Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Труби і фітинг PE - X HEAT - PEX

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Труба Heat-PEX РЕХ-а - це ідеальне рішення для водопровідних і опалювальних систем. Виготовляється труба за новітніми технологіями - поліетилен з високою щільністю зшивається за допомогою перекису водню. Дана технологія забезпечує трубі рівномірне з'єднання, ударостійкість, а так само стійкість до..
57.02 грн.
Увага! На сайті вказана роздрібна ціна на направляючий відведення 90˚Heat-PEX (оцинкована сталь). Дзвоніть за телефонами: ☎ (044) 425-86-80, (044) 425-86-81, (063) 237-29-05, (097) 989-59-96 для замовлення товару зі знижкою & nbsp ; або консультації. Раді будемо бачити Вас, в числі наших но..
55.68 грн.
Труби і фітинг PE - X HEAT - PEX

 труби і фітинг Heat-PEX.jpgТоргова марка HEAT PEX-це перший національний товаровиробник універсальної системи на основі труб ізраїльського виробництва Golan Plastic Product. Основною метою створення цієї системи є бажання ізраїльської фірми представити на світовому ринку не лише високоякісні PEX труб, але і відповідний для них фітинг відповідної якості.

Асортимент товарів компанії HEAT PEX на українському ринку представлений трубами для водопостачання і опалювання РЕХ- A і РЕХ- c/Al/PEX, а також великим видовим асортиментом високоякісного латунного фітингу ексклюзивного українського виробництва, що відповідають усім вимогам українських стандартів.

Універсальна труба HEAT PEX для водопостачання і опалювання РЕХ- A має відмінні показники міцності і мають функціональну гнучкість. Труби HEAT PEX купити Київ можна у багатому діаметральному асортименті.

Фітинг HEAT PEX виконаний з універсального, спеціально створеного для цих виробів латунного сплаву, який характеризується більше кращими показниками фортеці і зносостійкості. Головною перевагою фітингу HEAT PEX є їх повна відповідність і пристосування під характеристики українських інженерно-сантехнічних систем.

Heat-PEX.jpg

Труби і фітинг PE-Xc HEAT PEX купити в інтернет магазині Remarm.com.ua за низькими цінами від виробника.

Інтернет магазин Remarm.com.ua пропонує Вашій увазі повний комплект продукції торгової марки HEAT PEX. У нас Ви зможете купити труби і фітинг PE-Xc HEAT PEX в Києві за низькими цінами від виробника.

Каталог товарів труб і фітингу HEAT PEX, представленого на сайті включають :

 • Труби для опалювання і водопостачання РЕХ- A і РЕХ- c/Al/PEX HEAT PEX.

 • Фітинг HEAT PEX у багатому видовому і діаметральному асортименті-це гільзи для запрессовки HEAT PEX

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами