Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Латунний фітинг Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Трійники рівнопрохідні VTr.131.N від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Цей товар допоможе зробити рознімне різьбове з'єднання на трубопроводі (мож..
177.92 грн.
Бочонок різьбовій VTr.652.N від італійського бренду Valtec підійде для з'єднання систем із сталевих, пластикових і мідних труб різних діаметрів. Товар має двосторонню зовнішнє різьблення по ГОСТу 6357, максимальний тиск в 25 бар і максимальну температуру 120 ° С. Бочата виготовляють на спеціально..
127.04 грн.
Ексцентрик для змішувача VTr.670.N Valtec служить перехідником між трубою і краном. Його головна особливість - вісь з широкою і вузькою різьбленням, які зміщені відносно один одного, тому у вас не виникне труднощів з кріпленням вироби, крім того, у Вас не буде проблем з розбіжністю місць стику. Тов..
127.04 грн.
Насосні станції дуже важливі в сучасному житті, так як вони забезпечують ефективну і своєчасну подачу і відкачування води в житлове приміщення (наприклад, в квартиру або на дачу), тепла, застосовні в каналізаційних системах, забезпечують циркуляцію рідин у виробничій системі. Щоб вони надійно ..
307.52 грн.
Якщо Ви задумалися про те, що потрібно провести водопостачання в якийсь із ділянок саду або городу, то вам необхідно терміново купити роз'єм для шланга VTr.657.N від італійської торгової марки Valtec. Кожен з товарів має низьку чутливість до перепадів температури і тиску, ультрафіолетового впл..
24.96 грн.
Заглушка з вушком для пломбування VTr.603.N від італійського виробника Valtec потрібна для ремонту водопровідних мереж. Спеціальне металевий виріб необхідного розміру встановлюють на трубопровід (щоб уберегти його від пошкоджень до початку монтажних робіт) і ошпарюють по колу. З його допомогою ви з..
42.24 грн.
Латунні нікельовані роз'ємні згони VTr.098.N від італійського виробника Valtec чудово підійдуть для з'єднання труб діаметром 1/2 " із зовнішнім різьбленням. Виріб являє собою частину труби певної довжини (від 8 до 25 см), на нашому сайті ви можете купити будь-який з них. Згони підійдуть для стале..
207.04 грн.
Латунні нікельовані нероз'ємні згони VTr.653.N від італійського виробника Valtec чудово підійдуть для з'єднання труб діаметром 1/2 " із зовнішнім різьбленням. Виріб являє собою частину труби певної довжини (від 8 до 25 см), на нашому сайті ви можете купити будь-який з них. Згони підійдуть для ста..
173.12 грн.
Латунні нікельовані прямі роз'ємні згони VTr.728.N від італійського виробника Valtec чудово підійдуть для з'єднання труб діаметром 1/2 " із зовнішнім різьбленням. Виріб являє собою частину труби певної довжини (від 8 до 25 см), на нашому сайті ви можете купити будь-який з них. Згони підійдуть для..
147.84 грн.
Латунні нікельовані різьбові роз'ємні згони VTr.341.N від італійського виробника Valtec чудово підійдуть для з'єднання труб діаметром 1/2 " із зовнішнім різьбленням. Виріб являє собою частину труби певної довжини (від 8 до 25 см), на нашому сайті ви можете купити будь-який з них. Згони підійдуть ..
134.72 грн.
Щоб не допустити мимовільне розкручування муфт, сгонов і інших елементів з нарізним сполученням при вібрації і гідравлічних ударах використовують просту і ефективну контргайку VTr.655.N італійської фірми Valtec. Її накручують на різьбове з'єднання відразу після основної гайки. Даний товар відмінн..
22.72 грн.
Щоб не допустити мимовільне розкручування муфт, сгонов і інших елементів з нарізним сполученням при вібрації і гідравлічних ударах використовують просту і ефективну контргайку ГОСТ VTr.656.N італійської фірми Valtec. Її накручують на різьбове з'єднання відразу після основної гайки. Даний товар ві..
51.84 грн.
Косинець з кріпленням VTr.751.N від італійського концерну Valtec полегшить монтаж труборовода, допоможе змінити напрямок водомагістралі під кутом 90 градусів для обходу будь-яких перешкод і приєднати необхідну сантехнічну арматуру до основної труби. Завдяки особливому кріпленню і спеціальним пос..
167.36 грн.
Куточок із зовнішньою різьбою VTr.093.N від італійського концерну Valtec полегшить монтаж труборовода, допоможе змінити напрямок водомагістралі під кутом 90 градусів для обходу будь-яких перешкод і приєднати необхідну сантехнічну арматуру до основної труби. Завдяки особливому кріпленню і спеціал..
120.32 грн.
Куточок різьбовий VTr.090.N від італійського концерну Valtec полегшить монтаж труборовода, допоможе змінити напрямок водомагістралі під кутом 90 градусів для обходу будь-яких перешкод і приєднати необхідну сантехнічну арматуру до основної труби. Завдяки особливому кріпленню і спеціальним посадоч..
107.84 грн.
Куточок різьбовий VTr.092.N від італійського концерну Valtec полегшить монтаж труборовода, допоможе змінити напрямок водомагістралі під кутом 90 градусів для обходу будь-яких перешкод і приєднати необхідну сантехнічну арматуру до основної труби. Завдяки особливому кріпленню і спеціальним посадоч..
105.92 грн.
Один з найбільш затребуваних елементів трубопровідної арматури нікельований подовжувач VTr.197.N від Valtec підійде для з'єднання систем опалення, холодного і гарячого водопостачання. Головна особливість товару - конструкція, що має дві короткі різьблення з двох кінців (як правило, внутрішнє і зовн..
48.96 грн.
Муфта перехідна VTr.240.N Valtec вдає із себе відрізок металевої труби з внутрішнім різьбленням. Вона буде незамінна в тому випадку, коли потрібно з'єднати дві труби з різними діаметрами і забезпечити високу герметичність. Останнє досягається за рахунок термоусаджуваних елементів. Переваги такої ко..
62.40 грн.
Муфта роз'ємна VTr.340.N Valtec вдає із себе відрізок металевої труби з внутрішнім різьбленням. Вона буде незамінна в тому випадку, коли потрібно з'єднати дві труби з різними діаметрами і забезпечити високу герметичність. Останнє досягається за рахунок термоусаджуваних елементів. Переваги такої кон..
205.76 грн.
Муфта роз'ємна хромована VTr.340.C від фірми Valtec вдає із себе відрізок металевої труби з внутрішнім різьбленням. Вона буде незамінна в тому випадку, коли потрібно з'єднати дві труби з різними діаметрами і забезпечити високу герметичність. Останнє досягається за рахунок термоусаджуваних елементів..
256.00 грн.
Муфта сполучна VTr.270.N від фірми Valtec вдає із себе відрізок металевої труби з внутрішнім різьбленням. Вона буде незамінна в тому випадку, коли потрібно з'єднати дві труби з різними діаметрами і забезпечити високу герметичність. Останнє досягається за рахунок термоусаджуваних елементів. Перева..
62.40 грн.
Ніпель з переходом на «євроконус» VTr.580.NE італійського бренду Valtec прекрасно підійде для з'єднання труб і різних елементів трубопроводу різного діаметру. Завдяки методу об'ємного гарячого пресування і захисному покриттю з цинку (гарантія довговічності і міцності вироби), товар виходить міцним ..
87.36 грн.
Ніпель під зганяючи ключ VTr.651.N італійського бренду Valtec прекрасно підійде для з'єднання труб і різних елементів трубопроводу різного діаметру. Завдяки методу об'ємного гарячого пресування і захисному покриттю з цинку (гарантія довговічності і міцності вироби), товар виходить міцним і прослужи..
79.04 грн.
Ніпель різьбовий VTr.582.N італійського бренду Valtec прекрасно підійде для з'єднання труб і різних елементів трубопроводу різного діаметру. Завдяки методу об'ємного гарячого пресування і захисному покриттю з цинку (гарантія довговічності і міцності вироби), товар виходить міцним і прослужить протя..
37.76 грн.
Перехідник різьбовій VTr.592.N від Valtec - вибір тих, хто цінує якість за доступну ціну. Він допоможе з'єднати сталеві, мідні, латунні, пластикові та металопластикові труби, які використовуються для транспортування гарячої та холодної води. Виріб роблять за особливою технологією (за допомогою га..
36.16 грн.
Перехідник різьбовій на євроконус VTr.592.NE від Valtec - вибір тих, хто цінує якість за доступну ціну. Він допоможе з'єднати сталеві, мідні, латунні, пластикові та металопластикові труби, які використовуються для транспортування гарячої та холодної води. Виріб роблять за особливою технологією (з..
92.48 грн.
Пряме призначення подовжувача хромованого VTr.198.C від Valtec - збільшення довжини труби при монтажних роботах з системами холодної або гарячої води і опалення, а також підключення кранів. Дуже простий у використанні, досить вкрутити його в інший фітінг за допомогою нарізного сполучення. Різьбо..
55.04 грн.
Полусгон з накидною гайкою VTr.611.N Valtec призначений для підключення лічильників і контролю витрат гарячої та холодної води, а також до систем теплопостачання і до технологічних трубопроводів з неагресивними рідинами. Ви можете з легкістю можете зробити трубопровід з латунних, мідних, пластик..
107.52 грн.
Полусгон з накидною гайкою і зворотним клапаном VTr.612.N Valtec призначений для підключення лічильників і контролю витрат гарячої та холодної води, а також до систем теплопостачання і до технологічних трубопроводів з неагресивними рідинами. Ви можете з легкістю можете зробити трубопровід з лату..
138.56 грн.
Трійники в основному використовуються для сталевих, мідних, латунних і металопластикових труб, які об'єднують в системи опалювальних, з холодним і гарячим питним водопостачанням на довгі роки. Також трійники будуть корисні якщо потрібно з'єднати трубопроводи транспортують газ, рідина, стиснене п..
191.68 грн.
Трійники з двома переходами на зовнішнє різьблення VTr.133.N від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Цей товар допоможе зробити рознімне різьбове з'є..
207.04 грн.
Трійники з двома переходами на зовнішнє різьблення VTr.133.RN від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Цей товар допоможе зробити рознімне різьбове з'..
208.32 грн.
Трійники VTr.134.N з двома переходами на зовнішнє різьблення від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Цей товар допоможе зробити рознімне різьбове з'єдна..
165.76 грн.
Трійники з переходом на зовнішнє різьблення VTr.132.N від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Цей товар допоможе зробити рознімне різьбове з'єднання..
191.36 грн.
Трійники з переходом на зовнішнє різьблення VTr.132.RN від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Цей товар допоможе зробити рознімне різьбове з'єднання..
223.04 грн.
Трійники VTr.134.RN з переходом на зовнішнє різьблення від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Цей товар допоможе зробити рознімне різьбове з'єднання..
223.04 грн.
Трійники рівнопрохідні VTr.130.N від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Цей товар допоможе зробити рознімне різьбове з'єднання на трубопроводі (мож..
127.04 грн.
Перехідні трійники VTr.750.N від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Дуже стійкі до перепаду температур, є працездатними навіть при тиску в 4 МПа. Це..
214.72 грн.
Перехідні трійники VTr.750.RN від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Цей товар допоможе зробити рознімне різьбове з'єднання на трубопроводі (можуть вик..
191.68 грн.
Трійники перехідні VTr.131.RN від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Цей товар допоможе зробити рознімне різьбове з'єднання на трубопроводі (можуть..
216.00 грн.
Щоб захистити трубу від засмічення і потрапляння всередину пилу, бруду, корозійної дії, механічних пошкоджень при установці, зберіганні і транспортуванні купують трубопровідні нарізні заглушки VTr.590.N від Valtec. Також вони будуть корисні якщо потрібно буде розширити водопровід. На закінчення т..
39.36 грн.
Щоб захистити трубу від засмічення і потрапляння всередину пилу, бруду, корозійної дії, механічних пошкоджень при установці, зберіганні і транспортуванні купують трубопровідні пробки з шестигранною головкою VTr.583.N від Valtec. Також вони будуть корисні якщо потрібно буде розширити водопровід. ..
40.96 грн.
Футорка VTr.581.N від італійського виробника Valtec це по суті шматок труби, який є сполучною елементом із зовнішнього / внутрішнім різьбленням. Вона дозволяє з'єднати елементи трубопроводу, завдяки чому забезпечується миттєвий перехід на інший діаметр. Матеріал виготовлення - латунь з нікелем, т..
18.24 грн.
Футорка під шестигранник VTr.660.N від італійського виробника Valtec це по суті шматок труби, який є сполучною елементом із зовнішнього / внутрішнім різьбленням. Вона дозволяє з'єднати елементи трубопроводу, завдяки чому забезпечується миттєвий перехід на інший діаметр. Матеріал виготовлення - ла..
28.16 грн.
Хрестовину двоплощинних VTr.661.N від Valtec використовують для перехресного розгалуження труб з металопластику, полімерів, міді або сталі, для того, щоб зробити системи опалення, водопроводу, газопроводу та інші, які транспортують неагресивні середовища (воду, насичену пару, горючий газ і інше). К..
166.40 грн.
Чотиристоронній фітінг равнопроходной VTr.760.N від Valtec використовують для перехресного розгалуження труб з металопластику, полімерів, міді або сталі, для того, щоб зробити системи опалення, водопроводу, газопроводу та інші, які транспортують неагресивні середовища (воду, насичену пару, горючий..
288.00 грн.
Латунний штуцер для шланга VTr.650.N італійського бренду Valtec (або як його ще називають різьбова втулка) служить в якості сполучного вузла для запобігання згинання шлангів, в місці підключення поливу або зрошення. Крім того, він підійде для приєднання рукавів з високим тиском, РВД до гідроциліндр..
65.60 грн.
Латунний штуцер для шланга з внутрішнім різьбленням VTr.654.N італійського бренду Valtec (або як його ще називають різьбова втулка) служить в якості сполучного вузла для запобігання згинання шлангів, в місці підключення поливу або зрошення. Крім того, він підійде для приєднання рукавів з високим ти..
53.12 грн.
На сайті Ремарматура Ви знайдете перехідник для датчика температури VTr.424.N за доступною вартості. Італійська фірма Valtec один з найвідоміших виробників якісних виробів для транспортування гарячої та холодної води. Тому ми пропонуємо Вам тільки кращі перехідники з гарантією якості і максималь..
54.40 грн.
Ніпель перехідний VTr.580.N Valtec прекрасно підійде для з'єднання труб і різних елементів трубопроводу різного діаметру. Завдяки методу об'ємного гарячого пресування і захисне напилення з цинку (гарантія довговічності і міцності вироби), товар виходить міцним і прослужить протягом багатьох років. ..
33.60 грн.
Латунний фітинг Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами