Радіатори опалення

Радіатор-компонент опалювальної системи. Складається з секцій з теплоносієм усередині кожної. Тепло від приладу виходить за рахунок випромінювання, теплопровідності або конвекції. Можливості радіаторів різняться залежно від конструкції і матеріалів виготовлення. Радіатори опалювання купити в Києві легко з компанією РемАрматура.

Біметалічні радіатори опалювання

Це каркас з горизонтальних і вертикальних труб (мідь, сталь). У порожнинах знаходиться теплоносій. Зовні конструкції є пластини, які приварені або приєднані за допомогою литва. Секції приладу сполучені один з одним за допомогою ніпелів з прокладеннями. Переваги: компактність, можливість використання в дитячих (немає гострих кутів і гарячих панелей), термін служби 25 років, міцність і корозійну стійкість, використання у будь-яких опалювальних системах, велику віддачу тепла, можливість ремонту окремої секції замість усього радіатора, швидке регулювання температур. Біметалічні радіатори опалювання витримують високий тиск.

Алюмінієві батареї опалювання

Робляться за допомогою литва під тиском, покриваються захисним шаром оксиду, декількома шарами емалі. Вибираючи радіатори опалювання, купити в Києві їх можна на сайті компанії Ремарм. Конструкція є секціями (кожна на 3 елементи), сполученими болтами. Переваги: легкість, елегантність, високий показник тепловіддачі, мала інерційність, прийнятна вартість при високій потужності, простий монтаж і відхід. Не розраховані на серйозний гідроудар. Невисока корозійна стійкість.

Сталеві радіатори опалювання

Виготовляються з листів стали. Конструкція: перший варіант-прямокутна панель, в якій ці листи зварені один з одним і є водні канальці, другий-комбінація труб, розміщених паралельно (нагадують старі чавунні батареї). Переваги: вибір типоразмеров, зовнішня естетика, висока тепловіддача. Одні з найбільш дешевих. На великий тиск не розраховані.

 

Вибираючи модель радіатора, враховують потужність, кількість секцій і показники тиски, на які розрахований прилад. З питання секцій варто підібрати радіатор із запасом-10 ормативной потужності агрегату.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами