Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0
  0
  0

Латунний фітинг

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Трійники рівнопрохідні VTr.131.N від італійського бренду Valtec виготовляються за особливою технологією (гаряче штампування з напиленням нікелю) і за допомогою якісного матеріалу - латуні європейського стандарту CW617N. Цей товар допоможе зробити рознімне різьбове з'єднання на трубопроводі (мож..
177.92 грн.
Бочонок НН латунний Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний дизайн ви..
18.45 грн.
Бочонок різьбовій VTr.652.N від італійського бренду Valtec підійде для з'єднання систем із сталевих, пластикових і мідних труб різних діаметрів. Товар має двосторонню зовнішнє різьблення по ГОСТу 6357, максимальний тиск в 25 бар і максимальну температуру 120 ° С. Бочата виготовляють на спеціально..
127.04 грн.
Ексцентрик для змішувача VTr.670.N Valtec служить перехідником між трубою і краном. Його головна особливість - вісь з широкою і вузькою різьбленням, які зміщені відносно один одного, тому у вас не виникне труднощів з кріпленням вироби, крім того, у Вас не буде проблем з розбіжністю місць стику. Тов..
127.04 грн.
Ексцентрик з відбивачем латунний Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичай..
61.05 грн.
Насосні станції дуже важливі в сучасному житті, так як вони забезпечують ефективну і своєчасну подачу і відкачування води в житлове приміщення (наприклад, в квартиру або на дачу), тепла, застосовні в каналізаційних системах, забезпечують циркуляцію рідин у виробничій системі. Щоб вони надійно ..
307.52 грн.
Якщо Ви задумалися про те, що потрібно провести водопостачання в якийсь із ділянок саду або городу, то вам необхідно терміново купити роз'єм для шланга VTr.657.N від італійської торгової марки Valtec. Кожен з товарів має низьку чутливість до перепадів температури і тиску, ультрафіолетового впл..
24.96 грн.
Заглушка в трубу латунна Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний диза..
17.05 грн.
Заглушка з вушком для пломбування VTr.603.N від італійського виробника Valtec потрібна для ремонту водопровідних мереж. Спеціальне металевий виріб необхідного розміру встановлюють на трубопровід (щоб уберегти його від пошкоджень до початку монтажних робіт) і ошпарюють по колу. З його допомогою ви з..
42.24 грн.
Заглушка на трубу латунна Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний диз..
16.94 грн.
Зганяння GROSS прямий - популярний сантехнічний різьбовій з'єднувач, який призначений для побутових і промислових водопровідних і опалювальних систем із сталевих, пластикових і мідних труб різних діаметрів. Він довговічний, не зношується навіть при тривалій експлуатації і має естетичний вигляд, том..
62.72 грн.
Латунні нікельовані роз'ємні згони VTr.098.N від італійського виробника Valtec чудово підійдуть для з'єднання труб діаметром 1/2 " із зовнішнім різьбленням. Виріб являє собою частину труби певної довжини (від 8 до 25 см), на нашому сайті ви можете купити будь-який з них. Згони підійдуть для стале..
207.04 грн.
Латунні нікельовані нероз'ємні згони VTr.653.N від італійського виробника Valtec чудово підійдуть для з'єднання труб діаметром 1/2 " із зовнішнім різьбленням. Виріб являє собою частину труби певної довжини (від 8 до 25 см), на нашому сайті ви можете купити будь-який з них. Згони підійдуть для ста..
173.12 грн.
Латунні нікельовані прямі роз'ємні згони VTr.728.N від італійського виробника Valtec чудово підійдуть для з'єднання труб діаметром 1/2 " із зовнішнім різьбленням. Виріб являє собою частину труби певної довжини (від 8 до 25 см), на нашому сайті ви можете купити будь-який з них. Згони підійдуть для..
147.84 грн.
Латунні нікельовані різьбові роз'ємні згони VTr.341.N від італійського виробника Valtec чудово підійдуть для з'єднання труб діаметром 1/2 " із зовнішнім різьбленням. Виріб являє собою частину труби певної довжини (від 8 до 25 см), на нашому сайті ви можете купити будь-який з них. Згони підійдуть ..
134.72 грн.
Щоб не допустити мимовільне розкручування муфт, сгонов і інших елементів з нарізним сполученням при вібрації і гідравлічних ударах використовують просту і ефективну контргайку VTr.655.N італійської фірми Valtec. Її накручують на різьбове з'єднання відразу після основної гайки. Даний товар відмінн..
22.72 грн.
Щоб не допустити мимовільне розкручування муфт, сгонов і інших елементів з нарізним сполученням при вібрації і гідравлічних ударах використовують просту і ефективну контргайку ГОСТ VTr.656.N італійської фірми Valtec. Її накручують на різьбове з'єднання відразу після основної гайки. Даний товар ві..
51.84 грн.
Контргайка з ребордою латунна Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний ди..
14.92 грн.
Контргайка латунна Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний дизайн ви..
8.52 грн.
Косинець з кріпленням VTr.751.N від італійського концерну Valtec полегшить монтаж труборовода, допоможе змінити напрямок водомагістралі під кутом 90 градусів для обходу будь-яких перешкод і приєднати необхідну сантехнічну арматуру до основної труби. Завдяки особливому кріпленню і спеціальним пос..
167.36 грн.
Куточок " американка " ВН латунний Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвич..
77.05 грн.
Куточок " американка " латунний кутовий хромований Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною кар..
95.50 грн.
Куточок із зовнішньою різьбою VTr.093.N від італійського концерну Valtec полегшить монтаж труборовода, допоможе змінити напрямок водомагістралі під кутом 90 градусів для обходу будь-яких перешкод і приєднати необхідну сантехнічну арматуру до основної труби. Завдяки особливому кріпленню і спеціал..
120.32 грн.
Куточок інсталяційний ВВ латунний Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвича..
67.83 грн.
Куточок ВВ латунний Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний дизайн ви..
51.80 грн.
Куточок ВВ латунний хромований Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайни..
61.86 грн.
Куточок ВН без обмежувача латунний Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвич..
47.48 грн.
Куточок ВН з обмежувачем латунний Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвича..
53.99 грн.
Куточок ВН латунний хромований Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайни..
72.44 грн.
Куточок з обмежувачем ВН латунний Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвича..
53.99 грн.
Куточок НН латунний Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний дизайн ви..
54.57 грн.
Куточок різьбовий VTr.090.N від італійського концерну Valtec полегшить монтаж труборовода, допоможе змінити напрямок водомагістралі під кутом 90 градусів для обходу будь-яких перешкод і приєднати необхідну сантехнічну арматуру до основної труби. Завдяки особливому кріпленню і спеціальним посадоч..
107.84 грн.
Куточок різьбовий VTr.092.N від італійського концерну Valtec полегшить монтаж труборовода, допоможе змінити напрямок водомагістралі під кутом 90 градусів для обходу будь-яких перешкод і приєднати необхідну сантехнічну арматуру до основної труби. Завдяки особливому кріпленню і спеціальним посадоч..
105.92 грн.
Один з найбільш затребуваних елементів трубопровідної арматури нікельований подовжувач VTr.197.N від Valtec підійде для з'єднання систем опалення, холодного і гарячого водопостачання. Головна особливість товару - конструкція, що має дві короткі різьблення з двох кінців (як правило, внутрішнє і зовн..
48.96 грн.
Муфта " американка " ВН латунна Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний..
59.15 грн.
Муфта " американка " латунна хромована Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став не..
76.78 грн.
Муфта ВВ латунна Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний дизайн вироб..
30.93 грн.
Муфта ВВ латунна хромована Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний ди..
39.02 грн.
Муфта перехідна VTr.240.N Valtec вдає із себе відрізок металевої труби з внутрішнім різьбленням. Вона буде незамінна в тому випадку, коли потрібно з'єднати дві труби з різними діаметрами і забезпечити високу герметичність. Останнє досягається за рахунок термоусаджуваних елементів. Переваги такої ко..
62.40 грн.
Муфта перехідна латунна ВВ Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний ди..
50.65 грн.
Муфта перехідна хромована Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний диз..
50.60 грн.
Муфта роз'ємна VTr.340.N Valtec вдає із себе відрізок металевої труби з внутрішнім різьбленням. Вона буде незамінна в тому випадку, коли потрібно з'єднати дві труби з різними діаметрами і забезпечити високу герметичність. Останнє досягається за рахунок термоусаджуваних елементів. Переваги такої кон..
205.76 грн.
Муфта роз'ємна хромована VTr.340.C від фірми Valtec вдає із себе відрізок металевої труби з внутрішнім різьбленням. Вона буде незамінна в тому випадку, коли потрібно з'єднати дві труби з різними діаметрами і забезпечити високу герметичність. Останнє досягається за рахунок термоусаджуваних елементів..
256.00 грн.
Муфта сполучна VTr.270.N від фірми Valtec вдає із себе відрізок металевої труби з внутрішнім різьбленням. Вона буде незамінна в тому випадку, коли потрібно з'єднати дві труби з різними діаметрами і забезпечити високу герметичність. Останнє досягається за рахунок термоусаджуваних елементів. Перева..
62.40 грн.
Fado Fit - це латунні фітинги, використовувані для створення роз'ємних з'єднань між трубами. Чи можливо застосувати фітинги для систем гарячого і холодного водопостачання, питного водопостачання, а так само в системах опалення і транспортування газу. Всі вироби виготовлені з латуні, а покриті або ..
42.98 грн.
Fado Fit - це латунні фітинги, використовувані для створення роз'ємних з'єднань між трубами. Чи можливо застосувати фітинги для систем гарячого і холодного водопостачання, питного водопостачання, а так само в системах опалення і транспортування газу. Всі вироби виготовлені з латуні, а покриті або..
37.95 грн.
Fado Fit - це латунні фітинги, використовувані для створення роз'ємних з'єднань між трубами. Чи можливо застосувати фітинги для систем гарячого і холодного водопостачання, питного водопостачання, а так само в системах опалення і транспортування газу. Всі вироби виготовлені з латуні, а покриті або..
162.24 грн.
Fado Fit - це латунні фітинги, використовувані для створення роз'ємних з'єднань між трубами. Чи можливо застосувати фітинги для систем гарячого і холодного водопостачання, питного водопостачання, а так само в системах опалення і транспортування газу. Всі вироби виготовлені з латуні, а покриті або..
112.64 грн.
Fado Fit - це латунні фітинги, використовувані для створення роз'ємних з'єднань між трубами. Чи можливо застосувати фітинги для систем гарячого і холодного водопостачання, питного водопостачання, а так само в системах опалення і транспортування газу. Всі вироби виготовлені з латуні, а покриті або..
60.40 грн.
Латунний фітинг

Латунний фітинг VALTEC

Фітинг латунний різьбові VALTEC (Італія) знамениті найвищою якістю, вже більше 10 років італійський виробник компонентів для систем водо і теплопостачання наслідує європейські стандарти виробництва. Завод компанії випускає не лише сантехнічний фітинг, в асортименті Валтек представлені: металопластикові труби, полипропиленовые труби (ppr), кульові крани, лічильники для води і інші елементи для монтажу систем опалювання і водопостачання. Valtec пропонує своїм клієнтам 7-ми літню гарантію на сантехнічні вироби, що ще раз підтверджує упевненість виробника у вироблюваному товарі.

Фітинг застосовується для монтажу систем з будь-яких матеріалів: сталі, міді, латуні, термопластів, металлополимеров. З'єднувачі робляться методом гарячого штампування з латуні марки CW617N (EN12165), нікельовані (окрім подовжувача хромованого VTr.198c). Кільця ущільнювачів складеного різьбового фітингу виконані з синтетичного каучуку EPDM; плоскі прокладення напівзганянь квартирних водолічильників-з безасбестового пароніту. Максимальна робоча температура визначається матеріалом ущільнень, тиском в системі (уточнюйте в техпаспорті).

Фітинг різьбовий

Різьбовий фітинг з латуні використовується для з'єднання труб не лише в системах опалювання, але і в холодильному, гідравлічному, пневматичному, автомобільному і промисловому устаткуванні. Найчастіше фітинг сантехнічні використовують для трубопроводів, оскільки вони имеюют більш високу міцність в порівнянні з полипропиленовыми аналогами. Valtec пропонує фітинг, ціна якого відповідає високій якості, і в теж час залишається доступним для більшості українців.

Переваги латунного фітингу :

Прочность
Латунь-цей міцний сплав міді і цинку ідеально підходить для сантехнічних робіт. Після установки, латунний фітинг здатний прослужити десятки років.
Зпособность витримувати високі температури
Фітинг з латуні ідеально підходить для побутових систем гарячого водопостачання. Вони відрізняються чудовою пластичністю при високих температурах і вогнестійкістю. Ви знаєте, що латунний фітинг здатний витримати пожежу у будинку?
Универсальность
Промисловість дає можливість отримати сантехнічний фітинг з латуні будь-яких розмірів, форм і діаметрів. Такий фітинг можна купити в різних декоративних обробках, що є дуже цінним при монтажі водопровідної арматури на видному місці у будинку. Існує безліч варіантів обробок : хромовані, античні, обробка під нікель, лакована або полірована латунь.

Уысокая стійкість до корозії
Серед усього фітингу, латунь відома найвищим опором корозії. Люди живуть в регіонах з високою вологістю зобов'язані враховувати цю перевагу при виборі водозамочної арматури. Ще один факт на користь вибору такого фітингу-вони не іржавіють.

Купити латунний фітинг в Києві

Латунний фітинг завдяки спеціальним насічкам, які утримують герметизуючий матеріал,-дозволяє спростити монтаж, ремонт і технічне обслуговування систем опалювання і водопроводу. Інтернет магазин опалювальної техніки і аксесуарів remarm.com.ua представляє більше 20 видів сертифікованого латунного різьбового фітингу, різноманітних форм і розмірів, серед яких обов'язково знайдеться подходяший для Вашого проекту. Виставковий зал компанії Ремарм знаходиться в Києві (вул. Фрунзе 60), заїжджайте в наш магазин для вибору фітингу і інших компонентів ситем опалювання і водопроводу. Якщо розміщувати замовлення зручніше онлайн або по телефону, дзвоните менеджерам компанії : (044) 425-86-80, (044) 425-86-81, (063) 237-29-05, (097) 989-59-96, вони дадуть кваліфіковану консультацію і прорахують знижку, яка збільшуватиметься з кожною подальшою купівлею.

Як вибрати латунний фітинг

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами