Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Країна
  0

Шланги для газу

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Металеві газові шланги Fado - це ідеальне рішення для установки побутових і промислових газових систем. В якості робочого середовища може використовуватися як природний, так і зріджений газ. На нашому сайті ви можете підібрати шланг необхідного вам розміру, починаючи від 30 см і до 150 см. Підключа..
196.20 грн.
Металеві газові шланги Fado - це ідеальне рішення для установки побутових і промислових газових систем. В якості робочого середовища може використовуватися як природний, так і зріджений газ. На нашому сайті ви можете підібрати шланг необхідного вам розміру, починаючи від 30 см і до 150 см. Підключ..
216.94 грн.
Шланги для газу

При купівлі будь-якого газового приладу, перед вами стане питання яким чином його приєднати до газової системи. Якщо раніше для цих цілей використовувалися виключно сталеві труби, то сьогодні на виручку приходять гнучкі газові шланги для підключення.

Гнучкий шланг для підключення газу-це циліндрична труба, призначенням якої, являється транспортування газу з точки "А" в точку "Б". З урахуванням того, що газ це маленька частка, велика вірогідність витоків, проте конструкція шланга спроектована таким чином, що вірогідність витоку зводиться до мінімуму.

Різновиди газових шлангів

Сьогодні на ринку надана безліч різних моделей, для того, щоб вибрати кран необхідний саме вам, треба знати:

 1. Довжина шланга
 2. Геометрія шланга (прямий або кутовий)
 3. Який вид газу використовує ваша плита
 4. Розмір підключення приладу

З чого виготовляють газові крани

На сьогодні найпоширенішими газовими шлангами є:

 1. Гумовотканинний
 2. Гумовий армований
 3. Металевий, сільфон

Гумовотканинний шланг-зарекомендував себе в роботі дуже непогано, він відрізняється прекрасною електроізоляцією, простим монтажем, гнучкістю, наявністю різних розмірів, довжини і діаметру. З мінусів-не досить жорсткий, проте термін його експлуатації в середньому-5-10 років.

Армований шланг застосовний в температурних режимах до 50 градусів, він виготовлений з вулканізованої гуми. Відрізняється легким монтажем і не прийнятною ціною.

Металевий шланг вважається найнадійнішим, термін його експлуатації перевищує 25 років. Він з легкістю монтується до газової плити або колонки. Витримує температуру в 200 градусів, а тиск в 6 Панів. Він оснащений оболонкою сільфону, яка відрізняється високою міцністю. Такий виріб захищений від дії будь-яких механічних і не механічних дій. Ціна такого крану значно вища, проте, він відповідає усім вимогам безпеки.

Підключення шланга

Першим етапом при роботі з газовими пристроями являється перекриття газу у будинку. Далі слід виставити плиту або колонку в робоче положення. Після цього, слід одягнути ущільнювач на штуцер шланга і закрутити його безпосередньо в кран. Якщо різьблення на приладі відрізняється від різьблення шланга, вам потрібно буде купити спеціальний перехідник. У результаті під'єднуємо шланг до необхідного устаткування. Обов'язковою умовою після установки шланга є перевірка на протікання, для цього нам треба нанести мило на стики різьблення і пустити газ. Якщо з'єднання не щільне ми побачимо пухирі, в зворотному випадку все зроблено вірно.

Наш інтернет-магазин надає вам виключно якісну і перевірену продукцію з гарантією від виробника. Так само у нас ви можете замовити усі комплектуючі для установки газових приладів.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами