Тепла підлога

У зимову пору року багато хто хоче забезпечити свої ноги максимальним теплом. Відчуття, коли ви, прийшовши з морозу, роззуваєтеся і відчуваєте тепло, навряд чи можна з чимось порівняти. Саме тому тепла пола користується особливою популярністю і вже давно змогли завоювати лідерство в області теплового устаткування. Вони є надійними і економними, а також прекрасно справляються зі своїм основним завданням.

Що є теплою підлогою?

Тепла підлога є системою опалювання, завдяки якій відбувається обігрів квартири і її підлог за допомогою нагріву певних елементів, розташованих під підлогою. Такі елементи бувають електричними і водяними. Останні треба підключити до загальної системи водяного опалювання. Саму систему встановлюють під підлоговою покриття. Підлоговим покриттям, що укладається безпосередньо на теплу підлогу, може бути лінолеум, ламінат, керамічна і полівінілхлоридна плитка.

Не рекомендується до використання пробка, оскільки для цього покриття характерна погана теплопровідність. Що стосується натурального паркету, то він швидко деформується під впливом високої температури. Якщо ж експлуатувати теплу підлогу при температурі не більше ніж 280 градусів, то паркет не руйнуватиметься.

Переваги теплих підлог

Перш ніж купити теплу підлогу, необхідно ознайомитися з його ключовими достоїнствами і особливостями. Взагалі, ця система є комбінацією з нагрівальних частин, які розташовуються під підлоговим покриттям, а також рівномірно підігрівається уся поверхня. Взагалі, якщо купити теплу підлогу Київ, можна буде розраховувати на безліч безперечних переваг. Йдеться про:

  • Повноцінному рівні теплового комфорту і прекрасній роботі.
  • Відносно низькій температурі нагрівача.
  • Відсутності радіаторів, що потребують додаткового декорування для візуального приховання.
  • Щонайширшому наборі функцій, пов'язаних з терморегулюванням.
  • Тривалому експлуатаційному терміні.
  • Установці без необхідності застосування спеціального устаткування і можливості відремонтувати локальні несправності.

Де краще купити теплу полу?

Тепла пола ціни обов'язково буде низькою, якщо звернутися в інтернет-магазин Remarm, де пропонується безліч устаткування, що має бездоганну якість. Для продукції, що реалізовується, характерний високий рівень надійності, електробезпеки, довгий службовий термін. Якщо клієнт дійсно цінує ці параметри, то краще вибирати вироби з нашого асортименту, а не займатися пошуком дешевих китайських аналогів, що швидко виходять з ладу.

Електрична тепла підлога ціна у нас вважається низькою і з тієї причини, що ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, а не користуємося послугами посередників. Кожен клієнт може розраховувати на великий вибір систем від перевірених виробників, швидку доставку по території України, гарантійні зобов'язання, допомогу в підборі оптимального устаткування.

Щоб упізнати ціни на теплу підлогу і ознайомитися з іншими характеристиками продукції, рекомендується зв'язуватися з нашими менеджерами і консультуватися з ними. Вони допоможуть вибрати гідний варіант, який обов'язково прослужить довгий термін і виправдає клієнтські очікування. Удачі!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами