Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
  0
 • Вид
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Країна
  0

Клапани балансувань

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Балансувальний клапан RBM - це універсальний прилад, який дозволяє регулювати і вимірювати витрату проходять через нього рідин. Використовується клапан переважно в опаленні, одними з його достоїнств варто відзначити: точне регулювання витрати, циферблат із зазначеним витратою на рукоятці клапана, ..
1,395.01 грн.
Компанія Tiemme виготовляє вироби для водотеплопостачання з початку 80 років. Сьогодні вона широко відома в світі і ми на собі можемо відчути переваги виробів Tiemme. Всі вироби виготовляються виключно на території Італії, що гарантує продукції надійність, висока якість, довговічність і абсолютн..
1,895.36 грн.
Балансувальний клапан VALTEC марки VT.054.N - це регулюючий елемент ручного типу, який дає можливість гарантувати рівнозначний теплової комфорт всіма складовими водяної системи опалення за допомогою властивого йому гідравлічного з'єднання контурів і петель. Крім актуальності застосування даного..
595.52 грн.
Клапани балансувань

Ефективна робота системи опалювання частенько визначається її збалансованістю, що дозволяє нівелювати шанс виникнення ситуацій, коли в одному радіаторі опиняється надто багато об'єму теплоносія, а в іншій, навпаки, подається не особливо велика кількість. Для цього у складі системи опалювання обов'язково має бути присутнім клапан балансування, завдяки принципу роботи якого з'являється можливість здійснення гідравлічного балансування потоків теплоносія по різних елементах системи опалювання або стабілізації циркуляційного тиску, температури.

Клапани балансувань і їх класифікація

Клапан балансування продається в декількох різновидах. Йдеться про:

 • Автоматичною (динамічною). Можливість підтримки постійного перепаду тиску в стояках, що мають двотрубну, або витрата в стояках, що має однотрубну опалювальну систему.
 • Ручних (статичних). Використовуються як регулювальна діафрагма в тих системах, де відсутній автоматично регулюючий пристрій або встановлений регулятор не може обмежити граничне значення витрати.

Необхідно розуміти, що сучасні опалювальні системи, в яких застосовуються радіаторні терморегулятори, є динамічними системами. В процесі роботи радіаторний регулятор на постійній основі реагує навіть на невеликі зміни температури повітря, міняючи витрату теплоносія, через що система опалювання починає функціонувати динамічно. Такий режим роботи обумовлений необхідність використання автоматичних клапанів балансувань, які і є більше затребуваними.

Перш ніж клапани балансувань купити, необхідно врахувати, що виріб також класифікується залежно від інших параметрів, таких як:

 • Використовуване робоче середовище: вода, пара, гліколевий розчин.
 • Параметри робочого середовища : тиск, витрата, температура.
 • Місце установки : зворотний або подаючий трубопровід, байпас.
 • Тип будови (одноквартирна або громадська).
 • Робоча функція, що передбачає можливість регулювання тиску, температури, витрати робочого середовища. Можна комбінувати.
 • Тип приєднання. Різьбова або фланцева різновиду.

Сьогодні вищеописані клапани виготовляються з самих різних матеріалів. Так, статичні моделі зазвичай оснащуються латунню або чавуном. Що стосується динамічних виробів, то в даному випадку активно застосовуються матеріали за типом латуні, чавуну або вуглецевої сталі, що служить для забезпечення необхідних технічних характеристик.

Купити клапани балансувань в інтернет-магазині "РемАрматура"

Для справного функціонування опалювальної системи необхідно добитися її збалансованості. Досягається це за допомогою використання клапанів балансувань. За допомогою принципу роботи такої деталі вийде пов'язати потоки теплоносія по різних системних компонентах, а також попрацювати над стабілізацією температури і тиску в ній.

У нашому інтернет-магазині продаються клапани балансувань Valtec і RBM за цілком демократичною вартістю. Пропонується ознайомитися з великим каталогом, який включає безліч моделей, для яких характерні різні параметри, робочі характеристики, матеріали виготовлення і інші показники. Завдяки великій кількості продукції вийде визначитися з самим відповідним варіантом для конкретних випадків. Клапан балансування ціна і правда приємно здивує навіть клієнтів з невеликим бюджетом.

У разі виникнення додаткових питань рекомендується звертатися до менеджерів інтернет-магазину і консультуватися з ними.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами