Труби і фітинги

Багато людей вкладають у будівництво своїх квартир, будинків великі гроші. Необхідно продумувати дизайн, купувати стильні меблі, підбирати високоякісні обробні матеріали. При цьому завжди треба пам'ятати про важливість ефективної системи опалювання. Велика частина України знаходиться в помірно-континентальному кліматі, що має на увазі холодний зимовий і жаркий літній сезони. А це означає, що без центрального опалювання навряд чи вийде обійтися. Щоб все було налагоджено належним чином, потрібно буде придбати труби і фітинг для водопостачання.

Які види труб у нас продаються?

Сучасні виробники виготовляють труби для води з самих різних матеріалів. Найбільш затребуваними стали:

  • Металопластикові. Для багатьох такі вироби стають кращим варіантом. Багатошарова система труб включає метал і пластик. Основні достоїнства полягають в легкому монтажі, відсутності необхідності фарбування, довговічності, адекватної вартості.
  • Полипропиленовые. Продаються за низькою ціною, виготовлені з пластика. Робоча температура складає 70 градусів за Цельсієм, тому, якщо клієнтові потрібно модель, здатну витримувати значніші температурні режими, краще придивитися до інших варіантів. Установка таких труб вважається простою і здійснюється технологією пайки.
  • Сталеві вироби сьогодні користуються меншою популярністю, ніж кілька років тому, проте їх все ж продовжують встановлювати для деяких систем опалювання. Їх ключова гідність полягає в міцності. Також ці труби можуть справлятися з самими екстремальними температурами. Монтувати ці вироби можуть лише професійні фахівці.

Фітинг для труб: що вони є?

Фітинг для труб є сполучними деталями, які розташовуються в стикувальних місцях між трубами. Такого роду з'єднання можуть бути різних типів. Окрім усього іншого, іноді фітинг купити необхідно, щоб вони виступали заглушками на кінцевих елементах труб. Подібні пристрої можуть бути:

  • Прямими. Сполучають дві труби ідентичного діаметру і форми.
  • Перехідними. Служать для зв'язку в одно ціле різнорозмірних або різноформених труб.

До речі, особливою популярністю користуються фітинг і труби Валтек. Їх роблять на європейських заводах, які були сертифіковані по ISO стандарту. Вироби відповідають необхідним вимогам, прекрасно справляються зі своїми завданнями і завжди виправдовують очікування клієнтів.

Чому труби і фітинг для водопостачання краще купувати у нас?

У інтернет-магазині Remarm можна купити труби фітинг різних форм і моделей за адекватною вартістю. Співробітники компанії безпосередньо взаємодіють з великими європейськими виробниками, тому на товари встановлюються цілком прийнятні ціни. У нас труби і фітинг водопостачання представлені в солідному асортименті, тому зробити правильний вибір не складе труднощів.

Для отримання детальнішої інформації можна передзвонити менеджерам інтернет-магазину і проконсультуватися з ними. Вони розповідять про нюанси співпраці, допоможуть з вибором конкретних моделей і дадуть корисні поради. Можлива доставка у будь-які українські населені пункти. Є декілька варіантів оплати. Бажаємо удачі, звертайтеся!

Подивіться коротке відео про якісні полипропиленовых труби і фітинг виробництва VALTEC : види, характеристики і призначення

 

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами