Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
 • Країна
  0
  0

Клапани змішувачів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Якщо дана модель вам підходить, покупка Змішуючий кран з термостатичною головкою 1 " (без сгонов) Gross на сайті Remarm займе всього кілька секунд. На сайті вказані роздрібні ціни, для прорахунку вартості, надсилайте перелік товарів на пошту: Remarm@ukr.net. Для формування знижки на товар, а так..
1,270.51 грн.
Якщо дана модель вам підходить, покупка Змішуючий кран з термостатичною головкою 3/4 " Gross на сайті Remarm займе всього кілька секунд. На сайті вказані роздрібні ціни, для прорахунку вартості, надсилайте перелік товарів на пошту: Remarm@ukr.net. Для формування знижки на товар, а так само для о..
1,544.15 грн.
Якщо дана модель вам підходить, покупка Змішуючий термостатичний клапан 3/4 " Gross на сайті Remarm займе всього кілька секунд. На сайті вказані роздрібні ціни, для прорахунку вартості, надсилайте перелік товарів на пошту: Remarm@ukr.net. Для формування знижки на товар, а так само для отримання ..
1,453.52 грн.
Якщо вам потрібно тривалий час підтримувати необхідну температуру (до 90 градусів) в системі гарячого водопостачання (навіть якщо повністю відключили холодну воду), то варто звернути увагу на змішувальний триходовий кран VT.MT10NR від VALTEC. Він здатний відреагувати навіть на незначні змін..
2,776.78 грн.
За допомогою триходового термостатичного змішувача крана VT.MT10RU можна легко підтримувати необхідну температуру системи гарячого водопостачання в будь-якому приміщенні автоматично (школі, садочку, на роботі, вдома і т.д.). Товар можна регулювати, крім того, змішувач здатний реагувати не тільки на..
2,775.36 грн.
Триходовий кран Gross застосовується в опалювальних системах з метою об'єднання в один потік або поділу в різні потоки теплоносія. Розміри крана - 3/4 " і 1 ", різьблення - внутрішня. Особливістю даного крана виступає можливість як механічної так і автоматичного регулювання потоку. Тиск в системі ..
690.30 грн.
Даний товар допоможе в автоматичному імпульсному управлінні через термостат або контролер клапанами від фірми Valtec (або аналогічними, які відносяться до трьох-або чотирьохходові). Також є можливість здійснювати регулювання системи опалення або гарячого водопостачання в ручному режимі завдяки пере..
6,041.36 грн.
Шукаєте відповідний сервопривід для управління трьох- і чотирьохходові змішувачами? Пропонуємо вашій увазі виріб серії VT.M106.R від Valtec, яке виготовлено зі сталі і пластика (внутрішня частина і корпус відповідно). Воно допоможе підтримувати необхідну температуру теплоносія з точністю до одного ..
11,398.80 грн.
Головним завданням термостатичні змішувачі RBM виступає функція контролю температури в системі. Він здатний домогтися оптимальної температури шляхом змішування або розділення потоків теплоносія. Головною його перевагою є те, що він не потребує електриці, при цьому він точний і простий у використан..
3,469.17 грн.
Запобіжна арматура Fado - це одна з ключових складових вашої водопровідної системи. Головним завданням запобіжних елементів є захист вашої системи від всіляких поломок, потопів та перепадів. У лінійку запобіжної арматури входять: воздухоотводчики, групи безпеки, манометри, термоманометри, підривні..
5,301.56 грн.
Запобіжна арматура Fado - це одна з ключових складових вашої водопровідної системи. Головним завданням запобіжних елементів є захист вашої системи від всіляких поломок, потопів та перепадів. У лінійку запобіжної арматури входять: воздухоотводчики, групи безпеки, манометри, термоманометри, підривні..
9,445.75 грн.
У фірми Valtec є кілька переваг перед іншими виробниками: вони обов'язково тестують кожен товар перед тим, як віддати його на продаж; до базового набору виробник вкладає паспорт і пропонує гарантію на виріб 10 років; докладна інструкція, яка також входить в комплект, значно спрощує ек..
2,309.14 грн.
Триходові термостатичні змішувальні крани VT.MR01.N можна використовувати для змішувальних, байпасних і вузлів зміщення, які дозволяють отримати необхідну температуру змішаної (холодної та гарячої) води. Регулювати кран можна як ручним (захисно-регулювальним ковпачком), так і автоматичному (термого..
2,165.77 грн.
Італійський виробник Valtec подбав про те, щоб настройка необхідного рівня температури була максимально комфортною. Триходовий змішувач вам просто необхідний, якщо в трубопроводі потрібно розбити воду на два потоки - холодний і гарячий. Конструкція створена таким чином, що шток НЕ буде перекриват..
2,165.77 грн.
Щоб отримати заданий рівень температури змішаної води в байпасах, гідравлічних та інших системах використовують термостатичні змішувальні крани. Ми пропонуємо вибирати змішувачі від Valtec, так як вироби даного виробника завжди якісні і довговічні, крім того, в комплект входить паспорт і інструкція..
2,165.77 грн.
Ремонтнопригодні чотирьохходовий змішувальний кран Valtec VT.MIX04.G для гідравлічних систем (з змішувальними і розділовими вузлами) має високу надійність дякую тому, що він складається всього з 4 основних деталей: корпуса (CW617N) і штока з сегментним затвором з латуні (CW614N), ущільнення штока ..
2,398.35 грн.
Клапани змішувачів

Клапан змішувача є сантехнічною арматурою, яка служить для забезпечення певній мірі нагріву рідини змішенням потоків з різною температурою. Сама температура регулюється за допомогою зміни співвідношення потоків.

Клапан змішувача : за яким принципом він працює?

Для того, щоб зрозуміти, як саме функціонує клапан змішувач, необхідно ознайомитися з деякими завданнями, які він вирішує. Йдеться про:

 • Відвертанні низькотемпературних корозій твердопаливних котлів. Триходовий клапан змішувача встановлюють на подаючу трубку, по команді в обратку підмішується гарячий теплоносій з подаючого трубопроводу. Як результат-виходить продовжити експлуатаційний термін чавунних котельних теплообмінників.
 • Оптимізації підігрівання декількох бойлерів за допомогою сонячних колекторів. Як відомо, сонячна енергія є найдешевшою. Завдяки клапану змішувача з'являється можливість по команді датчиків бойлера направляти підігріті теплоносії і необхідні акумулюючі баки.
 • Збереженні енергії. Якщо є присутніми декілька теплових джерел, перевага віддається більше бюджетному. Термостатичний клапан змішувача в системах, що мають на увазі декілька джерел тепла, використовується самий бюджетний. Приміром, у разі спільної роботи теплового насоса з газовим котлом перевага віддаватиметься тепловому насосу.

Вище були описані деякі випадки, по яких можна купити клапан змішувача і ефективно користуватися ім. На ділі ж сфера застосування подібних виробів набагато ширше і сучасні опалювальні, охолоджувальні, водопровідні системи рідко коли обходяться без таких практичних клапанів.

Що стосується конструктивних особливостей, то клапан змішувача оснащений латунним або чавунним корпусом, іноді з нікельованим покриттям. Усередині розташовується розділовий механізм. Триходові моделі включають два вхідних і одно вихідний отвір. Також продаються і чотириходові клапани, спрямовані на отримання роздільних регульованих контурів.

Де можна вигідно купити клапан термосмесительный?

Сучасні отопительныне системи і устаткування, пов'язане з водопостачанням, істотно збільшують комфорт проживання і оптимізують споживання ресурсів. Ключовий параметр, який має бути характерним для інженерної системи, полягає в економічності. Щорічно вартість енергоносіїв лише росте. В результаті створення подібних систем потребує високоякісного сучасного устаткування змішувача і розділового, одним з яких і вважаються клапани. Існують самі різні види клапанів змішувачів, що прекрасно справляються з тими або іншими завданнями.

Сьогодні купити клапан термосмесительный не складає труднощів. Досить звернутися в інтернет-магазин "РемАрматура", ознайомитися з солідним асортимент і вчинити купівлю. При цьому вибирати подібні вироби слід максимально ретельно. Наприклад, рекомендується звертати увагу на продукцію від таких брендів як Valtec, Gross, RBM.

Після вивчення нашого каталогу ви зможете вибрати, а потім клапан змішувача купити за цілком доступною вартістю. Якщо з'являться додаткові питання, можна зв'язатися з кваліфікованими менеджерами, які дадуть відповідь на усі питання і порадять кращі варіанти. Звертайтеся, бажаємо удачі!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами