Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Країна
  0

Шланги для води Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Гнучкий шлаг з ніпелем і штуцером 18 мм VTf.004.IS від італійської фірми Valtec - «невидима» складова водопровідної мережі, яка зазвичай ховається під мийкою і підводить гарячу і холодну рідину до змішувача. Такі шланги ховають також і в нижніх шафках ванної кімнати, щоб з'єднати змішувач на умивал..
92.16 грн.
Кожен хоче купити якісну підводку за доступну ціну. Разом з Valtec це більше не мрія, а - реальність! Гнучка підводка для води з ніпелем і штуцером 35 мм VTf.004.IS гарантовано витримає заявлене тиск (1 МПа) і температуру (від 1 до 95 градусів), що не порветься, а гайка-штуцер на шлангу чи не розси..
132.80 грн.
В інтернет-магазині Ремарматура ви купите італійські гнучкі підводки VTf.001.IS високої якості від фірми Valtec. Товар можна використовувати для з'єднання трубопроводу і опалювальних і сантехнічних обладнань, які призначені для використання рідини при тиску 1 МПа і температурі не більше 100 градусі..
97.92 грн.
У нашому магазині можна знайти гнучкі підводки VTf.002.IS, які підійдуть не тільки для води, але і для опалювальної системи, а також для з'єднання побутових і будь-яких сантехнічних приладів до трубопроводів. Підключають шланг від фірми Valtec за допомогою гайки з штуцером, яка забезпечує надійне і..
131.20 грн.
Шланги для води Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами