Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Країна
  0

Термостатичні клапани для радіаторів Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Відомий італійський бренд Valtec славиться довговічністю своєї продукції. Купуючи кран термостатичний підвищеної пропускної здатності прямої Valtec VT.034.N в інтернет-магазині РемАратура, ви може бути впевнені, що зробили правильний вибір на користь якості за доступну ціну. Даний ремонтнопригод..
450.88 грн.
Термостатичні прямі комплекти Терморегуля обладнання для радіатора VT.046.N мають приєднувальний розмір М30 × 1,5 і підійдуть для підключення (збоку) водяного приладу і в регулюванні витрати теплоносія (якщо температура опускається і піднімається). Потік теплоносія можна налаштувати кількома сп..
872.64 грн.
У нашому інтернет-магазині Ремарматура є все, щоб ви могли комфортно управляти тепло тепловіддачею опалювального приладу! Вибираючи нас, ви віддаєте перевагу якості за доступну ціну. Купуючи кран термостатичний прямий Valtec (VT.032.N), ви зможете не тільки автоматично, але і самостійно визн..
485.76 грн.
Вашій увазі представлені термостатичні вузли для систем з однією і двома трубами. VT.225K.N.E04050 і 0VT.225K.N.E04100 мають діаметр патрубка, що підключається до радіатора - 1/2 " і припускають приєднання «євроконус» 3/4. Передбачена зовнішня різьба, є байпас, завдяки чому частина рідини, яка ..
1,355.20 грн.
У радіаторному термостаті є особливе розподіл шкали. Кожна з відміток відповідає конкретним показником рівня тепла в повітрі приміщення, де включений спеціальний прилад, завдяки чому ви зможете вручну і автоматично регулювати рівень температури з точністю до одного градуса. Допустима температ..
824.96 грн.
Термостатичний кутовий кран Valtec можна регулювати самостійно, в автоматичному режимі. Можна також вибирати витрата теплоносія з температурним обмеженням до 110 градусів Цельсія і тиском до 1,0МПа безпосередньо через сам пристрій для обігріву. Крім води, можна розглядати інші, нейтральні до матері..
456.00 грн.
Кран термостатичний кутовий з додатковим ущільненням VT.031.NR призначений для установки на термостатичних клапанах і радіаторах, що має різьбу M30 × 1,5. Має компактні розміри і підійде для установки навіть в самих маленьких приміщеннях і важкодоступних місцях. Передбачається використання термо..
351.68 грн.
У нас в магазині Ремарматура можна знайти і придбати якісний кран термостатичний підвищеної пропускної здатності кутовий Valtec VT.033.N як 1/2 ", так і 3/4" розмірів. Будь-який з обраних варіантів підійде для " ленінградки " і буде працездатним при високих температурах (до 120 градусів). Мат..
419.20 грн.
Ремонтнопригодні терморегулятор радіаторний кутовий Valtec VT.047.N здатний підтримувати зафіксований температурний показник в будь-якому приміщенні і буде працездатним, якщо максимальна робоча температура не буде перевищувати 120 градусів і тиск 10 бар. Товар прослужить вам вірою і правдою протяго..
558.08 грн.
Терморегулятор радіаторний прямий VT.048.N - дуже корисна річ для тих, хто постійно регулює витрата за допомогою опалювального приладу. У комплекті також передбачена термостатичні головка із зовнішнім різьбленням. Терморегулятор, середній термін служби якого 30 років, має полусгон завдяки чому..
542.08 грн.
Термостатичні клапани для радіаторів Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами