Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0

Вентилі і клапани поліпропіленові

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Клапан радіаторний поліпропіленовий прямий VTp.717.V Радіаторний поліпропіленовий клапан Valtec застосовується в опалювальних системах для регулювання і перекриття теплоносія. Крім цього іноді клапан може використовуватися в питної і водоснабдітельной системі. Вс..
211.52 грн.
Клапан радіаторний поліпропіленовий кутовий VTp.718.V Радіаторний поліпропіленовий клапан Valtec застосовується в опалювальних системах для регулювання і перекриття теплоносія. Крім цього іноді клапан може використовуватися в питної і водоснабдітельной системі. В..
226.56 грн.
Вентиль поліпропіленовий VTp.712.0 Вентиль поліпропіленовий Valtec це високоякісний фітінг, головними завданнями якого виступають з'єднання поліпропіленових труб між собою, а так ж регулювання гарячої і холодної води в системах опалення, водопостачання і техн..
225.28 грн.
Вентиль поліпропіленовий прямоточний VTp.714.0 Вентиль поліпропіленовий Valtec це високоякісний фітінг, головними завданнями якого виступають з'єднання поліпропіленових труб між собою, а так ж регулювання гарячої і холодної води в системах опалення, водопостача..
204.80 грн.
Вентиль поліпропіленовий хромований VTp.713.0 Вентиль поліпропіленовий Valtec це високоякісний фітінг, головними завданнями якого виступають з'єднання поліпропіленових труб між собою, а так ж регулювання гарячої і холодної води в системах опалення, водопостачан..
431.36 грн.
Клапан зворотний поліпропіленовий VTp.716.0 Зворотний поліпропіленовий клапан Valtec VTp.716.0 невід'ємна частина водної і опалювальної системи. Головною завданням зворотного клапана є забезпечення потоку рідини тільки в одному напрямку, частіше за все необхідні..
132.16 грн.
Вентилі і клапани поліпропіленові

Вентиль полипропиленовый є одним з видів регулюючої замочної арматури, установка якого відбувається на полипропиленовые трубопроводи різних систем холодного і гарячого водопостачання, опалювання. За допомогою такого пристрою з'являється можливість регулювання сили потоку робочого середовища, а також її перекриття.

Особливості полипропиленовых вентилів і клапанів

Полипропиленовыми клапанами називають арматуру, що служить для блокування води у зворотному напрямі. Їх встановлюють на трубопроводи, де рух рідини небажаний. Сьогодні в інтернет-магазині без зусиль можна замовити подібні вироби, які відрізняються великою кількістю переваг. Йдеться про:

 • Міцності. Завдяки поліпропілену виробу набувають міцності і стають стійкішими до високого тиску води і механічних ушкоджень.
 • Захисту-елементи повноцінно захищають лічильники від поломки і відмотування.
 • Простоті конструкції : деталь відрізняється полегшеною конструкцією, яка робить її установку швидко і простий для каналізаційних систем, опалювання, водопостачання.
 • Стійкості до температурних перепадів-клапанам не страшні високі і низькі температурні показники.

Щоб відкривати і закривати, а також регулювати потік рідини в трубопроводі, необхідно купити вентиль полипропиленовый. В процесі монтажу вентиля з'являється можливість регулювання потоку теплоносія, зокрема, температури в кімнаті. Це і є головною перевагою цього пристрою. Для цього потрібно невелике опускання штока, після чого рідина почне проходити в мінімальних об'ємах.

Зворотний клапан полипропиленовый зараз користується особливою затребуваністю і популярністю, оскільки для нього характерна безліч достоїнств. Наприклад, забезпечується системна герметичність завдяки нероз'ємній фитинговой формі. Більше того, сам пристрій легко і просто монтувати, експлуатувати. Відрізняється невеликими розмірами, мінімальною вагою, для нього характерна довговічність і цілком доступна вартість.

Вентиль прохідної для полипропиленовых трубопроводів монтується за допомогою зварювання з трубами відповідного діаметру. Як відомо, цей виріб створюється з поліпропілену високої міцності, що відрізняється стійкістю до корозійних процесів і довговічною експлуатацією. Екологічно чистий матеріал може повноцінно контактувати з ресурсом для питва. Також його використовуються для перекачування агресивних середовищ.

Купити полипропиленовые крани і вентилі по низький вартості

Таким чином, вищеописані вироби застосовуються для того, щоб з'явилася можливість перекривати потоки рідини без зусиль в трубопровідних системах, які транспортують гарячу і холодну воду, а також в системах опалювання. Товари сумісні з самими різними типами полипропиленовых труб. Для них характерна герметичність, тому користувач точно не зіткнеться з витоками.

Щоб клапан радіаторний полипропиленовый ціна була максимально доступною, рекомендується здійснювати покупки в перевіреному інтернет-магазині "РемАмрматура", де без зусиль вийде визначитися з ідеальним варіантом, що пасує за параметрами, характеристиками і відгукам. Тепер не доведеться витрачати часу на те, щоб знайти різноманітні торгові точки. У нашому магазині можна замовити доставку у будь-який український населений пункт і вже через пару днів насолоджуватися усіма перевагами полипропиленовых клапанів і вентилів. Звертайтеся!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами