Сталеві радіатори KERMI

Ця категорія порожня.
Сталеві радіатори KERMI

Сталеві радіатори Kermi-кращі у своїй справі!

Kermi радіатор Маленьке містечко Платлинг в Нижній Баварії відоме тим, що саме звідси в усі куточки світу вирушають одні з найвідоміших популярних приладів опалювання-радіатори фірми Kermi. Німецька компанія, якій належить бренд Kermi, почала свій шлях на ринку опалювальних систем більше п'ятдесяти років тому, і за цей час вийшла в лідери серед постачальників. Компанія на сьогодні робить кращі опалювальні системи в Європі, використовуючи при цьому новітні технологічні досягнення. Велику популярність отримали ці вироби і серед українських покупців.

Особливості радіаторів Kermi

Kermi розділяють головну властивість усіх сталевих радіаторів-демократичну ціну. Особливо при порівнянні з іншими категоріями-алюмінієвими і біметалічними. Сьогодні радіатори Kermi купити в Києві можуть собі дозволити практично все. За рахунок наявності П-образних виступів у багато крат збільшується конвекція повітряних потоків, а впровадження інноваційної технології Х2 (послідовне з'єднання нагрівальних пластинів) у декілька разів підвищує коефіцієнт тепловіддачі.

сталеві радіатори

Чому коштує радіатори Kermi купити в Києві:

 • низька теплова інерція;
 • порівняно мала вага;
 • простота в установці і монтажі;
 • приємний естетичний вигляд.

  Як вибрати радіатор Kermi

  Вироби завоювали своє гідне місце і на нашому ринку опалювальних систем. Сьогодні тисячі українських сімей хочуть радіатори Kermi купити в Києві.

  • Час нагріву скорочується на 25энергосбережение зростає на 11экономия енергії-6Мы пропонуємо вам моделі одно-, двух-, трьохпанельних сталевих радіаторів з бічним і нижнім підключенням заввишки в 300-900 мм і шириною 400-3000 мм.

   Виготовляються радіатори цієї марки із сталі найвищої проби. З верхнім і бічним екраном, а також з міцним глянсовим покриттям. Ці вироби не потребують подальшого додаткового фарбування.

   Кімната 7 кв. м

   (7*2,7*41)

   Кімната 10 кв. м

   (10*2,7*41)

   Кімната 12 кв. м

   (12*2,7*41)

   Потужність радіатора Kermi

   775 Вт

   1107 Вт

   1328 Вт

   Проте потрібно не забувати до нормативної потужності додати хоч би 10 20чтобы вже бути абсолютно спокійним, що спроектована теплосистема збалансована і достатня.

   Також при купівлі радіаторів Kermi потрібно пам'ятати, що вони діляться на дві категорії з нижнім підключенням (маркіровка KERMI FKV (FTV)) і підключенням бічним (KERMI FKO (FTO)).

   Радіатори Kermi-німецька якість

   Головне достоїнство цієї фірми-бездоганна німецька якість і надійність виробів. Успіх став можливий завдяки особливим технологіям, вживаним при виробництві. Запатентована технологія виробника-істотно скорочений час нагрівання і збільшення тепловипромінювання до 100Это досягається за рахунок почергового нагріву сталевих пластинів, що також дозволяє істотно понизити витрати на обігрів.

   Купити радіатори Kermi можна в інтернет-магазині Бытремарматура. Наша компанія офіційний постачальник сталевих радіаторів Kermi в Україні, а це означає, що ціна сталевих радіаторів Kermi в нашому магазині одна з найпривабливіших на вітчизняному ринку. Щоб дізнатися більше про радіатори Kermi дзвоните по телефонах в Києві-(044) 425-86-80, (044) 425-86-81, (063) 237-29-05, (097) 989-59-96

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами