Фільтр товарів
  • Производитель
    0
  • Країна
    0
  • Потужність

Котли газові Protherm

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Котел LYNX 24 ВА Protherm це двоконтурний котел, завданням якого є обігрів і подача води. Котел безсумнівно порадує вас своїми компактними габаритами, при цьому він забезпечує ККД в 93%. Він з легкістю зможе обігріти приміщення в 190 м2, при цьому забезпечує постійне гаряче водопостачання. Дл..
19,808.00 грн.
LYNX 24 котел газовий - високоякісний опалювальний прилад настінного специфіки установки, потужністю 24 кВт. Газовий котел «Рись» є порівняно бюджетним, але високонадійні обладнанням для обігріву і підготовки гарячої побутової водоподачи. Незважаючи на те, то ціна газових котлів даної моди..
18,368.00 грн.
LYNX 28 котел газовий - високоякісний опалювальний прилад настінного специфіки установки, потужністю 28 кВт. Газовий котел «Рись» є порівняно бюджетним, але високонадійні обладнанням для обігріву і підготовки гарячої побутової водоподачи. Незважаючи на те, то ціна газових котлів даної моди..
20,480.00 грн.
12 ХТО модифікації Пантера від ТМ Protherm - високоякісний одноконтурний котел газовий, який застосовується, як комфортний опалювальний прилад або обладнання для гарячої водопідготовки. Котел газовий 12 кВт має функціональний зручний ЖК дисплей, що дозволяє вести контроль за параметрами котла і ..
21,949.46 грн.
25 KOV модифікації Пантера від ТМ Protherm - високоякісний одноконтурний котел газовий, який застосовується, як комфортний опалювальний прилад або обладнання для гарячої водопідготовки. Котел газовий 25 кВт має функціональний зручний ЖК дисплей, що дозволяє вести контроль за параметрами котла і ..
21,718.41 грн.
25 KТV модифікації Пантера від ТМ Protherm - високоякісний одноконтурний котел газовий, який застосовується, як комфортний опалювальний прилад або обладнання для гарячої водопідготовки. Котел газовий 25 кВт має функціональний зручний ЖК дисплей, що дозволяє вести контроль за параметрами котла і ..
22,989.17 грн.
30 KOV модифікації Пантера від ТМ Protherm - високоякісний одноконтурний котел газовий, який застосовується, як комфортний опалювальний прилад або обладнання для гарячої водопідготовки. Котел газовий 30 кВт має функціональний зручний ЖК дисплей, що дозволяє вести контроль за параметрами котла і ..
23,913.36 грн.
30 KТV модифікації Пантера від ТМ Protherm - високоякісний одноконтурний котел газовий, який застосовується, як комфортний опалювальний прилад або обладнання для гарячої водопідготовки. Котел газовий 30 кВт має функціональний зручний ЖК дисплей, що дозволяє вести контроль за параметрами котла і ..
24,837.54 грн.
35 KТV модифікації Пантера від ТМ Protherm - високоякісний одноконтурний котел газовий, який застосовується, як комфортний опалювальний прилад або обладнання для гарячої водопідготовки. Котел газовий 35 кВт має функціональний зручний ЖК дисплей, що дозволяє вести контроль за параметрами котла і ..
32,000.00 грн.
23 MOV модифікації Гепард - котел двоконтурний газовий з природним відводом результатів згоряння і опцією підготовки гарячої води, що володіє потужністю 23 кВт. Газовий котел Протерм купити можна для установки в приватних будинках житлового та господарського призначення, квартирах, котеджах і ..
23,392.00 грн.
23 MТV модифікації Гепард - котел двоконтурний газовий з примусовим відведенням результатів згоряння і опцією підготовки гарячої води, що володіє потужністю 23 кВт. Газовий котел Протерм купити можна для установки в приватних будинках житлового та господарського призначення, квартирах, котеджа..
23,744.00 грн.
Котли газові Protherm
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами