Фільтр товарів
  • Производитель
    0
  • Країна
    0

Термоголовки Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Термоголовка VALTEC марки VT.5010.0 - це термостатичні голівка, укомплектована спеціальним виносним настінним датчиком і може встановлюватися за допомогою гайки з приєднувальних різьбленням М30 х 1,5 на клапан регулювання колектора, радіатора, або монтажного комплекту VT.ICBOX. Можливість регул..
1,531.20 грн.
Термостатична головка VALTEC марки VT.3011.0 складається безпосередньо з головки, капілярної трубки двох метрів завдовжки, і виносного погружного датчика температури. Дана модель чудово зарекомендувала себе в злагодженій працездатності з термоклапаном змішувальних теплових магістралей таких мар..
803.20 грн.
Термостатична головка VALTEC марки VT.5011.0.0 має комплектацію, що складається з капілярної трубки довжиною два метри, головки і дистанційного рідинного погружного датчика температурного режиму. Купити термостатичну головку VALTEC актуально для контролю і управління клапаном в системі «тепло..
2,012.48 грн.
Термоголовка VALTEC VT.5012.0.0 - універсальне теплорегулюючі додатковий пристрій з дистанційним занурювальним датчиком, для координації термостатичного клапана в насосно-змішувальних системах теплих підлог і стін. Головне завдання термостатичною головки VALTEC - злагоджена працездатність як те..
1,690.56 грн.
Термоголовка VALTEC моделі VT.3000.0 - це рідинна головка, яка використовується в ролі терморегулятора і призначена для монтування на термостатичний клапан радіатора для злагодженої працездатності. Головка термостатична приєднується до радіаторної клапану за допомогою гайки накидної з нарізним спол..
272.96 грн.
Головка термостатична VALTEC моделі VT.5000.0 - це рідинна термоголовка, головним призначення якої є автоматизація регулювання витрат теплоносія, який проходить через прилад опалення враховуючи початкову температуру в приміщенні. Термоголовка рідинного типу VALTEC за допомогою гайки накидного ти..
579.52 грн.
Термоголовки Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами