Фільтр товарів
  • Производитель
    0
  • Вид
    0
  • Країна
    0
  • Потужність

Конденсаційні газові котли Protherm

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Настінний котел моделі Lynx Condens 18/25 MKV - це газовий конденсаційний опалювальний прилад, інноваційна інженерна розробка для якісного обігріву приміщення з поганими показниками якості природного газу. Основне завдання конденсаційного котла Protherm стабілізація і збільшення ефективності вит..
36,864.00 грн.
Настінний котел моделі Lynx Condens 25 MKО - це газовий конденсаційний опалювальний прилад, інноваційна інженерна розробка для якісного обігріву приміщення з поганими показниками якості природного газу. Основне завдання конденсаційного котла Protherm стабілізація і збільшення ефективності витрат..
37,632.00 грн.
Настінний котел моделі Lynx Condens 25/30 MKV - це газовий конденсаційний опалювальний прилад, інноваційна інженерна розробка для якісного обігріву приміщення з поганими показниками якості природного газу. Основне завдання конденсаційного котла Protherm стабілізація і збільшення ефективності ви..
36,864.00 грн.
Настінний котел моделі Lynx Condens 30 MKО - це газовий конденсаційний опалювальний прилад, інноваційна інженерна розробка для якісного обігріву приміщення з поганими показниками якості природного газу. Основне завдання конденсаційного котла Protherm стабілізація і збільшення ефективності витрат..
38,688.00 грн.
Конденсаційні газові котли Protherm
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами