Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Країна
  0
 • Потужність

Котли газові Ferroli

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Котел Domina F24 , Ferroli - це компактне настінне пристрій який забезпечує нагрів і подачу води в квартирі або будинку . Цей котел є покращеною версією своїх попередників , оскільки в ньому удосконалені і технічні дані і дизайн . Пристрій здатний обігріти ..
13,969.60 грн.
Котли газові Ferroli

Опалювальну систему з котлом в основі слід враховувати ще на стадії планування/будівництва житла. Продукція Ferroli-це котли різної модифікації і високого якісного стандарту, що монтуються на стіну/поли. Компанія випускає продукцію з 1955 року. Підприємства розташовані в Італії, Іспанії, Німеччині. Показники роботи-400 тис. котлів в рік. Інша продукція Ferroli-кондиціонуюче устаткування, ванни з функцією гідромасажа і душові кабіни, радіатори з алюмінію/стали.

У побутовій сфері популярні настінні агрегати. Підходять для багатоповерхівок, заміських будинків (автономні опалювальні системи). Устаткування частенько не вимагає спорудження окремих приміщень, димарів, інших додаткових заходів. Компактні котли займають мінімум місця.

Інші достоїнства:

Окрім систем опалювання використовуються в комунікаціях постачання гарячої води (для вироблення тепла).

 • економне використання газу;
 • простий монтаж/профілактика;
 • зручне регулювання режимів температур : власники настроюють комфорт під індивідуальні потреби.
 • Особливості: невеликий теплообмінник з алюмінію (служить конденсатором). Камера згорання закрита або відкрита. Перший варіант забезпечує економічність агрегатів і екологічну безпеку (викид шкідливих речовин мінімальний). Котли комплектуються захистом від перегрівання/замерзання, теплообмінниками з міді, антиблокуванням насоса, пальником (атмосферною), постциркуляційною системою. Матеріали виготовлення : чавун, минвата/алюмінієва фольга-для ізоляції.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами