Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
 • Обсяг бака
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Розширювальні баки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
ZILMET CAL-PRO 105 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 105 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкос..
5,297.28 грн.
ZILMET CAL-PRO 12 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 12 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкосно..
1,012.16 грн.
ZILMET CAL-PRO 150 це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 150 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкосно..
6,682.56 грн.
ZILMET CAL-PRO 18 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 18 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкосно..
1,136.00 грн.
ZILMET CAL-PRO 200 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 200 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкос..
8,636.48 грн.
ZILMET CAL-PRO 25 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 25 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкосно..
1,301.44 грн.
ZILMET CAL-PRO 250 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 250 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкос..
10,464.32 грн.
ZILMET CAL-PRO 300 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 300 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкос..
12,858.24 грн.
ZILMET CAL-PRO 35 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 35 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкосно..
1,947.84 грн.
ZILMET CAL-PRO 35 з ніжками - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 35 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляці..
2,274.56 грн.
ZILMET CAL-PRO 4 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 4 літри. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкосного ..
830.08 грн.
ZILMET CAL-PRO 400 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 400 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкос..
17,520.32 грн.
ZILMET CAL-PRO 50 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 50 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкосно..
2,405.76 грн.
ZILMET CAL-PRO 50 з ніжками - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 50 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляці..
2,731.52 грн.
ZILMET CAL-PRO 500 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 500 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкос..
21,932.80 грн.
ZILMET CAL-PRO 600 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 600 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкос..
27,728.64 грн.
ZILMET CAL-PRO 700 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 700 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідко..
32,770.88 грн.
ZILMET CAL-PRO 8 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 8 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкосного..
910.08 грн.
ZILMET CAL-PRO 80 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 80 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкосно..
3,827.52 грн.
ZILMET CAL-PRO 800 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 800 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкос..
42,671.36 грн.
ZILMET CAL-PRO 900 - це добротний розширювальний бак від італійського товароізготовітеля ZILMET, ємністю 900 літрів. Бак розширювальний купити рекомендується для застосування в системах обігріву замкнутої специфіки, з наявністю підключеного насосного обладнання, що забезпечує циркуляцію жідкос..
54,668.80 грн.
Гидроаккумулятор Roda 100 літрів горизонтальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принц..
3,753.52 грн.
Гидроаккумулятор Roda 100 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює ..
3,753.52 грн.
Гидроаккумулятор Roda 12 літрів вертикальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принципо..
787.28 грн.
Гидроаккумулятор Roda 150 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює ..
5,449.20 грн.
Гидроаккумулятор Roda 18 літрів вертикальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принципо..
859.95 грн.
Гидроаккумулятор Roda 200 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює ..
7,387.13 грн.
Гидроаккумулятор Roda 24 літри вертикальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принципом..
913.24 грн.
Гидроаккумулятор Roda 24 літра горизонтальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принцип..
1,120.36 грн.
Гидроаккумулятор Roda 300 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює ..
8,840.57 грн.
Гидроаккумулятор Roda 35 літрів вертикальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принципо..
1,507.95 грн.
Гидроаккумулятор Roda 50 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює з..
1,974.26 грн.
Гидроаккумулятор Roda 50 літрів горизонтальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принци..
1,974.26 грн.
Гидроаккумулятор Roda 500 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює ..
13,200.91 грн.
Гидроаккумулятор Roda 80 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює з..
3,269.04 грн.
Гидроаккумулятор Roda 80 літрів горизонтальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принци..
3,269.04 грн.
Фланець для розширювального бака від ТМ ZILMET серії Ultra Pro, об'ємом 200л-300л, застосовується, як кріпильний елемент мембранного компонента. Він є, як впускних отвором для водозакачкі, так, і випускним отвором для виведення води з розширювального бака. Особливістю даного змінного нержавіючог..
2,551.68 грн.
Фланець для розширювального бака від ТМ ZILMET серії Ultra Pro, об'ємом 8л -100л, застосовується, як кріпильний елемент мембранного компонента. Він є, як впускних отвором для водозакачкі, так, і випускним отвором для виведення води з розширювального бака. Особливістю даного змінного нержавіючого..
757.76 грн.
Компенсаційний бак Roda 100 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працю..
3,511.28 грн.
Компенсаційний бак Roda 12 літрів вертикальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принци..
738.83 грн.
Компенсаційний бак Roda 150 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працю..
5,449.20 грн.
Компенсаційний бак Roda 18 літрів вертикальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принци..
807.87 грн.
Компенсаційний бак Roda 200 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працю..
7,023.77 грн.
Компенсаційний бак Roda 24 літри вертикальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принцип..
859.95 грн.
Компенсаційний бак Roda 300 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працю..
8,234.97 грн.
Компенсаційний бак Roda 35 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює..
1,562.45 грн.
Компенсаційний бак Roda 5 літрів вертикальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принци..
690.38 грн.
Компенсаційний бак Roda 50 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює..
1,859.20 грн.
Компенсаційний бак Roda 8 літрів вертикальний Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює за принцип..
702.50 грн.
Компенсаційний бак Roda 80 літрів вертикальний з ніжками Розширювальні баки Roda - це пристосування за допомогою яких компенсується зайвий тиск викликане нагрівальним елементом. Сфера застосування розширювальних баків досить широка, вони стануть в нагоді в кожної інженерної системі, що працює..
3,147.92 грн.
Розширювальні баки

Коли відбувається охолодження теплоносія, його об'єм починає поступово зменшуватися, через що порушуються циркулюючі процеси. Щоб забезпечити нормальне функціонування автономної системи опалювання, необхідно, щоб тиск в ній завжди залишався на належному рівні. Завдання "контроллерів" сьогодні доводиться на розширювальні баки. Таке устаткування може бути відкритим і призначатися для того, щоб заповнювати спад об'єму води при витоку, а також знижувати її температуру, і закритим, яке перебуває під змінним, але обмеженим надмірним тиском.

Що є розширювальним баком?

Розширювальні баки Києвом є сталеві герметичні місткості, розділені на декілька порожнин за допомогою мембрани з гуми. У одну порожнину поступає водопровідна вода, в іншу спрямовується повітря. Бак разом з системою водопостачання функціонують таким чином: за допомогою насоса нагнітається вода в порожнину під тиском. Після цього відбувається автоматичні відключення насоса.

Коли точки водорозбору відкриваються, починається витискування води з бака в систему до тих пір, поки рівень тиску не буде максимальним. Далі за допомогою реле знову відбувається запуск насоса. Він продовжує працювати до моменту, поки тиск не досягне свого максимуму.

Перш ніж купити розширювальні баки, слід робити акцент на певних параметрах за типом:

 • Об'єму.
 • Матеріалів мембрани і корпусу.
 • Додаткових функцій (йдеться про деаерацію палива, автоматичному підживленню системи і так далі).

Черговий чинник, важливий для обліку, полягає в розмірах будівлі або приміщення. Приміром, щоб забезпечити водою декілька точок водорозбору, знадобиться модель хоч би на 80 літрів, а для п'яти точок знадобиться столітрове устаткування і так далі.

Також варто знати про ключові компоненти вищеописаного виробу. Йдеться про сталевий корпус, гумову діафрагму, системі комунікаційних патрубків і так далі. В процесі нагрівання теплоносія за допомогою котла водяний об'єм трохи збільшується, внаслідок чого створюється надмірний рівень тиску в мережевих комунікаціях. Завдяки розширювальній місткості компенсується надлишок тиску, акумулюються надлишки теплоносія. Зазвичай подібні вироби монтують в найвищих системних точках за типом горищ або дахів будівель.

Щоб розширювальні баки ціна знаходилася на цілком прийнятному рівні, рекомендується звертатися в перевірені і надійні інтернет-магазини, які зарекомендували себе виключно в позитивному ключі і пропонують досить широкий асортимент.

Переваги співпраці з нами

У нашому інтернет-магазині у того, що кожного, що бажає буде реальна можливість купівлі розширювальних баків на максимально вигідних умовах. Тут можна купити устаткування за адекватною вартістю з можливістю доставки у будь-який український населений пункт. Додатково можна виділити переваги наших товарів :

 • Високий рівень якості.
 • Адекватна цінова політика.
 • Довгострокова гарантія.

При виникненні додаткових питань рекомендується звертатися до наших кваліфікованих менеджерів і консультуватися з ними. Чекаємо ваших дзвінків!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами