Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
  0
 • Довжина, мм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Подвід води
  0
  0
 • Тип радіатора
  0
  0
  0
 • Висота, мм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0
  0
  0
 • Потужність

Сталеві радіатори

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сталеві радіатори

Сталевий радіатор опалювання є досить поширеним класом обігрівачів, оскільки для нього характерний високий рівень тепловіддачі, при цьому невелика вартість і естетичний зовнішній вигляд. У конструктивному плані такі пристрої є прямокутними панелями, оснащеними двома звареними сталевими листами, в яких є присутніми канали для води.

Сталевий радіатор опалювання і його переваги

Перш ніж вибрати сталевий радіатор у свою квартиру або будинок, споживачі зазвичай знають, яка опалювальна система вже проведена до будови або планується до установки. Відповідно, відомий рівень водяного тиску в цій системі. Якщо він не перевищує 13 атмосфер, то основним варіантом батарей можуть стати вищеописані вироби. Йдеться про цілісну конструкцію із сталевих штампованих листів, усередині яких розташовуються канали, по них відбувається рух теплоносія. Додатково радіатор оснащений сталевими пластинами, що відрізняються П-образним рифленням, завдяки якому і формується теплова конвекція, що покращує ефективність огрівальної здатності. Власники цих виробів стверджують, що їх ККД складає більше 75 відсотків.

Радіатори опалювання сталеві ціна-ця, найімовірніше, головна перевага конструкції. Окрім усього іншого, оскільки вона є єдиною монолітною системою, здійснювати її монтаж досить легко.

Сталевий радіатор і його види

Сьогодні можна сталеві радіатори купити різних видів йдеться про:

 • Панельних. Є повноцінною панеллю, яка була зварена з двох пластинів, а між ними відбувається циркуляція теплоносія. Такі моделі зазвичай монтуються як на стіну, так і на підлогу у будинку або квартирі. У цьому устаткуванні є присутніми функції секційних і конвекційних моделей, для них характерний привабливий зовнішній вигляд і прекрасна гріюча здатність. Його гідність полягає в можливості купівлі виробу, що має відповідні габарити і конфігурацію для користувача.
 • Трубчастих. Включають декілька тонких труб, які іноді досягають аж до 3 метрів у висоту. Зазвичай ці моделі застосовуються у будинках з невеликою поверховістю або адміністративних будівлях. Подібні батареї випускаються в щонайширшому діапазоні моделей і в різних колірних рішеннях, для них характерна гігієнічність і високий рівень безпеки. Також вони відрізняються тривалим експлуатаційним терміном.

Купити сталевий радіатор на вигідних умовах

Сучасні виробники дозволяють купити радіатори опалювання сталеві практично будь-яких різновидів. Наприклад, солідний асортимент пропонується в перевіреному інтернет-магазині Remarm. Тут продаються такі моделі, які можуть забезпечити прекрасний обігрів приміщення і підтримувати в нім комфортну температуру.

Вартість сталевих радіаторів у нас є цілком демократичною і дозволяє клієнтам непогано заощадити. У разі виникнення додаткових питань рекомендується звертатися до грамотних менеджерів інтернет-магазину і детально консультуватися з ними. Звертайтеся, бажаємо удачі!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами