Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Поліпропіленові труби і фітинг Ekoplastik

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Куточок 90 ° Ekoplastik призначений для з'єднання трубопроводів, з одночасною зміною напрямку трубопроводу під кутом 90 градусів. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в залежності від типу труби). Має компактні розміри. Ідеально підходить для важкодоступних міс..
4.80 грн.
EVO Ekoplastik - це нове слово в трубних системах, труба. Виготовлена ​​труба з 4 типу поліпропілену, це нове покоління поліпропілену, раніше з нього виготовляли виключно багатошарові труби преміум класу. Виріб не потребує армування. Відмінними рисами даної труби вважаються - висока якість трубопр..
22.84 грн.
Fiber Basalt Plus - це революційне виріб від чеських розробників. Сьогодні - це єдина в світі труба з поліпропілену 4 покоління з базальтовим волокном. Базальтове волокно, що міститься в складі труб, надає виробу небувалі міцність і гнучкість, значно збільшує термін експлуатації виробу. Трубі не с..
58.15 грн.
Ekoplastik Stabi Plus - це труба, яка застосовується в гарячому і холодному водопостачанні. Труба складається з трьох різних шарів, завдяки чому вдалося досягти максимальної надійності і довговічності. Внутрішній шар - це несуча пластикова труба, середній - шар алюмінію, завдяки якому, знижується ..
41.95 грн.
Перехід з металевою різьбленням внутрішньої і хрестом Ekoplastik має таке ж призначення і параметри як і перехід з внутрішньої металевої різьбленням. Відмінною рисою цього фитинга є хрестоподібні " лопаті " на зовнішній частині фітинга. Це дозволяє надійно закріпити фітінг (наприклад, в с..
59.52 грн.
Трійник Ekoplastik - незамінна річ, якщо потрібро створити розгалуження трубопроводу з одночасною зміною напрямки під прямим кутом. З успіхом використовується в місцях, що вимагають компактності. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в залежності від типу труби)..
8.32 грн.
Відведення Ekoplastik. Коли потрібно зробити розгалуження трубопроводу в трьох напрямках, напевно не обійтися без так званого пластикового хреста. Призначення хреста - розгалуження трубопроводу однакового діаметра під прямим кутом. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і ти..
30.40 грн.
Вентиль під штукатурку прохідний з металевою кришкою Ekoplastik призначений для плавного регулювання або перекриття потоку рідини в трубопроводі. Цей вентиль відрізняється від звичайного пластикового прохідного вентиля тільки формою і виконанням рукояті. Призначений для монтування під штукатурку. ..
342.72 грн.
електромуфти Ekoplastik використовується для зручного монтажу змішувача у ванній кімнаті або на кухні, якщо стіни зроблені з гіпсокартону. Має стандартне відстань між різьбами, що дозволяє якісно виконати монтаж змішувача на ексцентрик. Пластикові підкладки дозволяють регулювати виступу різьби з..
0.00 грн.
Заглушка Ekoplastik. Про призначення заглушки не важко здогадатися - заглушка дозволяє заглушити трубопровід з поліпропілену. Заглушка має компактні розміри, мала вага і ідеально підходить до відповідного діаметру труби. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в зале..
6.08 грн.
Зворотний клапан Ekoplastik призначений для пропускання потоку рідини тільки в одному напрямку. Ефективний, коли потрібно пропускати рідину в одному напрямку, і уникнути її потрапляння в зворотному. Напрямок рідини позначено стрілкою на корпусі фитинга. Зворотний клапан можна обслуговувати. Може п..
292.16 грн.
Компенсуючи петля S2,5: PN20: SDR6 - Ekoplastik. Під час експлуатації пластикових трубопроводів з поліпропілену великої протяжності, виникає потреба компенсувати збільшення або зменшення довжини трубопроводу за рахунок лінійного теплового розширення. Завданням компенсаційної петлі є запоб..
41.60 грн.
Комплект для змішувача настінний Ekoplastik - складається з настінного настановної планки і двох настінних куточків з металевою різьбленням внутрішньої. Комплект допомагає надійно закріпити змішувач (через ексцентричні переходи), і витримує точну відстань між центрами настінних фітингів. Має компа..
107.52 грн.
Кульовий кран Wawin Ekoplastik це необхідний виріб при установці ППР труб в будинку, він відрізняється високою якістю і не високою ціною. Головним призначенням крана є перекриття потоку рідини в трубопровідній системі. Виготовляється виріб з високоякісного поліпропілену. Відмінною здатністю крана ..
134.08 грн.
Куточок 45 ° Ekoplastik призначений для з'єднання трубопроводів, з одночасною зміною напрямку трубопроводу під кутом 45 градусів. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в залежності від типу труби). Має компактні розміри. Ідеально підходить для важкодоступних місць..
6.72 грн.
Куточок 45 ° вн \ нр Ekoplastik призначене для зміни напрямку траси труби під кутом 45 градусів. Зручно використовувати в поєднанні з відведенням пластиковим для монтування компактного перетину труби. Розрахований на з'єднання з іншим фитингом. Має компактні розміри. Краще використання - м..
6.72 грн.
Куточок 90 ° вн \ нр Ekoplastik призначений для зміни напрямку траси труби під кутом 90 градусів. Розрахований на з'єднання з іншим фитингом. Має компактні розміри. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в залежності від типу труби). Ідеально підходить для важкодост..
5.76 грн.
Куточок 90 ° з металевою зовнішньою різьбою Ekoplastik призначений для зміни напрямку траси трубопроводу з пластика під кутом 90 градусів, і одночасного приєднання до внутрішньої металевої різьблення (з дюймовим кроком). Різьба з високоякісної латуні (з дюймовим кроком) з рискою, щоб кращ..
79.68 грн.
Куточок 90 ° з металевою різьбленням внутрішньої Ekoplastik призначений для зміни напрямку траси трубопроводу з пластика під кутом 90 градусів, і одночасного приєднання до зовнішньої металевої різьблення (з дюймовим кроком). Різьба з високоякісної латуні (з дюймовим кроком). Може працюват..
72.32 грн.
Куточок 90 ° перехід з накидною гайкою Ekoplastik призначений для зміни напрямку трубопроводу і підключення пластикової труби водопроводу до металевої зовнішньої дюймового різьблення, наприклад до приладів обліку деяких типів фільтрів і т.д., з можливістю роз'єднання. Застосовується тільки для х..
50.56 грн.
Розрахований на з'єднання з іншим фитингом. Має компактні розміри. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в залежності від типу труби). Ідеально підходить для важкодоступних місць. Використовується з пластиковими трубами WAVIN Ekoplastik всіх типів. З'єднання відбув..
16.00 грн.
Муфта Ekoplastik. Пластикова муфта - це найпростіша і, разом з тим, що вживається сполучна частина з поліпропілену. Призначена для з'єднання поліпропіленових труб однакового діаметра. Має компактні розміри ідеальну форму і малу вагу. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і..
4.16 грн.
Перехід з металевою різьбленням внутрішньої Ekoplastik призначений для з'єднання пластикового трубопроводу з поліпропілену з зовнішньої металевої різьбленням (згоном, краном і т.д.). Різьба сполучної частини виконана з високоякісної латуні (різьблення сантехнічна, з дюймовим кроком). Може..
48.96 грн.
Перехід з металевими вставками і накидною гайкою Ekoplastik. За допомогою цього переходу можна зробити розбірні з'єднання з металевим фитингом, або приладом (наприклад металевий кран, лічильник води), що має зовнішню різьблення відповідного діаметру. Різьба сполучної частини виконана з ви..
102.08 грн.
Перехід з металевою різьбленням зовнішньої Ekoplastik призначений для з'єднання поліпропіленового трубопроводу з внутрішньої металевої різьбленням (муфтою, накидною гайкою, краном і т.д.). Різьба з високоякісної латуні (з дюймовим кроком) з рискою, щоб краще утримувати ущільнювач. Може пр..
55.04 грн.
Муфта перехідна Ekoplastik призначена для зміни напрямку траси труби під кутом 90 градусів. Розрахована на з'єднання з іншим фитингом. Має компактні розміри. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в залежності від типу труби). Ідеально підходить для важкодоступних м..
6.08 грн.
Муфта перехідна вн / нр Ekoplastik - ще одна перехідна муфта, але виконана дещо по-іншому - призначена для з'єднання поліпропіленових труб двох різних діаметрів, причому з переходом з зовнішнього на внутрішній діаметри труби. Розрахована на з'єднання з іншим фитингом. Має компактні розмі..
5.76 грн.
Настінний куточок Ekoplastik призначений для зміни напрямку траси трубопроводу з пластика під кутом 90 градусів, і одночасного приєднання до зовнішньої металевої різьбі (з дюймовим кроком). Різьба з високоякісної латуні (з дюймовим кроком). Може працювати на всьому діапазоні робочих темпе..
55.36 грн.
Настінний куточок для гіпсокартону Ekoplastik призначений для зміни напрямку траси трубопроводу з пластика під кутом 90 градусів, і закріплення випускний арматури (змішувачі, крани) на гіпсокартонної стіні. Пластикові вушка і фіксує пластина дозволяє жорстко закріплювати коліно на гіпсокартонні...
106.88 грн.
Обвод розтрубний Ekoplastik. Перетин пластикове розтрубне (або його ще називають обвід розтрубний) застосовується в разі, коли потрібно обійти трубопровід, розташований перпендикулярно. Відрізняється від звичайного тим, що труба вваривают в розтруби окружності, розташовані з боків. Може пр..
0.00 грн.
Перетин S2,5: PN20: SDR6 - Ekoplastik. Перетин пластикове (або його ще називають обвід) застосовується в разі, коли потрібно обійти трубопровід, розташований перпендикулярно. Дозволяє виконати акуратне і естетично привабливе перетин трубопроводів. Можна зварювати з фітингами як і звичайну ..
21.76 грн.
Перехід з накидною гайкою Ekoplastik призначений для підключення пластикової труби водопроводу до металевої зовнішньої дюймового різьблення, наприклад до приладів обліку деяких типів фільтрів і т.д., з можливістю роз'єднання. Застосовується тільки для холодної і питної води. Має компактні розміри..
50.56 грн.
Перехід з пластмасовою різьбленням зовнішньої Ekoplastik. Іноді виникає необхідність в тимчасовому з'єднанні поліпропіленового трубопроводу з внутрішнім різьбленням. В такому випадку доцільно використовувати перехід з зовнішньої пластикової різьбленням. Тільки для холодної води. Використов..
0.00 грн.
Перехід з різьбовими з'єднаннями внутрішніми Ekoplastik призначений для розбірного нарізного сполучення в місці підключення прямого ділянки пластикового трубопрводов до будь-якого сантехнічного приладу, який має відповідну внутрішню різьбу з дюймовим кроком. Використовується в системах холодного і..
0.00 грн.
Пластмасовий штуцер з накидною гайкою Ekoplastik призначений для підключення пластикового водопроводу до металевої зовнішньої дюймової резьбет з можливістю роз'єднання. До штуцера можна приварити будь-який інший фітінг, що робить таке поєднання дуже компактним. Застосовується тільки для холодно..
42.56 грн.
Потрійний куточок Ekoplastik - незамінна річ, якщо необхідно створити розгалуження трубопроводу з одночасною зміною напрямки під прямим кутом. З успіхом використовується в місцях, що вимагають компактності. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в залежності від ..
34.24 грн.
Прохідний вентиль Ekoplastik призначений для плавного регулювання або перекриття потоку рідини в трубопроводі. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в залежності від типу труби). Має компактні розміри і ергономічну форму. Ідеально підходить для місць, що вимагають компак..
178.24 грн.
Прохідний вентиль з випускним клапаном Ekoplastik призначений для плавного регулювання або перекриття потоку рідини в трубопроводі. Основна риса відмінності прохідного вентиля - вбудований вентиль, що дозволяє спорожняти перекритий трубопровід в разі потреби. Розрізняють ліві і праві вентилі, в за..
0.00 грн.
Різьбове з'єднання Ekoplastik предназначенj для розбірного нарізного сполучення в місці підключення пластикового трубопроводу до сталевого, або до будь-якого сантехнічного приладу, імеющегму відповідну наружнюю різьблення з дюймовим кроком. Використовується в системах холодного і гарячого водопо..
85.12 грн.
Різьбове з'єднання зовнішнє Ekoplastik предназначенj для розбірного нарізного сполучення в місці підключення пластикового трубопроводу до сталевого, або до будь-якого сантехнічного приладу, імеющегму відповідну наружнюю різьблення з дюймовим кроком. Використовується в системах холодного і гарячо..
85.12 грн.
Розбірні з'єднання призначений для розбірного нарізного сполучення двох пластикових трубопроводів одного діаметра, і використовується в системах холодного і гарячого водопостачання, опалення та системах подачі питної води. Різьба з високоякісної латуні (з дюймовим кроком). Може працювати на всьо..
100.80 грн.
Розподільчий вузол Ekoplastik - цей спеціальний фітінг, призначений для створення дуже компактного підключення радіатора до пластикової системі опалення з поліпропілену. Рекомендується використовувати на невеликих відгалуженнях системи опалення (не більше 2-3 радіаторів). Може працювати н..
0.00 грн.
Трійник з металевою різьбленням внутрішньої Ekoplastik призначений для нарізного сполучення із зовнішнім металевої різьбленням в місці розгалуження трубопроводу під кутом 90 градусів. Різьба фитинга виконана з високоякісної нікельованої латуні. Може працювати на всьому діапазоні робочих температ..
48.64 грн.
Трійник з металевою різьбленням внутрішньої і кріпленням Ekoplastik призначений для освіти відгалуження траси трубопроводу (водопроводу) із пластику під кутом 90 градусів, і одночасного переходу на внутрішню металеву різьблення (з дюймовим кроком). Також трійник має спеціальне поглиблення, дозволя..
76.48 грн.
Трійник з металевою різьбленням зовнішньої Ekoplastik призначений для нарізного сполучення із зовнішньою металевою різьбленням в місці розгалуження трубопроводу під кутом 90 градусів. Різьба фитинга виконана з високоякісної нікельованої латуні. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур..
71.68 грн.
Трійник з переходом Ekoplastik призначений для розгалуження траси трубопроводу, в разі необхідності з'єднання труб різних діаметрів. Дозволяє створити розгалуження трубопроводу з одночасним переходом на інший діаметр труби під прямим кутом. Може працювати на всьому діапазоні робочих темпе..
10.56 грн.
Трійник перехід з накидною гайкою Ekoplastik призначений для створення відгалуження від магістрального трубопроводу і підключення пластикової труби водопроводу до металевої зовнішньої дюймової різьби, наприклад до приладів обліку деяких типів фільтрів і т.д., з можливістю роз'єднання. Застосовує..
0.00 грн.
Трійник перехідної з двох сторін Ekoplastik не має аналогів в разі, коли потрібно зробити три речі одночасно: з'єднати пластикові трубопроводи; створити розгалуження траси трубопроводу; виконати перехід з більшого на менший діаметр, при з'єднання труб різних діаметрів. Може працювати н..
0.00 грн.
Універсальний настінний комплект Ekoplastik призначений для нарізного сполучення в місцях розгалуження трубопроводу. Дозволяє закріплювати випускну арматуру (змішувачі, крани та ін.). Пластикові вушка дозволяють жорстко закріплювати універсальний настінний комплект на стіні. Для надійної зварюванн..
168.00 грн.
Фільтр Ekoplastik призначений для грубої механічної очистки води, наприклад перед приладами обліку. Фільтруюча решітка виконана з високоякісної нержавіючої сталі. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в залежності від типу труби). Має компактні розміри і ергономічну форму...
305.92 грн.
Поліпропіленові труби і фітинг Ekoplastik

Труби Екопластик

Wavin EkoplastikПолипропиленовые труби Ekoplastik випускає чеський виробник WAVIN. Вибирають вироби, тому що вони надійні для опалювальних систем, прості в пайці, забезпечують герметичність. Такої якості продукції виготівник досяг завдяки особливому складу пластика і багаторівневому контролю згідно із стандартами ISO на усіх виробничих етапах. Виробник дає гарантію на труби Екопластик на 10 років.

Фітинг полипропиленовые Ekoplastik

Муфта для труб EkoplastikФітинг Екопластик поставляються в діаметрі 16-125 мм. Комплектуючі для труб (трійники, куточки, хрестовини) призначені на номінальний тиск PN10, 16 або 20. У серії запропоновані найменування для спрощення монтажних робіт. Для фітингу і труб Ekoplastik існує спеціальна класифікація:

 • PN10-для теплих підлог і холодної води;
 • 16-для опалювання зниженого тиску або холодної води підвищеного тиску;
 • 20-для розводки опалювання або гарячої води.

Труби Екопластик з поліпропілену застосовують з фітингом трьох перерахованих типоразмеров. Існують і комбіновані найменування, у складі яких, окрім пластика, метал з різьбленням зсередини або зовні.

Види полипропиленовых фітингу

7 причин віддати перевагу трубам Ekoplastik

Головною перевагою продукції є її невисока вартість при 50-річному терміні експлуатації. Серед інших достоїнств виділимо:

Стовідсоткові антикорозійні властивості.
Збереження тепла і морозостійкість виробів Ekoplastik
Герметичність, ударна і хімічна стійкість
Простота монтажу
Відсутність реакції з кислотами, солями
Фізіологічна нешкідливість поліпропілену Екопластик
Можливість вторинної переробки
піддаються вторинній переробці

А Ви знаєте, що поліпропілен екологічно безпечний?

За міжнародними стандартами допускається використання cтатистического сополімера поліпропілену (PP-R, тип 3) в системах подання питної води. З кожним роком він стає усе більш популярним, люди знаходять нові ідеї для використання поліпропілену. Сьогодні цей матеріал широко використовується для:

систем опалювання (квартири, будинки, офіси, лікарні, готелі, школи і так далі)
систем водопостачання
систем кондиціонування
систем збору і утилізації дощової води

Труби і мітинги Ekoplastik

Купити труби Ekoplastic в Києві

Екологічна безпека дозволяє використати полипропиленовые вироби в системах питного водопостачання, опалювання. Придбати труби Ekoplastik можна в інтернет-магазині "Бытремарматура". Відвідувачі ресурсу оформляють вигідні угоди і отримують знижки. Ласкаво просимо в каталог! Крім того у нашому магазині можна купити різьбові з'єднання, муфти, перехідники, заглушки, кульові вентилі, зварювальний апарат для пайки полипропиленовых труб Ekoplastik.

Для постійних клієнтів діє система спеціальних низьких цін і знижок, компанія Ремарматура Ваш надійний соратник в питаннях будівництва і ремонту!

Cварка полипропиленовых труб

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами