Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Тип фітингу
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Металопластикові труби і фітинг Gross

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Куточок обжимной Gross Сьогодні при установці опалювальних або водопровідних систем величезну популярність набирають саме металопластикові труби. Вони не вимагають зварювання, легко встановлюються і при цьому не вимагають особливих навичок, їх можна збирати і розбирати необмежену кількість ра..
116.44 грн.
Куточок обжимной з кріпленням Gross Сьогодні при установці опалювальних або водопровідних систем величезну популярність набирають саме металопластикові труби. Вони не вимагають зварювання, легко встановлюються і при цьому не вимагають особливих навичок, їх можна збирати і розбирати необмежену..
116.44 грн.
Куточок обжимной з переходом на внутрішнє різьблення Gross Сьогодні при установці опалювальних або водопровідних систем величезну популярність набирають саме металопластикові труби. Вони не вимагають зварювання, легко встановлюються і при цьому не вимагають особливих навичок, їх можна збирати..
100.47 грн.
Куточок обжимной з переходом на зовнішнє різьблення Gross Сьогодні при установці опалювальних або водопровідних систем величезну популярність набирають саме металопластикові труби. Вони не вимагають зварювання, легко встановлюються і при цьому не вимагають особливих навичок, їх можна збирати і ..
83.78 грн.
Металопластикові труби PE-AL-PE Gross - це ідеальне рішення для будь-якої трубної системи в вашому домі. Перевагою даної труби є її посилена конструкція і використовувані матеріали. В цілому труба складається з п'яти шарів, основою служить металевий шар виготовлений виключно з алюмінію. Внутрішній..
28.76 грн.
Металопластикова труба PE-AL-PE Gross - це ідеальне рішення для будь-якої трубної системи в вашому домі. Перевагою даної труби є її посилена конструкція і використовувані матеріали. В цілому труба складається з п'яти шарів, основою служить металевий шар виготовлений виключно з алюмінію. Внутрішній ..
24.50 грн.
Муфта обтискна внутрішня Gross Сьогодні при установці опалювальних або водопровідних систем величезну популярність набирають саме металопластикові труби. Вони не вимагають зварювання, легко встановлюються і при цьому не вимагають особливих навичок, їх можна збирати і розбирати необмежену кількі..
116.44 грн.
Муфта обтискна двостороння Gross Сьогодні при установці опалювальних або водопровідних систем величезну популярність набирають саме металопластикові труби. Вони не вимагають зварювання, легко встановлюються і при цьому не вимагають особливих навичок, їх можна збирати і розбирати необмежену кіль..
97.27 грн.
Муфта обтискна зовнішня Gross Сьогодні при установці опалювальних або водопровідних систем величезну популярність набирають саме металопластикові труби. Вони не вимагають зварювання, легко встановлюються і при цьому не вимагають особливих навичок, їх можна збирати і розбирати необмежену кількіс..
60.35 грн.
Трійник обжимний з переходом на внутрішнє різьблення Gross Сьогодні при установці опалювальних або водопровідних систем величезну популярність набирають саме металопластикові труби. Вони не вимагають зварювання, легко встановлюються і при цьому не вимагають особливих навичок, їх можна збирати..
142.00 грн.
Трійник обжимний з переходом на зовнішнє різьблення Gross Сьогодні при установці опалювальних або водопровідних систем величезну популярність набирають саме металопластикові труби. Вони не вимагають зварювання, легко встановлюються і при цьому не вимагають особливих навичок, їх можна збирати ..
133.84 грн.
Металопластикові труби і фітинг Gross
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами