Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
 • Країна
  0
  0

Умивальники Cersanit

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Умивальник Eco Cersanit з лівим отвором відмінно впишеться в ванну кімнату будь-яких розмірів . Польським виробником було прийнято рішення в якості основного матеріалу використовувати сантехнічний фаянс . Завдяки цьому виріб має високу міцність і довговічністю , а так само мо..
317.12 грн.
Умивальник Eco Cersanit з правим отвором безсумнівно прикрасить вашу ванну кімнату , відмінно впишеться в ванну великих розмірів і стане ідеальним рішенням для ванни компактної . Умивальник представлений в напівкруглої форми прикрашеної чистими лініями і обтічними формами . Ви..
317.12 грн.
Умивальник Eco Cersanit з отвором , виконаний в білому кольорі , овальна форма доповнена витонченими лініями і про Тека формами . Виготовлений з санфаянса , відрізняється міцністю , надзвичайною білизною і крім цього простотою в догляді . У питанні монтажу виробн..
672.00 грн.
Умивальник серії President Cersanit з отвором, стане улюбленцем практичних господарів, він простий і практичний, а по суті, що ще потрібно? Умивальник виконаний у формі півкола, має зручну і досить широку поверхню для зберігання предметів особистої гігієни. Виготовлений з кераміки біл..
640.00 грн.
Умивальники Cersanit
Умивальники Cersanit-це якісні, чудові моделі від польського виробника Cersanit ( Церсанит). Компанія займає лідируючі позиції на ринку України. Придбаваючи умивальника Церсанит-ви робите вибір на користь якості, краси і практичності!
Сантехніка Cersanit відповідає усім еталонам якості і до того ж здійснюються із строгим виконанням вимог по гігієнічній і екологічній безпеці. На сьогодні умивальники цієї компанії отримують найпозитивніші відгуки покупців. Багато виробів є переможцями різних виставкових конкурсів в Польщі. Якість підтверджена сертифікатами відповідності необхідним нормам країн.
На сьогодні Умивальники Cersanit мають великий попит і хороші відгуки не лише в Європі, але і в Україні. Різноманітність форм і розмірів Вас приємно вразять, а ціна, приємно здивує!
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами