Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Тип фітингу
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Металопластикові труби і фітинг Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Обжимной куточок водоразетка Valtec VTm.254.N забезпечує якісне та надійне з'єднання металопластикових і поліетиленових труб . Куточок застосуємо в системах з максимальною робочою температурою 115 градусів і максимальним тиском в 25 Бар. Застосуємо в опалювальній системі, а так само в системах..
172.80 грн.
Прес-фітинг з переходом на внутрішнє різьблення VTm.252.N виготовлена ​​Valtec з урахуванням всіх європейських стандартів безпеки. Його можна встановлювати на крани, клапани і т.д. Косинці не вимагають додаткового обслуговування і в разі необхідності вироби можна ремонтувати. Матеріали виготовленн..
108.48 грн.
Обжимной куточок водоразетка Valtec VTm.354.N забезпечує якісне та надійне з'єднання металопластикових і поліетиленових труб . Куточок застосуємо в системах з максимальною робочою температурою 115 градусів і максимальним тиском в 25 Бар. Застосуємо в опалювальній системі, а так само в системах..
169.92 грн.
Куточок обжимной Valtec VTm.352.N - це фітінг, який допомагає з'єднати два різних трубопроводу під кутом 90. Куточок виготовлений з високоякісної латуні з нікельованим покриттям, що захищає виріб від корозії. Фітинг застосовується в системах господарського та питного водопостачання, а так само в с..
115.84 грн.
Косинець обжимний Valtec VTm.353.N - це фітінг, який допомагає з'єднати два різних трубопроводу під кутом 90. Куточок виготовлений з високоякісної латуні з нікельованим покриттям, що захищає виріб від корозії. Різьба куточка - зовнішня. Фітинг застосовується в системах господарського та питного во..
109.76 грн.
Куточок обжимной Valtec VTm.251.N - це фітінг, який допомагає з'єднати два різних трубопроводу під кутом 90. Куточок виготовлений з високоякісної латуні з нікельованим покриттям, що захищає виріб від корозії. Фітинг застосовується в системах господарського та питного водопостачання, а так само в с..
114.24 грн.
Куточок обжимной Valtec VTm.253.I - це фітінг, який допомагає з'єднати два різних трубопроводу під кутом 90. Уголокc з переходом на обтискове з'єднання виготовлений з високоякісної латуні з нікельованим покриттям, що захищає виріб від корозії. Фітинг застосовується в системах господарського та пит..
96.96 грн.
Обжимной куточок водоразетка Valtec VTm.255.N забезпечує якісне та надійне з'єднання металопластикових і поліетиленових труб . Куточок застосуємо в системах з максимальною робочою температурою 115 градусів і максимальним тиском в 25 Бар. Застосуємо в опалювальній системі, а так само в системах..
172.80 грн.
Куточок обжимной Valtec VTm.351.N - це фітінг, який допомагає з'єднати два різних трубопроводу під кутом 90. Куточок виготовлений з високоякісної латуні з нікельованим покриттям, що захищає виріб від корозії. Фітинг застосовується в системах господарського та питного водопостачання, а так само в с..
139.20 грн.
Куточок обжимной Valtec VTm.253.N - це фітінг, який допомагає з'єднати два різних трубопроводу під кутом 90. Куточок виготовлений з високоякісної латуні з нікельованим покриттям, що захищає виріб від корозії. Фітинг застосовується в системах господарського та питного водопостачання, а так само в с..
96.96 грн.
Куточок обжимной Valtec VTm.281.N - це фітінг, який допомагає з'єднати два різних трубопроводу під кутом 90. Куточок оснащений хромованою трубкою, він виготовлений з високоякісної латуні з нікельованим покриттям, що захищає виріб від корозії. Фітинг застосовується в системах господарського та питн..
425.92 грн.
Металопластикові (металополімерна) труба Valtec PEX-AL-PEX - це високоякісна багатошарові труба, виконана з інноваційного Металополімери PEX-AL-PEX. Труба PEX-AL-PEX придбала популярність, завдяки соєю універсальності і широті можливих сфер застосування. Так, купити металлополімерниє труби актуа..
47.36 грн.
Монтажна планка з Водорозетка VTm.224.N з дюймової різьбленням 16х1 / 2 " (ГОСТ 6357, клас точності «В») фірми Valtec. У комплект входить спеціальна монтажна пластина, два прес-куточка і болта М8 для кріплення. Планка важить трохи (всього 340 г), її можна використовувати зі змішувачами,..
473.28 грн.
Прямий обжимной фітінг Valtec VTm.302.N з'єднує між собою трубопровідні системи опалювального, питного і господарського водопостачань. Корпус фитинга виготовлений з латуні і нікелю, оснащений внутрішньої трубної різьбленням по ГОСТу 6357. Максимальний робочий тиск 25 бар, температура від 30 до ..
92.16 грн.
Муфта обтискна з переходом на зовнішнє різьблення Valtec VTm.301.N Обжимний фітінг Valtec - це якісна арматура, яка використовується для з'єднання між собою металопластикових труб за допомогою двох гайкових ключів. Фітинг застосуємо в опалювальної, газової та водопровідної системах, він може ..
87.36 грн.
Муфта прес c накидною гайкою VTm.222.N Valtec Обжимний фітінг Valtec - це якісна арматура, яка використовується для з'єднання між собою металопластикових труб за допомогою двох гайкових ключів. Фітинг застосуємо в опалювальної, газової та водопровідної системах, він може транспортувати будь-я..
94.40 грн.
Муфта прес з переходом на внутрішнє різьблення VTm.202.N Valtec Обжимний фітінг Valtec - це якісна арматура, яка використовується для з'єднання між собою металопластикових труб за допомогою двох гайкових ключів. Фітинг застосуємо в опалювальної, газової та водопровідної системах, він може тра..
87.04 грн.
Муфта-прес з накидною гайкою під «євроконус» VTc.712.NE Valtec Обжимний фітінг Valtec - це якісна арматура, яка використовується для з'єднання між собою металопластикових труб за допомогою двох гайкових ключів. Фітинг застосуємо в опалювальної, газової та водопровідної системах, він може тран..
152.96 грн.
Муфта-прес з переходом на зовнішню трубу VTm.201.N Valtec Фітинг обжимний Valtec використовується коли необхідно з'єднати два трубопроводи не вдаючись до зварювання , може використовуватися як тимчасово , так і на постійній основі . Виготовлений фітінг з високоякісної латуні , я..
83.20 грн.
Обжимной прямий двосторонній фітінг Valtec VTm.303.N Обжимний фітінг Valtec - це якісна арматура, яка використовується для з'єднання між собою металопластикових труб за допомогою двох гайкових ключів. Фітинг застосуємо в опалювальної, газової та водопровідної системах, він може транспортуват..
135.68 грн.
Обжимний фітінг з накидною гайкою Valtec VTm.322.N Фітинг обжимний Valtec використовується коли необхідно з'єднати два трубопроводи не вдаючись до зварювання , може використовуватися як тимчасово , так і на постійній основі . Виготовлений фітінг з високоякісної латуні , яка згод..
115.84 грн.
Обжимной куточок водоразетка Valtec VTm.254.N забезпечує якісне та надійне з'єднання металопластикових і поліетиленових труб . Куточок застосуємо в системах з максимальною робочою температурою 115 градусів і максимальним тиском в 25 Бар. Застосуємо в опалювальній системі, а так само в системах..
191.68 грн.
Пряма муфта-прес VTm.203.N Valtec Фітинг обжимний Valtec використовується коли необхідно з'єднати два трубопроводи не вдаючись до зварювання , може використовуватися як тимчасово , так і на постійній основі . Виготовлений фітінг з високоякісної латуні , яка згодом була покрита ні..
81.92 грн.
Трійник Valtec VTm.282.N використовується для з'єднання між собою трьох різних трубопроводів однакового і різного діаметру. Трійник транспортує будь-які рідини які не зашкодять матеріалами в системах холодного, гарячого та питного водопостачання, а так само в системах опалення і технологічних труб..
435.20 грн.
Трійник Valtec VTm.231.N використовується для з'єднання між собою трьох різних трубопроводів однакового і різного діаметру. Трійник транспортує будь-які рідини які не зашкодять матеріалами в системах холодного, гарячого та питного водопостачання, а так само в системах опалення і технологічних труб..
156.80 грн.
Рознімна муфта-прес VTm.263.N Valtec Фітинг обжимний Valtec використовується коли необхідно з'єднати два трубопроводи не вдаючись до зварювання , може використовуватися як тимчасово , так і на постійній основі . Виготовлений фітінг з високоякісної латуні , яка згодом була покрита..
211.52 грн.
Трійник Valtec VTm.232.N використовується для з'єднання між собою трьох різних трубопроводів однакового і різного діаметру. Трійник транспортує будь-які рідини які не зашкодять матеріалами в системах холодного, гарячого та питного водопостачання, а так само в системах опалення і технологічних труб..
165.44 грн.
Трійники Valtec VTm.233.N - це якісна і надійна арматура, яка з'єднує між собою трубопроводи різного і однакового діаметра. Вони застосовуються в системах опалення, а так само в гарячому, холодному і питне водопостачання. Сталевий трійник покритий нікелем, який захищає виріб від хімічного впливу і..
148.80 грн.
Трійники Valtec VTm.233.I - це якісна і надійна арматура, яка з'єднує між собою трубопроводи різного і однакового діаметра. Вони застосовуються в системах опалення, а так само в гарячому, холодному і питне водопостачання. Сталевий трійник покритий нікелем, який захищає виріб від хімічного впливу і..
208.32 грн.
Трійник Valtec VTm.331.N використовується для з'єднання між собою трьох різних трубопроводів однакового і різного діаметру. Трійник транспортує будь-які рідини які не зашкодять матеріалами в системах холодного, гарячого та питного водопостачання, а так само в системах опалення і технологічних труб..
200.96 грн.
Трійник Valtec VTm.333.N використовується для з'єднання між собою трьох різних трубопроводів однакового і різного діаметру. Трійник транспортує будь-які рідини які не зашкодять матеріалами в системах холодного, гарячого та питного водопостачання, а так само в системах опалення і технологічних труб..
175.04 грн.
Трійники Valtec VTm.231.N - це якісна і надійна арматура, яка з'єднує між собою трубопроводи різного і однакового діаметра. Вони застосовуються в системах опалення, а так само в гарячому, холодному і питне водопостачання. Сталевий трійник покритий нікелем, який захищає виріб від хімічного впливу і..
156.80 грн.
Фітинг колекторний для металополімерної труби Valtec VT.4420.NE Фітинг обжимний Valtec використовується коли необхідно з'єднати два трубопроводи не вдаючись до зварювання , може використовуватися як тимчасово , так і на постійній основі . Виготовлений фітінг з високоякісної латуні..
133.76 грн.
Фітинг колекторний для поліетиленової труби Valtec VT.709.N Обжимний фітінг Valtec - це якісна арматура, яка використовується для з'єднання між собою металопластикових труб за допомогою двох гайкових ключів. Фітинг застосуємо в опалювальної, газової та водопровідної системах, він може транспо..
128.64 грн.
Фітинг колекторний обжимной для металополімерної труби Valtec VT.710.N Обжимний фітінг Valtec - це якісна арматура, яка використовується для з'єднання між собою металопластикових труб за допомогою двох гайкових ключів. Фітинг застосуємо в опалювальної, газової та водопровідної системах, він ..
142.40 грн.
Обжимной куточок водоразетка Valtec VTm.355.N забезпечує якісне та надійне з'єднання металопластикових і поліетиленових труб . Куточок застосуємо в системах з максимальною робочою температурою 115 градусів і максимальним тиском в 25 Бар. Застосуємо в опалювальній системі, а так само в системах..
163.52 грн.
Трійники Valtec VTm.332.N - це якісна і надійна арматура, яка з'єднує між собою трубопроводи різного і однакового діаметра. Вони застосовуються в системах опалення, а так само в гарячому, холодному і питне водопостачання. Сталевий трійник покритий нікелем, який захищає виріб від хімічного впливу і..
182.08 грн.
Хрестовина Valtec VTm.341.N це фітінг якої з'єднує між собою чотири різних трубопроводу. Хрестовина підходять для систем з металополімерними трубами. Застосовується фітінг в водопровідних, питних, опалювальних системах, так само здатний транспортувати будь-які рідини які не несуть шкоди виробу. Ви..
328.00 грн.
Трійники Valtec VTm.334.N - це якісна і надійна арматура, яка з'єднує між собою трубопроводи різного і однакового діаметра. Вони застосовуються в системах опалення, а так само в гарячому, холодному і питне водопостачання. Сталевий трійник покритий нікелем, який захищає виріб від хімічного впливу і..
297.60 грн.
Гільза VTm.290.N необхідна для правильного приєднання насадки, а так само щоб контролювати повноту одягання труби. Крім того, деталь прес - фитинга виступає діелектриком при контакті алюмінію труб і матеріалу корпусу вироби. Закріплюється за допомогою пластикового фіксатора на корпусі з..
27.84 грн.
Колекторний фітінг для пластикової труби Valtec VT.4410.NE Фітинг обжимний Valtec використовується коли необхідно з'єднати два трубопроводи не вдаючись до зварювання , може використовуватися як тимчасово , так і на постійній основі . Виготовлений фітінг з високоякісної латуні , ..
128.32 грн.
Штуцерне кільце з EPDM Valtec VTm.390.0 підходить і для обтискних і для прес-фітингів, виконано з синтетичного каучуку етилен-пропілен-дієн-мономера. Якщо дана модель вам підходить , купити < strong> ш туцерное кільце з EPDM Valtec VTm.390.0 в Києві , від інтернет - ..
2.56 грн.
Фітинг колекторний для металополімерної труби Valtec VT.4420.NVE. Фітинг обжимний Valtec використовується коли необхідно з'єднати два трубопроводи не вдаючись до зварювання , може використовуватися як тимчасово , так і на постійній основі . Виготовлений фітінг з високоякісної латуні..
126.40 грн.
Фітинг колекторний для пластикової труби Valtec VT.4410.NVE Фітинг обжимний Valtec використовується коли необхідно з'єднати два трубопроводи не вдаючись до зварювання , може використовуватися як тимчасово , так і на постійній основі . Виготовлений фітінг з високоякісної латуні..
126.40 грн.
Металопластикові труби і фітинг Valtec

Металопластикові труби Valtec

труба Valtec металопластикова КиївКомпанія Valtec була заснована в Італії більше 10 років тому і на сьогодні є європейським лідером з виробництва металопластикових труб і фітингу. Продукція вироблювана на італійському заводі використовується для систем центрального і автономного опалювання, водопостачання (холодного і гарячого), систем облаштування теплої підлоги і систем кондиціонування повітря. Металопластикові труби Valtec служать більше 50 років що доведене спеціальними випробуваннями під високим навантаженням на виробництві.

Інтернет магазин систем опалювання пропонує купити металопластикові труби діаметром 16, 20, 26, 32, 40 мм. Труби Валтек без проблем утримують форму задану монтажником і за рахунок низького коефіцієнта лінійного подовження можуть бути поміщені під бетонне стягування. Якщо Вам потрібна по справжньому якісна труба, ми настійно рекомендуємо зупинити свій вибір на металопластиковій трубі Valtec, яка до слова, здатна витримати тиск в 10 панів. Жодного випадку повернення або скарги за 10 років, чим не вагомий аргумент для вибору? Нагадуємо, що на нашому сайті указанны роздрібні ціни і кожен покупець отримає додаткову знижку. Дзвоніть по телефонах розташованим нижче і менеджер повідомить остаточну ціну на металопластикову трубу Valtec.

price.png

Фітинг Valtec

Латунний фітинг Valtec представлений лінійкою виробів з діаметром від 16 до 32мм. Завдяки різноманітності асортименту фітингу (куточки, трійники, перехідники, хрестовини, муфти) металопластикові труби можуть бути сполучені під будь-яким кутом, що часто виявляється дуже цінною перевагою при монтажі. Компанія випускає фітинг з різним типом з'єднань :

різьбові

пресс-фитинги

латунний фітинг ValtecРізьбовий фітинг прості в монтажі і можуть бути використані повторно, але сам процесc монтажу фітингу досить довгий.

Пресс-фитинги дозволяють швидко отримати надійне з'єднання, але для цього необхідно купити спеціальний прес-інструмент для металопластикових труб.

Рада від фахівців інтернет магазину Ремарм : купуючи фітинг звернете увагу на його вагу, занадто легкий фітинг може бути виготовлений з низькоякісних сплавів. Справжній латунний фітинг Valtec з великим діаметром може важити до 1000г. Вибирайте надійного постачальника. У магазині систем опалювання Remarm.com.ua продаються тільки справжній латунний фітинг, ми дорожимо своєю репутацією і завжди готові відповідати за якість продукції, що надається.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами