Конвектори

Ця категорія порожня.
Конвектори

Електричні конвекторы-один з найпоширеніших огрівальних приладів в нашій країні. Цьому сприяє споживчі якості конвекторов, які відрізняють їх від інших обігрівачів. По-перше, конвектор працює безшумно, по-друге, він починає нагрівати повітря практично відразу і робить це досить швидко, завдяки, власне, явищу конвекції (переміщенню повітряної маси із-за прогрівання). У третіх конвекторы мають естетичний вигляд і компактні розміри. У четвертих вони дуже гнучко управляються, тобто у багатьох моделях є електронне управління і датчик температури, завдяки яким можна виставити потрібну температуру і конвектор підтримуватиме її в плині заданого часу. Також конвекторы досить безпечні в порівнянні з деякими іншими обігрівачами, як наприклад масляні обігрівачі або тепловентиляторы.

Щоб вибрати собі електричний конвектор потрібно розуміти основні параметри цієї групи товарів. Розглянемо найголовніші з них.

Потужність. Більшість електричний конвекторов володіє потужність в діапазоні від 500 до 2500 ватів. При підборі конвектора зазвичай розраховують потужність по наступній формулі 1 квадратний метр = 100 ватів. Тобто конвектор потужністю 1500 ватів може обігріти кімнату площею до 15 квадратних метрів. Але не заважає брати конвектор із запасом потужності, оскільки настроїти обігрівач працювати на зниженій потужності завжди можна, а ось якщо потужності раптом не вистачить, узяти її буде вже нізвідки.

Ширина. Конвекторы досить широкі і це потрібно враховувати. Саме завдяки великій ширині конвектор може досить швидко прогрівати кімнату, але у потужних моделей ширина може бути дуже великою. Тому потрібно заздалегідь підібрати місце під конвектор і враховувати його розміри при купівлі. Також звертайте увагу на загальні габарити пристрою.

Управління. Управління у конвекторов може бути простим механічним і електронним. Електронне управління значно розширює можливості налаштування конвектора і дає можливість економити електроенергію. Але якщо струм у вашому будинку має проблеми (перепади напруги, електроперешкоди), то ніжна електроніка може "глючить" і рекомендується зробити вибір на користь надійнішої і простішої механіки.

Додаткові опції. У конвектора можуть бути також додаткові відмінності як, наприклад, захист від вологи, що дозволяє розмістити таку модель у ванній кімнаті або датчики руху, що дозволяє економити на обігріві приміщення, коли в нім нікого немає. Це теж варто враховувати при виборі оптимальної моделі електричного конвектора.

Але кращий спосіб не помилитися у виборі електричного конвектора-це довіритися професіоналам. Звернувшись в компанію РемАрматура, ви можете бути упевнені, що вам запропонують найоптимальніший варіант за кращою ціною у Києві і в усій Україні.

Компанія РемАрматура пропонує своїм клієнтам увесь асортимент модельного ряду продукції марки Polvax.

polvax 1.jpgНа українському ринку опалювальних систем компанія Polvax займає особливе місце. По-перше, переконлива частина виробництва цієї компанії знаходиться в Україні, а це означає робочі місця, місцеві податки і вклад у вітчизняну економіку. Також це говорить про довготривалі плани Polvax в присутності в Україні, добре продуману логістику, моментальну доступність усього модельного ряду своїх продуктів і гарантію своєчасного і якісного сервісу. По-друге, попри те, що це вітчизняна компанія, Polvax має безпосередній зв'язок зі своїми європейськими партнерами і комплектується фахівцями і менеджментом світового рівня, тому продукція, що випускається цією маркою, відповідає найвищим світовим стандартам. Причому цінова політика Polvax, враховуючи його вітчизняне походження, цілком розумна і демократична.

Головним напрямом компанії Polvax стали конвекторы, ексклюзивне право на виробництво, яких Polvax- Україна отримала в 2010 році. Всього за чотири роки конвекторы Polvax українського виробництва зайняли свою гідну нішу на ринку опалювального устаткування і захопили досить відчутну долю в сегменті конвекторов. Усе додаткове устаткування, що не випускається в Україні, Polvax поставляє в нашу країну безпосередньо з інших своїх заводів в Східній Європі.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами