Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Країна
  0

Клапани змішувачів Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Якщо вам потрібно тривалий час підтримувати необхідну температуру (до 90 градусів) в системі гарячого водопостачання (навіть якщо повністю відключили холодну воду), то варто звернути увагу на змішувальний триходовий кран VT.MT10NR від VALTEC. Він здатний відреагувати навіть на незначні змін..
2,510.08 грн.
За допомогою триходового термостатичного змішувача крана VT.MT10RU можна легко підтримувати необхідну температуру системи гарячого водопостачання в будь-якому приміщенні автоматично (школі, садочку, на роботі, вдома і т.д.). Товар можна регулювати, крім того, змішувач здатний реагувати не тільки на..
2,508.80 грн.
Даний товар допоможе в автоматичному імпульсному управлінні через термостат або контролер клапанами від фірми Valtec (або аналогічними, які відносяться до трьох-або чотирьохходові). Також є можливість здійснювати регулювання системи опалення або гарячого водопостачання в ручному режимі завдяки пере..
5,461.12 грн.
Шукаєте відповідний сервопривід для управління трьох- і чотирьохходові змішувачами? Пропонуємо вашій увазі виріб серії VT.M106.R від Valtec, яке виготовлено зі сталі і пластика (внутрішня частина і корпус відповідно). Воно допоможе підтримувати необхідну температуру теплоносія з точністю до одного ..
10,304.00 грн.
У фірми Valtec є кілька переваг перед іншими виробниками: вони обов'язково тестують кожен товар перед тим, як віддати його на продаж; до базового набору виробник вкладає паспорт і пропонує гарантію на виріб 10 років; докладна інструкція, яка також входить в комплект, значно спрощує ек..
2,087.36 грн.
Триходові термостатичні змішувальні крани VT.MR01.N можна використовувати для змішувальних, байпасних і вузлів зміщення, які дозволяють отримати необхідну температуру змішаної (холодної та гарячої) води. Регулювати кран можна як ручним (захисно-регулювальним ковпачком), так і автоматичному (термого..
1,957.76 грн.
Італійський виробник Valtec подбав про те, щоб настройка необхідного рівня температури була максимально комфортною. Триходовий змішувач вам просто необхідний, якщо в трубопроводі потрібно розбити воду на два потоки - холодний і гарячий. Конструкція створена таким чином, що шток НЕ буде перекриват..
1,957.76 грн.
Щоб отримати заданий рівень температури змішаної води в байпасах, гідравлічних та інших системах використовують термостатичні змішувальні крани. Ми пропонуємо вибирати змішувачі від Valtec, так як вироби даного виробника завжди якісні і довговічні, крім того, в комплект входить паспорт і інструкція..
1,957.76 грн.
Ремонтнопригодні чотирьохходовий змішувальний кран Valtec VT.MIX04.G для гідравлічних систем (з змішувальними і розділовими вузлами) має високу надійність дякую тому, що він складається всього з 4 основних деталей: корпуса (CW617N) і штока з сегментним затвором з латуні (CW614N), ущільнення штока ..
2,168.00 грн.
Клапани змішувачів Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами