Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Поліетиленові труби і фітинг

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Заглушка Заглушка Unidelta застосовується в разі коли необхідно заглушити трубопровід, даний фітінг має велике значення в водоснабдітельной системі, оскільки не пропускає воду, а так само захищає трубопровід від попадання в нього сміття і небажаних елементів. Заглушці не страшні прямі УФ про..
30.40 грн.
Ключі для з'єднання Unidelta ПОМ / 63-110 Ключі для з'єднання Unidelta використовуються для установки поліпропіленових трубопроводів з холодним водопостачанням. Максимально допустима робоча температура - 45 градусів, тиск - 16 Бар. Виріб виготовлено з хімічно стійких матеріалів і можуть вик..
512.64 грн.
Ключі для з'єднання Unidelta ПП / 16-75 Ключі для з'єднання Unidelta ПП / 16-75 використовуються для установки поліпропіленових трубопроводів з холодним водопостачанням. Максимально допустима робоча температура - 45 градусів, тиск - 16 Бар. Виріб виготовлено з хімічно стійких матеріалів і мо..
88.00 грн.
Коліно з бічної внутрішнім різьбленням Unidelta Коліно c бічній внутрішнім різьбленням Unidelta це фітінг, за допомогою якого створюється поворот трубопроводу, а так само створюється з'єднання труб однакового розміру. Коліно може використовуватися в системах питного і технічного водопостач..
78.72 грн.
Коліно з внутрішнім різьбленням Коліно c внутрішнім різьбленням Unidelta - це поліпропіленовий фітінг, який використовують при необхідності створення повороту трубопроводу, а так само з'єднання труб одного розміру. Коліно використовується у водопровідних системах з метою транспортування ..
33.60 грн.
Коліно з зовнішньою різьбою Unidelta Коліно із зовнішнім різьбленням Unidelta - це поліпропіленовий фітінг, який використовують при необхідності створення повороту трубопроводу, а так само з'єднання труб одного розміру. Коліно використовується у водопровідних системах з метою транспортува..
30.08 грн.
Коліно з металевою зовнішньою різьбою Коліно з металевою зовнішньою різьбою Unidelta це фітінг, за допомогою якого створюється поворот трубопроводу, а так само створюється з'єднання труб однакового розміру. Коліно може використовуватися в системах питного і технічного водопостачання, а так..
117.44 грн.
Коліно зажимное Unidelta Коліно зажимное Unidelta - це поліпропіленовий фітінг, який використовують при необхідності створення повороту трубопроводу, а так само з'єднання труб одного розміру. Коліно використовується у водопровідних системах з метою транспортування води з тиском до 16 Бар, пр..
45.12 грн.
Коліно настінне Unidelta Коліно настінне Unidelta це фітінг, за допомогою якого створюється поворот трубопроводу, а так само створюється з'єднання труб однакового розміру. Коліно може використовуватися в системах питного і технічного водопостачання, а так само в каналізації, водовідведення та..
86.40 грн.
Муфта з внутрішнім різьбленням Муфта з внутрішнім різьбленням Unidelta - це маленька але незамінна деталь, головним призначенням якої є створення міцного з'єднання між поліетиленовими і металевими трубами. Сфера застосування даного фитинга досить широка, він може застосовуватися для под..
28.16 грн.
Муфта із зовнішнім різьбленням Муфта із зовнішнім різьбленням Unidelta - це маленька але незамінна деталь, головним призначенням якої є створення міцного з'єднання між поліетиленовими і металевими трубами. Сфера застосування даного фитинга досить широка, він може застосовуватися для по..
26.24 грн.
Муфта з металевої внутрішнім різьбленням Муфта з металевої внутрішнім різьбленням Unidelta - це маленька але незамінна деталь, головним призначенням якої є створення міцного з'єднання між поліетиленовими і металевими трубами. Сфера застосування даного фитинга досить широка, він може заст..
97.60 грн.
Муфта з металевою зовнішньою різьбою Unidelta Муфта з металевою зовнішньою різьбою Unidelta важлива складова систем подачі питної, технічної, опалювальної та поливної води, а так само інших рідин. Установка фитинга відбувається швидко і легко, при цьому не вимагає наявності додаткових інс..
110.40 грн.
Муфта затискна Unidelta Муфта затискна Unidelta важлива складова систем подачі питної, технічної, опалювальної та поливної води, а так само інших рідин. Установка фитинга відбувається швидко і легко, при цьому не вимагає наявності додаткових інструментів. У складі муфти відсутня метал, завд..
45.12 грн.
Муфта затискна перехідна Муфта затискна Unidelta важлива складова систем подачі питної, технічної, опалювальної та поливної води, а так само інших рідин. Установка фитинга відбувається швидко і легко, при цьому не вимагає наявності додаткових інструментів. У складі муфти відсутня метал, за..
48.96 грн.
Муфта універсальна Муфта універсальна Unidelta це поліпропіленове виріб яке використовується в системах подачі води, газу, а так само інших рідин. Муфта виконує сполучну функцію між поліетиленовими трубами. З огляду на що фітінг виготовлений з поліпропілену він не передбачає використання..
186.56 грн.
Трійник із зовнішнім різьбленням Трійник із зовнішнім різьбленням Unidelta дає можливість поєднати різні труби між собою без додаткових матеріалів і зварювального апарату. З огляду на що фітінг виготовлений з поліпропілену робоча температура не повинна перевищувати 45 градусів, тиск в системі..
32.00 грн.
Трійник з внутрішнім різьбленням Трійник з внутрішній різьбленням Unidelta дає можливість поєднати різні труби між собою без додаткових матеріалів і зварювального апарату. З огляду на що фітінг виготовлений з поліпропілену робоча температура не повинна перевищувати 45 градусів, тиск в системі..
47.04 грн.
Трійник затискної Трійники затискні фірми Unidelta це якісна арматура, здатна забезпечити відмінну герметичність при створенні розподільної системи. Unidelta почала випускати дану арматуру одними з перших і сьогодні цей бренд заслужив репутацію якісного, надійного і довговічного обладнання. ..
59.20 грн.
Трійник перехідної Трійники перехідною фірми Unidelta це якісна арматура, здатна забезпечити відмінну герметичність при створенні розподільної системи. Unidelta почала випускати дану арматуру одними з перших і сьогодні цей бренд заслужив репутацію якісного, надійного і довговічного обладнання..
76.16 грн.
Трійник перехідної зворотний Трійники перехідною зворотний фірми Unidelta це якісна арматура, здатна забезпечити відмінну герметичність при створенні розподільної системи. Unidelta почала випускати дану арматуру одними з перших і сьогодні цей бренд заслужив репутацію якісного, надійного і довг..
76.16 грн.
Фланець (муфта фланцевая) Муфта (муфта фланцевая) Unidelta це поліпропіленове виріб яке використовується в системах подачі води, газу, а так само інших рідин. Муфта виконує сполучну функцію між поліетиленовими трубами. З огляду на що фітінг виготовлений з поліпропілену він не передбачає..
374.08 грн.
Хомут Хомут Unidelta призначений для відводу від основної магістралі водопроводу. Основною особливістю даного фитинга виступає відсутність необхідності використовувати в установці зварювальний апарат. Для виконання даного завдання можна використовувати і трійник, однак хомут є більш надійним..
32.96 грн.
Хомут PN16 Хомут PN16 Unidelta призначений для відводу від основної магістралі водопроводу. Основною особливістю даного фитинга виступає відсутність необхідності використовувати в установці зварювальний апарат. Для виконання даного завдання можна використовувати і трійник, однак хомут є б..
63.36 грн.
Хомут Хомут Unidelta призначений для відводу від основної магістралі водопроводу. Основною особливістю даного фитинга виступає відсутність необхідності використовувати в установці зварювальний апарат. Для виконання даного завдання можна використовувати і трійник, однак хомут є більш надійним ..
18.24 грн.
Хомут Хомут двосторонній Unidelta призначений для відводу від основної магістралі водопроводу. Основною особливістю даного фитинга виступає відсутність необхідності використовувати в установці зварювальний апарат. Для виконання даного завдання можна використовувати і трійник, однак хомут є бі..
86.72 грн.
Хрестовина Хрестовина Unidelta використовується в системах водопостачання для з'єднання і розведення різних трубопроводів. Застосуємо фітінг в холодному водопостачанні, максимально допустима температура - 45 градусів. Висока якість фітинга доводять отриманий сертифікати на продукцію. Виготовл..
93.76 грн.
Поліетиленові труби і фітинг

Поліетиленовий фітинг і труби-поширена продукція, ціна якої доступна, а технічні характеристики вселяють упевненість в довговічній експлуатації.

Труби ПНД : характеристики і типи

Поліетиленові труби-вид трубної продукції, виготовленої на базі ПНД,-поліетилену низького тиску. Аналогічні назви-труби ПНД або труби ПЭ. Для виробництва продукції використовують поліетилен трьох поширених марок : 63, 80 і 100. Найбільший клієнтський попит-на труби з ПЭ 80 і ПЭ 100. З цих матеріалів можна виготовити дві основні категорії продукції : напірні, а також газові. Допускається виготовлення і безнапірній продукції для технічних експлуатаційних потреб.

Труби поліетиленові випускають з різними варіантами діаметру. Вибір варіантів складає 16-1200 мм. Діаметр впливає на показник товщини стінок : він варіюється в межах 2-69 мм. Від діаметру залежить тип упаковки труб для доставки в точки продажу : на котушках, у великих бухтах, окремими відрізками завдовжки до 12000 мм.

Сучасні поліетиленові труби відповідають параметру SDR. Його значення-це співвідношення номінального діаметру зовні до номінальної товщини стінки. Чим більше значення SDR, тим тонша стінка. Поширені значення, відповідно до цього параметра:

 • 6;
 • 7,4;
 • 9;
 • 11;
 • 13;
 • 13,6;
 • 17;
 • 17,6;
 • 21;
 • 26;
 • 41.

Призначення труб ПНД-забезпечення водопостачання, транспортування речовин в рідкому і газоподібному вигляді (включаючи природний газ). Будь-які речовини, з якими поліетилен не вступає в хімічну реакцію, дозволено транспортувати в трубах ПЭ. Продукцію активно використовують при монтажі систем постачання водою і відведення, газопроводів. Технічні вироби використовують для електромонтажних робіт, захисту кабелів, ліній зв'язку.

Фітинг для ПЭ труб

Поліетиленовий фітинг-сполучні елементи для труб ПНД. Відповідно, продукцію теж можуть називати фітингом ПНД або ПЭ. Призначення виробів-забезпечення з'єднання і монтажу труб в місцях, де треба змінити напрями або, наприклад, діаметр.

Поліетиленовий фітинг роблять в широкому асортименті діаметрів, тому легко можна підібрати вироби під відповідний розмір труб. Залежно від форми і призначення, відрізняють такі типи поліетиленового фітингу;

 • відведення;
 • косинці;
 • трійники;
 • хрестовини;
 • заглушки;
 • переходи;
 • хомути;
 • муфти і так далі

Можна купити поліетиленовий фітинг таких видів : литі, зварні, компресійні і електрозварювання.

Вигідна покупка продукції

Перевага ПЭ труб і фітингу-в їх практичності, оптимальному співвідношенні експлуатаційних якостей і ціни, довговічності. Ця продукція стійка до корозії, не вступає в реакцію з водою і іншими речовинами, що транспортуються, не шкодить довкіллю і здоров'ю. На ринку є варіанти виробів із спеціальними властивостями: наприклад, стійкі до температурних перепадів і високого внутрісистемного тиску.

Ще одна особливість продукції-швидкий монтаж і можливість багатократного повторного з'єднання без втрати властивостей. Для установки більшості типів фітингу не потрібно спеціальні навички.

Купити труби і фітинг поліетиленові в Києві можна на нашому сайті. Пропонуємо доступні ціни зручні умови для замовлення, допомогу з вибором і доставку. Асортимент дозволяє вирішити будь-яке клієнтське завдання.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами