Фільтр товарів
  • Производитель
    0
  • Вид
    0
    0

Вентилі і клапани поліпропіленові Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Клапан радіаторний поліпропіленовий прямий VTp.717.V Радіаторний поліпропіленовий клапан Valtec застосовується в опалювальних системах для регулювання і перекриття теплоносія. Крім цього іноді клапан може використовуватися в питної і водоснабдітельной системі. Вс..
193.01 грн.
Клапан радіаторний поліпропіленовий кутовий VTp.718.V Радіаторний поліпропіленовий клапан Valtec застосовується в опалювальних системах для регулювання і перекриття теплоносія. Крім цього іноді клапан може використовуватися в питної і водоснабдітельной системі. В..
206.74 грн.
Вентиль поліпропіленовий VTp.712.0 Вентиль поліпропіленовий Valtec це високоякісний фітінг, головними завданнями якого виступають з'єднання поліпропіленових труб між собою, а так ж регулювання гарячої і холодної води в системах опалення, водопостачання і техн..
205.57 грн.
Вентиль поліпропіленовий прямоточний VTp.714.0 Вентиль поліпропіленовий Valtec це високоякісний фітінг, головними завданнями якого виступають з'єднання поліпропіленових труб між собою, а так ж регулювання гарячої і холодної води в системах опалення, водопостача..
186.88 грн.
Вентиль поліпропіленовий хромований VTp.713.0 Вентиль поліпропіленовий Valtec це високоякісний фітінг, головними завданнями якого виступають з'єднання поліпропіленових труб між собою, а так ж регулювання гарячої і холодної води в системах опалення, водопостачан..
393.62 грн.
Клапан зворотний поліпропіленовий VTp.716.0 Зворотний поліпропіленовий клапан Valtec VTp.716.0 невід'ємна частина водної і опалювальної системи. Головною завданням зворотного клапана є забезпечення потоку рідини тільки в одному напрямку, частіше за все необхідні..
120.60 грн.
Вентилі і клапани поліпропіленові Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами