Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0
  0
  0
  0

Поліпропіленові труби і фітинги

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Куточок 90 ° Ekoplastik призначений для з'єднання трубопроводів, з одночасною зміною напрямку трубопроводу під кутом 90 градусів. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в залежності від типу труби). Має компактні розміри. Ідеально підходить для важкодоступних міс..
4.80 грн.
Куточок з переходом на внутрішнє різьблення поліпропіленовий Valtec VTp.752.0 Куточок Valtec VTp.752.0 - це надійний фітінг, який застосовується при необхідності змінити напрямок трубопроводу. Застосовується кутник в питному, водному, опалювальному і газовому постачанні, так само може заст..
60.48 грн.
Поліпропіленова труба Valtec VTp.700.0020 Поліпропіленові труби Valtec застосовуються для транспортування води газу і інших рідин які & nbsp, не шкодять матеріалами в опалювальних, водних і газових системах. Сьогодні поліпропіленові труби виходять на & nbsp: перш..
38.72 грн.
Поліпропіленова труба Valtec VTp.700.AL25 Поліпропіленові труби Valtec застосовуються для транспортування води газу і інших рідин які & nbsp, не шкодять матеріалами в опалювальних, водних і газових системах. Сьогодні поліпропіленові труби виходять на & nbsp: перш..
62.40 грн.
Поліпропіленова труба Valtec VTp.700.FB20 Поліпропіленові труби Valtec застосовуються для транспортування води газу і інших рідин які & nbsp, не шкодять матеріалами в опалювальних, водних і газових системах. Сьогодні поліпропіленові труби виходять на & nbsp: перш..
43.20 грн.
Трійник поліпропіленовий Valtec VTp.731.0 Трійники поліпропіленові Valtec приходять на допомога коли необхідно з'єднати три різних трубопроводу в водних, питних і опалювальних системах. Трійник відрізняється маленькими габаритами, що дозволяє встановлювати його ..
8.32 грн.
Труба поліпропіленова VS Plast - це відмінне рішення для вашої водопровідної системи. Труби з поліпропілену відрізняються високою провідний здатністю, їх монтаж здійснюється набагато легше, завдяки їх малій вазі і високої пластичності. Звичайні поліпропіленові труби витримують температури до 50 гр..
26.21 грн.
Фітинг з переходом на внутрішнє різьблення поліпропіленовий Valtec VTp.702.0 Муфта поліпропіленова Valtec VTp.702.0 - це незамінний фітінг в опалювальних і водоснабдітельних системах. Муфта має маленькі габарити, при цьому виконує дуже важливу функцію - створює роз'ємні з'єднання між тр..
50.24 грн.
EVO Ekoplastik - це нове слово в трубних системах, труба. Виготовлена ​​труба з 4 типу поліпропілену, це нове покоління поліпропілену, раніше з нього виготовляли виключно багатошарові труби преміум класу. Виріб не потребує армування. Відмінними рисами даної труби вважаються - висока якість трубопр..
22.84 грн.
Fiber Basalt Plus - це революційне виріб від чеських розробників. Сьогодні - це єдина в світі труба з поліпропілену 4 покоління з базальтовим волокном. Базальтове волокно, що міститься в складі труб, надає виробу небувалі міцність і гнучкість, значно збільшує термін експлуатації виробу. Трубі не с..
58.15 грн.
Ekoplastik Stabi Plus - це труба, яка застосовується в гарячому і холодному водопостачанні. Труба складається з трьох різних шарів, завдяки чому вдалося досягти максимальної надійності і довговічності. Внутрішній шар - це несуча пластикова труба, середній - шар алюмінію, завдяки якому, знижується ..
41.95 грн.
Поліпропіленові фітинги Fado - це якісні і надійні елементи використовуються в трубопровідній системі. Вироби з поліпропілену відрізняються високою надійністю і стабільністю. Заставна деталь, яка використовується у виробах виготовлена ​​з латуні. Максимальна температура в системі не повинна переви..
43.37 грн.
Поліпропіленові фітинги Fado - це якісні і надійні елементи використовуються в трубопровідній системі. Вироби з поліпропілену відрізняються високою надійністю і стабільністю. Заставна деталь, яка використовується у виробах виготовлена ​​з латуні. Максимальна температура в системі не повинна переви..
57.31 грн.
Муфта поліпропіленова з переходом на внутрішнє різьблення Valtec VTp.706.0 Муфта VTp.702.0 поліпропіленова Valtec застосовується у випадках коли потрібно створити роз'ємне з'єднання між трубами однакових і різних розмірів в системах опалення та водопостачання. Поліпропіленові муфти Valtec пі..
216.64 грн.
Перехід з металевою різьбленням внутрішньої і хрестом Ekoplastik має таке ж призначення і параметри як і перехід з внутрішньої металевої різьбленням. Відмінною рисою цього фитинга є хрестоподібні " лопаті " на зовнішній частині фітинга. Це дозволяє надійно закріпити фітінг (наприклад, в с..
59.52 грн.
Поліпропіленовий куточок Valtec VTP.751.0 Куточок Valtec VTP.751.0 - це надійний фітінг, який застосовується при необхідності змінити напрямок трубопроводу. Застосовується кутник в питному, водному, опалювальному і газовому постачанні, так само може застосовуватися при транспортуванні будь-..
6.72 грн.
Прямий фітинг поліпропіленовий Valtec VTp.701.0 Муфта поліпропіленова Valtec VTp.701.0 застосовується у випадках коли потрібно створити роз'ємне з'єднання між трубами однакових і різних розмірів в системах опалення та водопостачання. Поліпропіленові муфти Valtec підходять для систем максимал..
67.52 грн.
Трійник Ekoplastik - незамінна річ, якщо потрібро створити розгалуження трубопроводу з одночасною зміною напрямки під прямим кутом. З успіхом використовується в місцях, що вимагають компактності. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в залежності від типу труби)..
8.32 грн.
Відведення Ekoplastik. Коли потрібно зробити розгалуження трубопроводу в трьох напрямках, напевно не обійтися без так званого пластикового хреста. Призначення хреста - розгалуження трубопроводу однакового діаметра під прямим кутом. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і ти..
30.40 грн.
Вентиль під штукатурку прохідний з металевою кришкою Ekoplastik призначений для плавного регулювання або перекриття потоку рідини в трубопроводі. Цей вентиль відрізняється від звичайного пластикового прохідного вентиля тільки формою і виконанням рукояті. Призначений для монтування під штукатурку. ..
342.72 грн.
Водорозетка із зовнішнім різьбленням поліпропіленова Valtec VTp.755.0 Водоразетка Valtec VTp.755.0 - це надійний фітінг, який застосовується при необхідності змінити напрямок трубопроводу. Застосовується кутник в питному, водному, опалювальному і газовому постачанні, так само може застосовув..
78.72 грн.
Водорозетка поліпропіленова з внутрішнім різьбленням Valtec VTp.754.0 Водоразетка Valtec Valtec VTp.754.0 - це надійний фітінг, який застосовується при необхідності змінити напрямок трубопроводу. Застосовується кутник в питному, водному, опалювальному і газовому постачанні, так само може за..
65.28 грн.
електромуфти Ekoplastik використовується для зручного монтажу змішувача у ванній кімнаті або на кухні, якщо стіни зроблені з гіпсокартону. Має стандартне відстань між різьбами, що дозволяє якісно виконати монтаж змішувача на ексцентрик. Пластикові підкладки дозволяють регулювати виступу різьби з..
0.00 грн.
Заглушка Ekoplastik. Про призначення заглушки не важко здогадатися - заглушка дозволяє заглушити трубопровід з поліпропілену. Заглушка має компактні розміри, мала вага і ідеально підходить до відповідного діаметру труби. Може працювати на всьому діапазоні робочих температур і тиску (в зале..
6.08 грн.
Заглушки і обводи VS - це необхідні матеріали у водопровідній системі. Заглушки застосовуються для перекриття глухих труб. Обвід застосовується для з'єднання трубопроводу і застосовується в місцях де трубу провести немає можливості, наприклад в місцях де встановлено стояк і т.п. Вироби виготовлені..
2.50 грн.
Зворотний клапан Ekoplastik призначений для пропускання потоку рідини тільки в одному напрямку. Ефективний, коли потрібно пропускати рідину в одному напрямку, і уникнути її потрапляння в зворотному. Напрямок рідини позначено стрілкою на корпусі фитинга. Зворотний клапан можна обслуговувати. Може п..
292.16 грн.
Кінцева заглушка поліпропіленова Valtec VTp.790.0 Заглушка VTp.790.0 поліпропіленова Valtec, незважаючи на маленькі розміри, дуже важливий елемент у водних системах. Використовуються заглушки для опломбування невикористовуваних труб в квартирах, будинках і виробничих об'єктах. Температурний ..
5.44 грн.
Поліпропіленові труби і фітинги

Труби і фітинг полипропиленовые буквально за декілька років свого існування зайняли лідируючі позиції у своїй області і сталі неймовірно популярними, затребуваними, виробами, оскільки для них характерна довговічність (експлуатаційний термін досягає 50 років), цілком прийнятна вартість і естетичний зовнішній вигляд.

Переваги поліпропіленових труб

Досвідчені експерти радять поліпропиленові труби купити рекомендується як мінімум з тієї причини, що вони відрізняються дивовижними технічними характеристиками. Йдеться про універсальний будівельний матеріал для монтажу і реконструкції комунікаційних систем в промислових будівлях і звичайному житлі. Вони без особливих зусиль пройшли випробування в європейських лабораторіях, після чого отримали відповідні сертифікати.

Багато хто бажає купити полипропиленовые труби, оскільки для них характерний тривалий експлуатаційний термін. Вироби, які використовуються в системах холодного водопостачання, здатні прослужить аж до 100 років. Спеціально розроблена внутрішня поверхня труб, що постійно контактує з водою, не утворює ніяких відкладень на поверхні.

Не варто забувати про шумоізоляцію, адже під час транспортування гарячої води нерідко виникають шуми, які сильно відволікають мешканців. Поліпропілен прекрасно справляється із завданням їх поглинання. Більше того, повністю відсутній конденсат. Вироби з поліпропілену відрізняються стійкістю до перепадів температури завдяки мінімальній теплопровідності.

Більшість людей також дивують незначну вагу. Порівняно з металевими аналогами вони легше у декілька разів. Вищеописана продукція не вимагає додаткового обслуговування, стійка до хімічних дій і продається за доступною ціною-це і робить її такою затребуваною.

Різновиди полипропиленовых фітингу

Фітинг для полипропиленовых труб сприяє з'єднанню різних частин труб і дозволяє власникам будинків і квартир самостійно конструювати отопительную, водопровідну системи. При цьому варто знати, що подібний фітинг буває декількох видів. Йдеться про:

 • Муфтах, з'єднувачах, перехідниках. Є циліндричними елементами, що сполучають труби різних матеріалів і діаметрів на рівних ділянках.
 • Куточках, відведеннях, водорозетках. Міняють напрям трубопроводу.
 • Хрестовинах. Дозволяють робити відгалуження в різні боки від ключової труби.
 • Трійниках і колекторах. Забезпечується одностороннє відгалуження. Трійники можуть мати пряму і перехідну форму.
 • Заглушках, пробках, ковпаках. Усіх їх потрібно в місцях закінчення трубопроводу, нерідко використовуються при випробуваннях інженерних систем.
 • Зворотних клапанах. Виріб не дозволяє рідині транспортуватися у зворотний бік у тому випадку, якщо несподівано припинило працювати насосне устаткування або стався гідравлічний удар.

 

Купити полипропиленовые труби і фітинг на вигідних умовах

У нашому перевіреному інтернет-магазині ви зможете купити полипропиленовые труби і фітинг з різними характеристиками. Кваліфіковані співробітники компанії займаються реалізацією товарів від виробників, що добре зарекомендували себе, тому гарантується надійність конструкцій і герметичність швів. Завдяки ідеально рівній поверхні збільшується пропускна спроможність.

Полипропиленовые фітинг і труби представлені у величезному асортименті, тому труднощів з вибором товару виникнути не повинно. Якщо у клієнта все ж з'являться додаткові питання, він може зв'язатися з грамотними менеджерами інтернет-магазину і детально проконсультуватися з ними. Чекаємо ваших дзвінків!

 

 

 
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами