Фільтр товарів
  • Производитель
    0
  • Вид
    0
  • Країна
    0
  • Потужність

Котли електричні Protherm

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Котел 12К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
23,392.00 грн.
Котел 14К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
25,062.40 грн.
Котел 18К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
26,406.40 грн.
Котел 21К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
27,548.80 грн.
Котел 24К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
28,195.20 грн.
Котел 28К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
28,992.00 грн.
Котел 6К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомати..
22,272.00 грн.
Котел 9К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомати..
22,825.60 грн.
Котли електричні Protherm

Електричні котли опалювання

Електричні котли

Електричні котли застосовуються для опалювання і нагріву проточної холодної води. Встановлюються в житлових і виробничих приміщеннях (до 600 м кв.). Котли електричні працюють як незалежний джерела тепла або в зв'язці з іншими котлами (газовими, твердопаливними), використовуються як резервне джерело теплопостачання. Програматор забезпечує гнучке налаштування комфортної температури в приміщенні, інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс налаштувань, а також можливість ступінчастого регулювання потужності роблять управління апаратом максимально простим і зручним. Електричні опалювальні котли швидко реагують на зміни налаштувань температури і забезпечують максимальну ефективність споживання електроенергії. Інтернет магазин Ремарм також пропонує електричні котли купити в Києві з ручним управлінням. Перевага таких моделей-доступна вартість, недолік-відсутність електронного екрану управління.

Переваги електричних котлів

Роботою управляє мікропроцесор, розташований в електронній панелі;

Термовимикач захищає від випадкового перегрівання;

Блок живлення виконаний з напівпровідникових елементів, що забезпечує тиху і надійну роботу;

Автоматична активація оптимальної потужності нагріву (6-ступінчаста система управління потужністю);

ККД 99,4##$;nbsp;

Простий в установці;

Дешевий в обслуговування і швидко окупається;

Що треба знати при виборі електричного котла

Котел електричний KospelПри виборі котла, який працює від джерела змінного струму, зверніть увагу на наступні характеристики

Площа, що обігрівається

Перше, що потрібно зробити-це порахувати площа обігріву. Причому не варто брати модель з потужністю обігріву "упритул". Треба вибрати агрегат, максимальний обігрів якого на десять-двадцять відсотків більший. Наприклад, якщо площа вашого будинку-100 кв. м, то краще електричні котли купити в Києві потужністю в 12 кВт, чим 9 кВт, хоча в характеристиках обох моделей буде вказана можливість обігріву стометрової площі.

Потужність

Вимірюється в кіловатах. Від потужності залежить, яку площу зможе обігріти апарат. Також від цього показника залежить, скільки електрокотел споживає електрики, отже, в скільки обійдеться його експлуатація.

Управління

Управління буває ручне (за допомогою термостата) і електронне (за допомогою програматора). Другий варіант набагато прийнятніший, оскільки в цьому випадку можна задати тижневу програму. Наприклад, настроїти на мінімальну підтримку температури вдень в робочі дні, коли нікого удома немає. Це може дати істотну економію коштів на електроенергії.

Підключення

Моделі малої потужності (4-9 кВт) підключаються до звичайної електромережі 220 В. Причому майже усі котли можуть живитися трифазним підключенням 380 В.

електричні котли Kospel

Захист

При виборі агрегату варто ознайомитися, які захисні функції він має. Наприклад, деякі моделі мають захисні фільтри з магнітною подушкою. Ці фільтри не лише механічно очищають теплоносій, але і уловлюють дрібні металеві частки, які утворюються в результаті монтажу або корозії. Захисний клапан захищає апарат від протікань.

Підключення бойлера

Якщо вас цікавить не лише обігрів житла, але і отримання гарячої води, то перед купівлею варто уточнити чи передбачена робота цієї моделі спільно з водонагрівачем непрямого нагріву.

Розміри

Завжди варто уточнювати розміри моделі, що сподобалася, щоб апарат помістився в приготоване для нього місце.

Купити електричні котли в Києві

Кращим рішенням для опалювання будинку або іншого приміщення будуть електрокотли, купити які пропонує компанія Ремарм. У нашому інтернет магазині опалювальної техніки представлений більше 100 видів одноконтурних і двоконтурних електричних котлів європейського виробництва. Ціна на електричні котли Kospel польського виробництва стартує від 300 євро (залежно від номінальної потужності). Вибираючи інтернет магазин remarm.com.ua, ви отримуєте:

● кваліфіковані консультації менеджерів;

● великий вибір сертифікованих в Україні котлів;

● безкоштовну доставку у будь-яку точку країни;

● послуги монтажу і обслуговування електричних котлів;

● гнучку систему знижок.

Дзвоніть менеджерам нашої компанії по телефонах (044) 425-86-80, (044) 425-86-81, (063) 237-29-05, (097) 989-59-96 прямо зараз, щоб оформити замовлення або отримати відповіді на питання про вибір електричного котла опалювання. Ради бачитимемо Вас в числі нових клієнтів!

Подивіться відео, в якому показано, як легко управляти котлами Kospel. Максимально зручний і зрозумілий інтерфейс управління допоможе створити теплоту і комфорт у будинку за лічені хвилини.


Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами