Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
 • Країна
  0

Редуктори тиску для води Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Обмежувач витрати Valtec 084 на сьогоднішній день пристрій дуже актуальне. Головне завдання обмежувача - точний розрахунок витрати води в кожній з квартир, а так само безперебійна подача води в усі квартири будинку, включаючи верхні поверхи навіть в пікові години користування. Це пристрій унікальн..
802.24 грн.
Редуктор тиску Valtec 082 застосовується тоді, коли тиск в системі може перевищувати заданий в системах водопостачання і опалювання. Вбудований в пристрої манометр дає можливість задати точну настройку вихідного тиску, а так же контролювати його. Рекомендується встановлювати його прямо на вході во..
726.08 грн.
Мембранний редуктор тиску VT.085.N - це універсальний пристрій яке в першу чергу контролює заданий в системі тиск, а в другу - дотримується його. Він застосуємо в різних системах призначених для транспортування рідин і газів, які не шкодять матеріалами, а так само в опаленні і водопостачанні. Темп..
1,650.56 грн.
Поршневий редуктор тиску з манометром Valtec 088 необхідна річ для систем в яких періодично підвищується тиск, оскільки він здатний його знизити до необхідних показників. При різких перепадах тиску пристрій не допустить відхилення від норми більше ніж на 10%. Використовується даний пристрій в буди..
759.04 грн.
Поршневий редуктор тиску Valtec 087 - пристрій який надійно захистить вашу сантехніку від високого давленія.Его зона дії - системи транспортування води, газів, інших рідин, які не здатні принести шкоду пристрою, а так само незамерзаючі теплоносії. Редуктор працює по поршневому принципом, на виході..
648.32 грн.
Редуктори тиску для води Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами