAN сьогодні успішно застосовуються при монтажі комунікаційних систем різного призначення. Висока стійкість до корозії, кислот, лугів і нафтопродуктів, відсутність деформації при температурних перепадах і екологічність-такі властивості поліетиленових труб дозволяють застосовувати їх практично в усіх сферах діяльності людини, як промислового, так і побутового масштабу.

Система KAN-therm на сьогодні представлена двома видами поліетиленових труб-низькій і високій щільності.

Труби ПЭ Кан низької щільності (діаметром до 160 мм) фахівці рекомендують використати для систем холодного водопостачання, каналізації і інших комунікацій, у тому числі кабельних трас. Труби цієї серії відрізняються більшою гнучкістю, що особливо зручно при прокладенні їх в грунті, а також мають властивості пасивного діелектрика, що дозволяє використати їх для прокладення кабельних ліній зв'язку і їх захисту.

Труби ПЭ Кан високої щільності (діаметром до 1600 мм) застосовуються в системах для газового транзиту, гарячого водопостачання і опалювання. Їх головна перевага-здатність витримувати високу температуру і тиск до 10 атмосфер.

Звертаємо вашу увагу, що труби ПЭ КAN не вимагають додаткового захисту і обробки перед монтажем комунікацій будь-якого типу.

Компанія "Бытремарматура" реалізує поліетиленові труби і фітинг КAN за ціною виробника. Сертифікована якість і гарантія служби до 50 років.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами