Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
 • Країна
  0
 • Потужність

Конденсаційні газові котли

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Настінний котел моделі Lynx Condens 18/25 MKV - це газовий конденсаційний опалювальний прилад, інноваційна інженерна розробка для якісного обігріву приміщення з поганими показниками якості природного газу. Основне завдання конденсаційного котла Protherm стабілізація і збільшення ефективності вит..
36,864.00 грн.
Настінний котел моделі Lynx Condens 25 MKО - це газовий конденсаційний опалювальний прилад, інноваційна інженерна розробка для якісного обігріву приміщення з поганими показниками якості природного газу. Основне завдання конденсаційного котла Protherm стабілізація і збільшення ефективності витрат..
37,632.00 грн.
Настінний котел моделі Lynx Condens 25/30 MKV - це газовий конденсаційний опалювальний прилад, інноваційна інженерна розробка для якісного обігріву приміщення з поганими показниками якості природного газу. Основне завдання конденсаційного котла Protherm стабілізація і збільшення ефективності ви..
36,864.00 грн.
Настінний котел моделі Lynx Condens 30 MKО - це газовий конденсаційний опалювальний прилад, інноваційна інженерна розробка для якісного обігріву приміщення з поганими показниками якості природного газу. Основне завдання конденсаційного котла Protherm стабілізація і збільшення ефективності витрат..
38,688.00 грн.
Конденсаційні газові котли

З кожним роком все більше людей скаржиться на занадто великі витрати на опалювання, у зв'язку з чим багато хто придбаває конденсаційні газові котли. Якщо в стандартному устаткуванні енергія пропадає разом з парою, то у вищеописаній моделі вона не випаровується, а повертається для того, щоб повторно застосовуватися. В результаті завдяки подібному пристрою з'являється можливість використання паливної енергії максимально вигідно.

Переваги конденсаційних газових котлів

Для цих котлів характерний високий рівень енергоефективності, їх досить активно застосовують в Європі. Державні органи деяких країн взагалі забороняють застосовувати яку-небудь опалювальну техніку окрім тієї, яка використовує конденсатну енергію.

Оскільки опалювальний період в нашій державі вважається досить тривалим, а температурний стовпчик взимку постійно знаходиться на відмітці нижче нуля, то кожен власник, який вирішить купити конденсаційні газові котли, точно зможе оцінити їх безперечні переваги за типом:

 • Економії природного газу (в порівнянні з іншим аналогічним устаткуванням складає приблизно 15 відсотків).
 • Екологічній безпеці (істотна мінімізація шкідливих викидів в довкілля).
 • Можливості застосовувати в малих приміщеннях (моделі відрізняються незначними габаритами).
 • Безшумної роботи (мешкати у будинку стає комфортніше).

Необхідно розуміти, що якщо порівнювати конденсаційні газові котли Київ разом з неконденсаційними моделями, то перші в плані вартості будуть дорожчими. Саме тому встановлювати такого роду агрегат дуже вигідно з точки зору економії в приміщеннях, де ніяк не обійтися без цілодобового обігріву (йдеться про приватні будинки, заміських котеджах і так далі). Лише при споживанні значної кількості тепла купівля і правда стане вигідною і з часом реально окупиться.

Під час спалювання палива в такому пристрої енергія починає передаватися теплоносію як і в стандартному устаткуванні. А ось далі помітні реальні відмінності. Так, пара, що утворюється при згоранні, виводиться на не вулицю, а спрямовується в спеціальну камеру, де доотбирается тепло. Що стосується продуктів згорання, вони остигають до 55 градусів, після чого вода конденсується. Звідси вищеописане устаткування і дістало свою назву.

Енергія, яка в результаті вивільняється, не розчиняється в повітрі, а продовжує напрям в опалювальну систему. Як результат-газова тепловіддача значною мірою збільшується. Попри те, що конденсаційні газові котли ціна для когось може здатися високою, купівля все ж настійно рекомендується. Клієнт гарантовано виправдає свої очікування.

Куди звертатися для купівлі устаткування?

Як вже говорилося раніше, в європейських країнах конденсаційні опалювальні пристрої користуються неймовірною популярністю. У деяких державах більшість котлів відносяться саме до конденсаційними. Обумовлене подібне не лише завищеною вартістю на газ, але і програмами з боку держави, які обмежують використання неэнергосберегающих побутових моделей. Так, в Англії строго забороняється використати які-небудь інші котли окрім конденсаційних. У Україні подібне устаткування поступово стає більше затребуваним і нестримно набирає оберти, що не може не радувати.

У нашому перевіреному інтернет-магазині у вас буде прекрасна можливість купівлі висококласних конденсаційних моделей, що мають різні потужностні параметри, кількість контурів і опції, завдяки яким значно спрощується експлуатація. Звертайтеся і вибирайте кращі варіанти для своїх приміщень. Удачі!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами