Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Зворотні клапани Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Зворотний клапан з дренажем і відводом повітря Valtec VT.171.N це многозадачное, комбінований пристрій. У першу чергу, він захищає трубопровід від протилежного потоку робочого середовища, так само він видаляє накопичилася повітря при вертикальній установці і виводить воду після кл..
408.96 грн.
Зворотний клапан з латунним золотником VT.151.N забезпечує комфортну і безпечну транспортування робочого середовища в єдиному напрямку. Придатний до використання в питне і опалювальному водопостачанні, для стисненого повітря і будь-яких рідин, які не принесуть шкоди виробу. З огляду..
181.12 грн.
Зворотний клапан нікельований VT.161.N використовується для захисту від протікання. З огляду на, що на клапані відсутні труться, можлива установка в якому завгодно положенні. Його номінальний тиск безпосередньо залежить від типорозміру і коливається від 25 до 40 Бар. Що стосується температ..
152.96 грн.
Зворотний клапан VT.202.N приємно здивує власників будинків з гравітаційної опалювальної системою. У подібних випадках, частіше за все вдаються до установці насосів .. Він виконує функцію основного спонукача циркуляції і допомагає швидше < / p> обігріти б..
1,309.44 грн.
Зворотні клапани Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами