Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Зворотні клапани Valvo

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Спускний клапан 1/2 " допомагає забезпечити стабільну, надійну і безпечну роботу бойлера і систем гарячого водопостачання. Принцип роботи простий: Ви можете контролювати температуру води, якщо вона нагрівається в баку більше ніж потрібно, уникнути закипання, постійного зростання тиску і кінцевого р..
127.09 грн.
Клапан крильчатий Valvo виготовлений з якісний сантехнічної латуні ЛС-59, є запірною арматурою для трубопровідних систем, які транспортують гарячу і холодну воду, стиснене повітря та інші середовища, які неагресивні до матеріалів вироби. Його можна монтувати / демонтувати в будь-якому положенні,..
128.86 грн.
Щоб арматура унітазу в будинку, в офісі, на підприємстві і т.д. не вийшла з ладу в невідповідний момент краще купувати тільки перевірені товари, одним з них є кран Валве в унітаз кульовий 15 1/2 " 10 * 100. З його допомогою Ви можете усунути гучний шум зливу і будь-які протікання, а також перекри..
68.68 грн.
Сітка VALVO використовується зі зворотним клапаном в системах водопостачання і здійснює первинну фільтрацію води від піску, глини, іржі, мікроорганізмів, хімічних елементів і інших частинок. Вона виготовляється з нержавіючої сталі, а ущільнювачі з нейлону. Сітка необхідна для нормальної працездат..
10.97 грн.
Зворотні клапани Valvo
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами